Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Що таке Microsoft CSP? Чому це вигідно?

Що таке Microsoft CSP? Чому це вигідно?

Microsoft CSP (Cloud Solution Provider) - метод ліцензування, передбачає оплату будь-яких онлайн-послуг компанії Microsoft помісячно.

  • Функціонал сервісу відкривається для користувача грунтуючись на даних про адміністратора облікового запису і компанії, регіоні і назві домену. Доступ надається в залежності від продукту протягом 1-2 робочих днів;

  • У процесі оформлення надаються логін і пароль адміністратора для початку роботи клієнта з підпискою;

  • По закінченню строку підписка відключається автоматично, якщо клієнт не попередить про продовження;

Преимуществом является тот факт, что можно официально использовать все облачные приложения от Microsoft не приобретая годовую подписку.

Чому CSP це зручно і вигідно?

Фіксована ціна. Природно, будь-який користувач хоче отримати максимум користі за мінімум грошей. При підборі необхідного програмного забезпечення, з однаковим функціоналом, перемагає те програмне забезпечення, яке має максимально зрозумілі умови використання і максимально задовольняють потреби функціональні можливості. Так от як раз зрозумілі умови, це фіксація ціни на рік на передплату.

Скорочення витрат. Багато невеликі і середні бізнеси, намагаються економити і передбачати майбутні витрати. З допомогою CSP можна замінювати витрати на операційні, замість капітальних, на закупівлю програмного забезпечення. Багато компаній скорочують витрати за рахунок зменшення площ офісів, скорочення бюджетів і навіть звільнення співробітників. Але компанія Microsoft передбачила проблеми малих і середніх бізнесів, і запустила підписку CSP. Таким чином, за допомогою CSP можна піти від довгоокупних капітальних витрат на швидкі операційні витрати. Таким чином, можна більш гнучко розпоряджатися бюджетом, не чекати закриття фінансового року для закупівлі нових ліцензій і бюджетування іншого дорогого програмного забезпечення.

Відсутність необхідності використання великих одноразових вкладень. Всі і кожен сервіс можна оплатити помісячно, але міру затребуваності і необхідності. Це додає більш гнучке управління фінансами і більш економне їх використання. При необхідності, можна відключати деякі не використовувані сервіси. Таким чином ще більше знижуючи витрати і економлячи на невикористаних ресурсах. Зручним є також те, що можна оформити підписку для тестування сервісів і перевірки відповідності закладених вимог компанії.

Невеликі платежі допомагають використовувати раніше недоступні продукти. Недоступність деяких продуктів обумовлювалася вкрай високою вартістю річної передплати. Тепер же, завдяки новому типу ліцензування, можна використовувати ці продукти за допомогою невеликих одноразових платежів.