Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Вибір рішення для моніторингу інформаційної безпеки

Вибір рішення для моніторингу інформаційної безпеки

Користувачі Vulnerability Manager McAfee (MVM) після того, як в 2016 продукт перестав підтримуватися у зв'язку з вичерпаним терміном експлуатації, мають можливість зробити вибір альтернативи цього продукту. Intel Security McAfee замість того, щоб безпосередньо мати окремий продукт у сегменті управління уразливими, підтримуючи партнерські відносини з компанією Rapid7, сприяє використанню своїми клієнтами Nexpose, флагманського рішення вищезгаданої компанії.

У будь-якому разі, якщо Ви шукаєте альтернативу MVM для IT-операцій, потрібен час, для того, щоб освоїться в області продуктів, керуючих уразливими. Всі продукти Intel Security McAfee, вже давно стали чимось на кшталт синоніма endpoint-захисту та цифрової безпеки в цілому, і багато хто звик до них, завдяки чому була завойована величезна частка ринку. Але тенденції IT-сфери змінилися, Intel вирішив перенести менеджмент вразливостей з пакету в окремий продукт, що поставило не тільки питання про якість наданого продукту, але і потреби переходу на більш централізований вбудований сервіс моніторингу безпеки. Tenable Network Security, з їх продуктом Nessus, була основним конкурентом MVM, завдяки сканеру вразливостей, який встиг стати промисловим стандартом для багатьох компаній. Екс-користувачі McAfee Vulnerability Manager не єдині, кому довелося шукати кращих умов для своєї ІТ-безпеки. Так як це питання постійно є актуальним для всіх компаній. Tenable пропонує безліч вдалих пропозицій навіть для користувачів, продукту від Rapid7. В цілому, порівняння між Rapid7, Tenable показують, що вони пропонують аналогічні набори функціональних можливостей, і кожен з них дозволить користувачам просунуться вперед.

Рішення Nessus на ядрі компанії Tenable залишається одним з кращих доступних сканерів вразливостей. Які б навороти не пропонувалися користувачам (тут доречно буде згадати можливості продукту endpoint-захисту від Intel Security McAfee), чітке виявлення вразливостей і точне виявлення загроз буде головним чинником у виборі продукту. Клієнтам, також варто знати і про можливості онлайн-навчання, а це означає, що персонал отримає відповіді на всі питання, які, зрозуміло, виникнуть під час переходу від однієї програми до іншої.

Давайте порівняємо можливості рішень від Tenable і Rapid7:

Набір можливостей

Обидва продукту, Nessus компанії Tenable і Nexpose Rapid7 пропонують аналогічні функції для сканування і управління вразливостями. Серед співпадаючих інструментів: вивчення активів, перевірка відповідностей, виявлення шкідливих програм і вірусів, моніторинг нестандартних ситуації, а також звіти та аналітика. Rapid 7 пропонує інтеграцію з Metasploit під час тестування вразливостей, Nessus дозволяє експортувати в Metasploit результати перевірки.

Простота у використанні

Вона зводиться до особистих переваг між цими двома інтерфейсами користувача, так як вони обидва прості і інтуїтивні, з великою кількістю інформації, що відображається. Але обидва продукту повинні бути налаштовані філігранно і постійно перевірятися, адже тільки це гарантує, що дані візуалізацій залишаються точним.

Підтримка користувачів

Якщо вам подобається читати блоги і форуми, то вам дуже пощастило, адже і Rapid7, і Tenable володіють значною базою знань. Tenable також пропонує особливі портали про плагінах для Nessus, що заощадить масу часу людям, бажаючим бути в курсі даних про останні розробки.

Інтерфейс програмування і можливості розширення

Обидва продукти мають популярний і ліцензований інтерфейс програмування, але Tenable отримує невелику перевагу за рахунок розширення Nessus, перевірених роками.

Інтеграція зі сторонніми розробками

Tenable володіє величезним переліком можливостей з інтеграцією всіх сторонніх пропозицій від великих платформ і додатків. Перелік Rapid7 трохи довше, але кількість пояснень щодо того, як проходить інтеграція, набагато менше. Так що шанси на інтеграцію в Ваше середовище розробки, розцінюються як 50 на 50. І остаточний вибір залишається тільки за Вами.