Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Висновок партнерства з McAfee

Висновок партнерства з McAfee

McAfee – вітовий лідер в сфері кібербезпеки. Рішення компанії щороку займають перші позиції в рейтингах кращих антивірусів. Крім програм для домашнього використання, компанія пропонує потужні антивірусні комплекси для корпоративного сегмента, а також модульні рішення для створення унікальних захисних комплексів на базі систем McAfee.

McAfee Service Provider Specialization – це міжнародна програма, створена з метою підвищення якості сервісу і надання самих передових технологій для кінцевих користувачів, у вигляді керованих послуг, за допомогою сертифікованих партнерів. Завдяки цій програмі, клієнти отримають доступ до великої кількості апаратного забезпечення, програмних рішень і хмарних сервісів.


У свою чергу партнери, беручи участь у цій програмі, отримають високу кваліфікацію щодо інформаційної безпеки та сучасних засобів захисту, завдяки чому, можуть забезпечити якісну технічну консультацію клієнтам, будучи офіційним довіреною консультантом. Сертифіковані спеціалісти, крім забезпечення технічної підтримки можуть проводити віддалений моніторинг, для швидкого вирішення проблем. Пройшовши тренінги за компетенціями, партнери отримують технічні знання продуктів McAfee і готові повністю задовольнити потреби клієнта в захисті його даних, надавши найбільш підходящий продукт. Серед доступних продуктів, виділяються рішення для управління системами безпеки (McAfee ePolicy Orchestrator), інтегрувальне рішення для захисту серверів і віртуальних станцій (McAfee MOVE), засіб захисту від загроз «нульового дня» (McAfee Application Control), інтегрована захисту даних для кінцевих точок ( McAfee DLP Endpoint), комплексне рішення McAfee Endpoint Threat Protection, що включає в себе засоби захисту електронної пошти, веб-трафіку, пристроїв, брандмауер, а також засіб запобігання загроз. Крім цього, до списку включено потужне рішення для виявлення шкідливих програм, які є не стандартними, яке так важко (McAfee Advanced Threat Defense). Також в компетенціях фахівців будуть і інші рішення компанії, що допомагають запобігати втрату даних, несанкціоновані вторгнення і спроби злому, рішення для управління подіями безпеки (McAfee SIEM), системи для настройки взаємодії всіх компонентів, класичні антивіруси, захист від шіфровщікі і багато іншого.

Дана програма спрямована на великий і середній бізнес, якому критично важливо необхідна мережева безпека. Крім цього, компанія націлена на підтримку ринку послуг надання безпеки, який безперестанку зростає.

Тепер, клієнтам буде надано більше варіантів придбання рішень кібербезпеки, завдяки участі «Софтлист» в програмі Service Provider Specialization. Отримання цього статусу дає більшу свободу вибору в засобах і способах розгортання послуг і окремих продуктів, що забезпечують захист від сучасних загроз, що виходять від всесвітньої мережі. Клієнтам буде запропоновано рішення, що підходить для закриття проблеми будь-якої складності, а засоби захисту, можуть бути розгорнуті як на локальному сервері, так і на хмарних сервісах. Крім програмних і хмарних коштів, компанія McAfee також пропонує власні апаратні засоби захисту. Також, вигодою для клієнта буде гнучка можливість щомісячної оплати за допомогою оформлення передплати на окремі засоби і рішення.


Отримавши статус офіційного партнера за програмою Service Provider Specialization, компанія «Софтліст» стає на шлях забезпечення всієї галузі, найсучаснішими рішеннями в області кібербезпеки. Завдяки цьому, клієнти отримають захист світового класу і найякіснішу кваліфіковану технічну підтримку. Участь у цій програмі передбачає рамки для власного ціноутворення, а це значить, що клієнти зможуть отримати найвигіднішу ціну на ринку при самому якісному.

З використанням продуктів McAfee, компанії можуть забути про всі існуючі кібеугрозах, тому що інтегруються і настроюються рішення забезпечать повну безпеку і збереження всіх конфіденційних даних.