Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Гарантії

Гарантії

Товари, що надаються ТОВ «Софтлист» сертифіковані і мають офіційну гарантію виробника. Термін та умови гарантійного обслуговування веде відлік з дня придбання товару або з дня схвалення користувачем ліцензійної угоди з виробником. Для гарантійного обслуговування товару, придбаного в нашому інтернет-магазині, ви можете звернутися безпосередньо в офіційний сервісний центр виробника, також в філії інтернет-магазину, який в цьому випадку виступає в ролі посередника в спілкуванні виробник-користувач.

Заміна товару.

 

ТОВ «Софтлист» замінює або приймає назад товар, тільки в тому випадку, якщо користувачем не було порушено цілісність упаковки, активовані ключі, або не було прийнято ліцензійну угоду. У зворотному випадку повернення / обмін буде вкрай утруднений.

   

ТОВ «Софтлист» готовий замінити / прийняти назад товар у фізичному вигляді (коробка, картка) за умови присутності всіх елементів упаковки, при наявності заводського браку, і за умови, що продукт не активовано, ліцензійна угода не прийнято.

 

Рекомендації.

 

При отриманні товару переконливе прохання перевірити відповідність отриманого замовленої позиції.

   

За умови фізичної поставки (коробка, картка) просимо уважно оглянути упаковку, на якій винесені всі реквізити товару. Не порушуйте цілісність упаковки, в разі якщо опис на упаковці не відповідає замовленню.

   

За умови електронної поставки (ключ, ліцензія) просимо уважно звірити реквізити ліцензії, отриманої від ТОВ «Софтлист» або від виробника безпосередньо. У разі виявлення невідповідності в найкоротші терміни звернеться до менеджера в ТОВ «Софтлист», не активізуючи ключ, не беручи ліцензійну угоду.

   

Дані прохання і рекомендації пов'язані з тим, що до моменту активації програми (за допомогою ключа та прийому ліцензійної угоди), ви не вступили в право користування, і її можна повернути / обміняти згідно правил компанії-виробника. В іншому випадку ТОВ «Софтлист" не бере на себе відповідальність за успішність повернення.

 

Приклад листа на повернення грошей картка бланк.doc

 

Приклад листа на повернення грошей - бланк юр.ліцо.doc