Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Огляд нової Windows 11: новий дизайн, віджети, покращені функції

Огляд нової Windows 11: новий дизайн, віджети, покращені функції

Microsoft анонсувала дату, коли вийде офіційний реліз Windows 11. 5 жовтня 2021 року випустять поліпшену операційну систему, яка буде оновлюватися поетапно. Нагадаємо, раніше не планували випускати новий реліз, а постійно оновлювати Windows 10, але в результаті прийняли рішення здійснити кардинальні зміни і зробити глобальний редизайн. З 5 жовтня почнуться безкоштовні оновлення на сумісних ПК з Windows 10 на нову версію, користувачі також зможуть купити ПК з уже встановленою ОС. Виробник заявляє, що Windows 11 підвищить рівень продуктивності, зручне відображення і функціонал будуть сприяти творчому натхненню.

У статті розповімо про основні новинки нової операційної системи, ключові особливості.

windows11.png

Нове дизайнерське рішення інтерфейсу та оновлені звуки

У Windows 11 - повністю інша картинка, панель задач тепер розташована в центральній частині екрану, знизу. Змінилося візуальне відображення меню «Пуск», замість звичних плиток - статичні значки програм. Незначно підкоригували панель задач, яка розташована в правому нижньому куті. Крім системних сповіщень там тепер знаходиться календар. Спливаючі вікна з'являються із закругленими кутами. У новій ОС Ви зможете одночасно розташувати на моніторі декілька вікон - за це відповідає функція Snap Layouts. Вам достатньо навести мишею на кнопку «Розгорнути», і вибрати потрібний макет. А опція Snap Groups дозволяє системі запам'ятати розташування програм, і в подальшому розміщувати програми саме в такому вигляді. Таким чином, одним кліком на екрані відкриється група прив'язаних програм. Змінилося кольорове оформлення вікна налаштувань ОС.

Новий функціонал з'явився в частині роботи з декількома моніторами. При відключенні допоміжного монітора, всі вікна на ньому згортаються. Якщо Ви ще раз ввімкните цей монітор, вікна автоматично відобразяться на екрані в початковому вигляді. Видозмінений користувацький інтерфейс установника програмного майданчика - інше кольорове оформлення і можливість підключити іншу розкладку клавіатури, налаштувати обліковий запис, встановити елементи конфіденційності. Основний фокус при доопрацюванні інтерфейсу зроблений на сенсорному керуванні.

windows_1.jpg

Фонові поновлення і один великий апгрейд один раз на рік

Microsoft заявляє про те, що тепер удосконалено процес оновлення ОС - кількість апгрейдів зменшиться, їх установка буде запускатись у фоновому режимі. Щорічно один раз планується масштабне оновлення, при цьому розробник врахує релізи інших ОС (macOS, iOS, iPadOS, Android).

Оновлений магазин Microsoft Store з настільними додатками

Microsoft Store в Windows 11 отримав новий дизайн, що дозволяє простіше шукати улюблені програми, ігри, фільми. У розробників є можливість розміщення стандартних додатків Win32 разом з UWP- і PWA-інструментами. Також розробники в якості альтернативи зможуть впроваджувати свої власні майданчики монетизації без оплати комісійних.

Підтримка додатків для пристроїв на базі Android

Ця опція запускалася ще в попередньому релізі Windows 10 , але з певних причин проект заморозився. У новій Windows є можливість переносити додатки Android з магазину Microsoft, запускати на своєму ПК.

Віджети і Microsoft Teams, як аналог Skype

У Windows 11 з'явилися віджети - мініатюрні кнопки з корисним функціоналом. Поки це календар, планувальник завдань, слайдер з зображеннями, тематичні інформаційні сервіси, але в майбутньому можливості віджетів розширяться.
У новому релізі функції Skype буде виконувати Microsoft Teams, а саме опція «Чат». Ви зможете листуватися з колегами, друзями, знайомими, здійснювати відеодзвінки. Раніше це була платформа для ділової комунікації, а зараз вона стане доступна і для звичайних користувачів.

windows_2.PNG

Покращені функції для комп'ютерних ігор

Любителі ігор тепер зможуть насолоджуватися розширеними можливостями. Зокрема, з'явилася підписка Xbox Game Pass, це означає, що Ви зможете отримати необмежений доступ до комп'ютерних ігор за щомісячну оплату.

Технологія Auto HDR дозволить удосконалити якість графіки в старих іграх, які не підтримують HDR. Кольори набули яскравості та природного ефекту.
Певні комп'ютери отримають оптимізацію для механізму прискорення завантаження DirectStorage. Для цього потрібен потужний накопичувач NVMe і драйвери. На таких комп'ютерах ігри переносять інформацію з системної бібліотеки на відеокарту. Це прискорить завантаження ігор, інших інструментів під час гри.

gaim_3.jpg

Для успішної установки Windows 11, Ваш ПК повинен відповідати певним вимогам.

trebovaniya.PNG