Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Чим ліцензування CSP краще OLP: порівняльна таблиця

Чим ліцензування CSP краще OLP: порівняльна таблиця

Велика корпорація Microsoft продовжує шлях змін для того, щоб надати можливість кожному користувачеві та компанії досягати своїх цілей. Для допомоги клієнтам на шляху цифрової трансформації розробник ініціює невелике реформування у взаємодії з ринком.

logo.jpg

Зокрема, з початку 2022 року відбудуться зміни в програмі корпоративного ліцензування від Microsoft Open License. У статті розповімо детальніше про основні вдосконалення, альтернативи каналу OLP, який скоро буде недоступний. І також дізнаєтеся чому вигідно використовувати канал хмарних рішень CSP.

Для початку коротко розглянемо всі програми Microsoft Open, їх основні особливості.

Open Value

Програмне рішення підходить для компаній малого і середнього бізнесу, які використовують 5+ ПК. Open Value передбачає оптимізацію управління ліцензіями, контроль витрат на ПЗ і краще планування інвестицій.

В програму входить Software Assurance, в якому актуальні функції навчання, оновлення програмного забезпечення, техпідтримка, розгортання, що збільшує продуктивність роботи підприємства. В Open Value доступні права на безстроково ліцензованих ПЗ.

Open Value Subscription

Придбання можливо тільки за передплатою, таким чином зможете використовувати ПЗ на всіх ПК тільки протягом дії договору з Майкрософт. У комплект входить також Software Assurance.

Open Value Programm

В рамках цієї програми придбання ліцензій на ПЗ можливо в міру необхідності. Software Assurance не входить в загальну комплектацію - його необхідно купувати додатково. Важливе зауваження - продаж продуктів в програмі Open License припиняється з січня 2022 року. Купівля нового і оновлення старого ПО буде можлива через канали Open Value Subscription або Open Value. Зміни в даний час не поширюються на клієнтів з держкомпаній, організацій сфери освіти і некомерційних підприємств. Головна причина видалення Open License Program - поліпшення якості обслуговування клієнтів. Також це пов'язано з тим, що є альтернатива зі схожими і навіть з поліпшеними можливостями - Cloud Solution Provider (CSP)

Що собою являє канал ліцензування CSP?

Придбання програм по Cloud Solution Provider - більш вдосконалений безпечний робочий процес, наявність особистого віртуального офісу без зайвих переплат. Всі користувачі цієї програми відзначають можливість резервування даних. У разі перебоїв ПК, ноутбука, при втраті пристрою можете не турбуватися про збереження всіх даних. З віртуальним офісом потрібна інформація завжди буде в доступності і в безпечному місці на будь-яких пристроях. Оскільки зовсім недавно, з 2021 року з'явилася можливість купувати безстрокові ліцензії в каналі CSP, розповімо про них більш детально. Безстрокові ліцензії - послуга, що надає можливість купувати ПЗ Microsoft (Windows Server і SQL Server і ін.) в каналі CSP.

CSP.PNG

Переваги безстрокового ліцензування:

  1. Низька ціна на ПЗ в рамках програми Cloud Solution Provider. Навіть якщо порівнювати з програмою Open Value, вартість істотно нижче, при цьому ліцензії в CSP ті ж.
  2. Централізований портал управління підписками, ліцензіями. Ви можете управляти не тільки купленими раніше терміновими підписками, а й новими безстроковими ліцензіями. Відкривається доступ до дистрибутивів, ключів.
  3. Безстрокова угода. Ви укладаєте договір один раз без необхідності постійно його переукладати;
  4. Microsoft не вимагає придбання ПЗ на весь штат співробітників компанії. Ви купуєте сервіси та програми тільки в тій кількості, яка вам необхідна, по програмним продуктам теж немає правил та вимог.
  5. Афілійовані підприємства мають право користуватися ПЗ, яке придбала материнська компанія.
  6. Термін виконання замовлення від кількох хвилин максимум до 1 дня. Замовлення для нових клієнтів обробляються від 1 дня, для поточних - від декількох хвилин. Для порівняння, замовлення в рамках OLP виконується від 2 днів.

Порівняльна таблиця каналів ліцензування OLP і CSP:

критерії порівняння CSP OLP
Угода про придбання Клієнтська угода Microsoft Угода Open License
Термін угоди Безстрокові ліцензії Підписки на 3 роки
Права для афілійованих організацій Є Немає
Термін виконання замовлення Від декількох хвилин до 1 дня Від 2 днів
Тестові підписки Є Немає
Автоматизація Так В основному ручне розміщення замовлення
Фіксація ціни (хмарні підписки) 1 рік -