Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Компанія Microsoft повідомляє про припинення продажів ліцензій OLP

Компанія Microsoft повідомляє про припинення продажів ліцензій OLP

microsoft_olp.png

Ліцензування Open License Program, починаючи з наступного року, припиняється.

Крім того, вводяться зміни в ліцензуванні програми Open License та пропонується альтернатива OLP. Поки діючі клієнти і надалі зможуть користуватися безстроковими ліцензіями на ПЗ за програмою Open License. До 1 січня 2022 року за сприяння партнера можна продовжувати купувати програмне забезпечення OLP. Купівля нового і оновлення старого ПЗ повинно здійснюватися через Open Value або Open Value Subscription (ці угоди не припиняють свою дію).

Корпорація Microsoft впроваджує такі зміни, оскільки фокусує свої інвестиції на можливостях хмарних обчислень. За заявою розробника, поточні зміни не стосуються клієнтів державного сектору, сфери освіти і некомерційних організацій.

Яке альтернативне рішення OLP?

Виробник пропонує скористатися привілеями безстрокової ліцензії Cloud Solution Provider. Розширення ліцензій на ПЗ CSP створює можливість перемістити клієнтів з таких програм як Open License на нову комерційну платформу, прокладаючи шлях до хмари.

Для клієнтів також істотна перевага - спрощення процесу покупки, лояльні умови взаємодії з партнером.

Використовуючи підписки CSP, клієнти купують готове рішення для бізнесу, зможуть трансформувати капітальні вкладення в операційні. Впровдовж усієї ліцензійної угоди оперативно оновлюються всі продукти. Кількість користувачів можна змінювати в будь-який день.

Зручність ліцензування CSP ще полягає в тому, що не потрібні великі одноразові платежі. Всі придбані програмні продукти оплачуються помісячно, по мірі їх використання. Програми, які не використовується, клієнт може відключити, що теж зменшить фінансове навантаження на бюджет.
Нагадаємо, ліцензію Cloud Solution Provider можуть придбати клієнти комерційного сегменту з щомісячною оплатою.