Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Доставка

Доставка


Безкоштовна доставка кур'єром по Києву і Дніпру.

Ми доставимо ваше замовлення безкоштовно незалежно від суми замовлення!

На жаль, у нас немає доставки день-у-день. Для отримання товару миттєво ви можете замовити електронний ключ!

Доставка замовлень відбувається з 10:00 до 18:00 на наступний день після замовлення і за умови наявності товару на складі.


Доставка по Україні.

Доставка здійснюється на склад перевізника, або до дверей клієнта. У зв'язку зі складною ситуацією в східному регіоні тимчасово припинена доставка товарів в деякі населені пункти.

Доставка «Новою Поштою» в усі обласні центри України безкоштовна!

Ви можете вибрати будь-яку зручну для вас службу доставки з нижче зазначених:

Нова Пошта

Кількість відділень: більше  1500  Міста: більше7000 Можливість відстеження вантажу: так 

Гаряча лінія: 0 800 500-609

Гюнсел

Кількість відділень: більше 90
Міста: 60
Можливість відстеження вантажу: так 
Гаряча лінія: 0 800 303-01

Автолюкс

Кількість відділень: 200
Міст: 126
Можливість відстеження вантажу: так
Гаряча лінія: 044 536-00-55


Нічний експрес

Кількість відділень: більше  100
Міста: більше 100
Можливість відстеження вантажу: так 
Гаряча лінія: 044 248-07-06

Укрпочта

Количество отделений: 14 000
Можливість відстеження вантажу: так
Гаряча лінія: 044 323-20-99

Вартість і терміни доставки уточнюйте у перевізника.


Самовивіз в офісі в Києві або Дніпрі.

Ви можете забрати замовлення самостійно в одному з наших офісів за адресою:

Будь ласка, попередньо погоджуйте з менеджером час вашого візиту!

м. Київ, вул. Дегтярівська, 53А.

м Дніпро, вул. Плеханова, 18, офіс 410.


Компанія ТОВ «Софтлист», як постачальник програмного забезпечення з великим досвідом, прагне зробити процес придбання ліцензій максимально зручним і прозорим. У зв'язку з чим, нижче наведені основні типи продукції, що поставляється і терміни отримання ліцензій.

  • Миттєва поставка. Найшвидший і зручний спосіб придбання ліцензій, розрахований на придбання неіменних ліцензій фізичними особами, і оплату їх картою, безпосередньо на сайті компанії «Софтлист». Продукти цієї категорії відзначені відповідним словосполученням (миттєва доставка) в найменуванні позиції на сайті. Протягом п'яти хвилин після проведення банком клієнта коштів на наш рахунок, клієнт отримує дані про ліцензії на свій email (можливе попадання даного листа в папку «спам» або «небажана пошта»). Система розрахована на автоматичну роботу в будь-який час доби, без участі контактної особи з боку ТОВ «Софтлист». Варто врахувати, що ключі і ліцензії не генеруються компанією «Софтлист», а купуються заздалегідь, і заносяться в відповідну базу, через що в разі підвищеного інтересу до вибраного продукту, можливо тимчасова відсутність ключа в системі. В цьому випадку, система повідомить клієнта про відсутність ключа і менеджер компанії «Софтлист» обов'язково зв'яжеться з Вами, і проведе придбання в максимально швидкі терміни.

  • Коробкова версія. З огляду на більшій швидкості придбання миттєвих доставок і комфорту використання іменних ліцензій, в даний момент компанія «Софтлист» намагається не закуповувати велику кількість коробкової продукції на склад. У зв'язку з чим, кожне замовлення версії коробочки ПО обробляється за участю локального дистриб'ютора ПО на території України. Деякі виробники просять дані користувача перед відвантаженням коробки. У разі наявності даного ПЗ на складі компанії «Софтлист», відвантаження можлива в день отримання оплати і отримання даних для оформлення документів. У разі наявності даного ПЗ виключно на складі дистрибютора термін поставки ПО визначається 2-3 робочими днями. У разі відсутності коробки на території України, термін поставки - від 6 робочих тижнів до повної неможливості поставки (в разі наявності регіональних правил поширення у виробника). У зв'язку з чим, просимо уточнювати наявність коробкових версій перед оплатою, і враховувати альтернативні варіанти придбання при плануванні інфраструктури ПО у вашій організації.

  • Електронний ключ (ESD - Electronic software distribution). Альтернативний спосіб поставки ПО від виробників, сенс якого полягає в відвантаженні ПО, аналогічно тому, що поставляється в коробці, за відсутністю самої коробки. Термін поставки цих товарів - 1-2 робочих дня. Поставка здійснюється за допомогою електронної пошти, зазначеної при замовленні, або озвученої клієнтом при підтвердженні замовлення. Частково, продукти за даним типом поставки представлені так само і у вигляді «миттєвих доставок», через що на сайті компанії може бути присутнім кілька типів поставки одного і того ж продукту.

  • Електронна ліцензія (Ліцензія, іменна ліцензія). У зв'язку з широким асортиментом продуктів і виробників, представлених на сайті «Софтлист», і великими можливостями по поставці того ПО, яка не розміщено у нас на сайті, даний тип поставки - найбільш поширений. Термін поставки в даному випадку варіюється від 2 робочих днів, до 60 робочих днів і більше. Стандартним терміном, який вказується в договорах поставки, є - до 5 робочих днів (у разі наявності дистриб'юторів ПО на території України) або 14 робочих днів (у разі проведення логістики безпосередньо від виробника). Так само, у разі поставки товарів з-за кордону, варто враховувати національні свята виробника (наприклад, День Подяки, Китайський Новий Рік і т.д.). Дані ліцензії іменні, для їх оформлення необхідні дані кінцевого користувача, які представник «Софтлист» запитує у клієнта в форматі форми excel, що відправляється на електронну пошту клієнта. Відсутність або затримка відправки клієнтом даної інформації так само впливає на термін поставки. Можливі нюанси і виключення, які залежать від ліцензійної та фінансової політик виробника, які необхідно уточнювати в індивідуальному порядку.

Так як в процесі логістики бере участь велика кількість виконавців, і так як кожен з виробників ПЗ має свої нюанси в плані співпраці та принципів роботи, можливі незначні відхилення від вищеописаних термінів. Співробітники компанії «Софтлист» безпосередньо зацікавлені в найшвидшому проведенні процесів покупки, і докладають зусиль для вирішення всіх спірних моментів, в разі їх виникнення, в зв'язку з чим просимо поставитися з розумінням - в кожному окремому випадку співробітники компанії докладають максимум зусиль для вирішення будь-якого з питань.

З повагою, команда компанії «Софтлист»