Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Ми отримали нагороду від McAfee Enterprise – «Воротар року 2021»

Ми отримали нагороду від McAfee Enterprise – «Воротар року 2021»

Щороку виробник McAfee аналізує економічні та професійні показники та визначає кращих з кращих. Ми плідно співпрацюємо вже давно і неодноразово нагороджували нас статуетками в різних номінаціях. 

mcafee_ua-min.jpg

На цей раз нам вручили нагороду «Воротар року 2021», як компанії, яка вміє забезпечити захист Вашого бізнесу, підібравши надійні рішення від кіберзагроз та вірусних атак. У нашому інтернет-магазині працюють спеціалісти, які мають відповідні сертифікати від McAfee. Менеджери – це справжні професіонали, здатні завжди надати компетентну консультацію щодо актуальних продуктів McAfee.

Ця нагорода підтверджує високу якість роботи компанії "Софтліст". Ми регулярно працюємо над покращенням якості обслуговування, допомагаємо клієнтам у виборі найкращих та найвигідніших рішень.

McAfee – лідер у галузі кібербезпеки та захисту конфіденційних даних. Компанія пропонує продукти для домашнього використання, її антивірусними програмами активно користуються підприємства малого та середнього бізнесу, а також великі корпорації та державні організації. ПЗ McAfee базується на сучасних технологіях, тому розробник завжди займає лідерські позиції на ринку. Для великих компаній виробник розробляє комплексні програми, забезпечуючи широкий захист усієї мережі, включаючи особисті корпоративні дані.

McAfee Enterprise – нова компанія, орієнтована працювати з підприємствами. Головним фокусом її роботи є захист кінцевих точок за допомогою єдиної консолі, захист хмарного простору, забезпечення безпеки даних без прив'язки їх до геолокації. Також компанія збирає інформацію про загрози, проводить аналіз даних, використовуючи штучний інтелект та машинне навчання.

mcafee_nagrada-min.jpg