Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Можливості JIRA Core: топ 7 напрямків

Можливості JIRA Core: топ 7 напрямків

Ваші бізнес-команди відчувають проблеми з відстеженням просування роботи? Ви втомилися чути крики «Який статус? Я не можу знайти оновлення статусу!» Або щось на зразок: «Проект відкладено, знову!», «Я не можу вчасно звіриться!» Що ж, дозвольте нам допомогти Вам розібратися.

JIRA Core була створена, тому що кадрові, правові, фінансові та маркетингові команди можуть отримувати від JIRA ті ж переваги, які отримують команди розробників програмного забезпечення. JIRA Core розширює функціональність і варіативність організації робочого процесу на бізнес-команди, так що вони можуть відстежувати роботу, керувати проектами, і бути в курсі всього, що відбувається.

У бізнес-команд є маса проблем, розв'язуваних з допомогою JIRA.

Давайте почнемо з азів JIRA Core. Під азами, маються на увазі випуски. Випуски в JIRA Core можуть позначати будь-яку річ, завдання, документ... навіть особистість. Абсолютно все, що ви хочете відстежити може бути випуском, і всі ці випуски є частинами того, що називається проектом. Проекти складаються з одноразових і повторюваних завдань, заснованих на те, як працює команда.

Кожен з цих випусків проходить крізь процес, званий робочим потоком. Ці робочі потоки означають стадії, через які проходить випуск, і можуть бути налаштовані у відповідності з потребами вашої команди. Випуски відслідковані за допомогою робочого потоку, дозволяють відображати видимий усім статус проекту і бути впевненим, що всі кроки, необхідні для завершення, були виконані якісно. Іншими словами – у Вас немає шансу щось пропустити.

jc_0.jpg

Ми познайомилися з прикладом випуску, що проходить через робочий процес. Тепер давайте подивимося на те, як різні команди використовують JIRA Core, з урахуванням їхніх власних визначень випуску:


jc_01.jpgМаркетингові команди – документи і контент

Створення документів, маркетингових активів, і іншого контенту зазвичай задіює кілька людей, і неминуче веде до складних кроків і процесів. В незалежності від процесу, маркетингові команди можуть відстежити всі кроки, і бачити, хто конкретно працює над певною ділянкою.


jc_02.jpgКадрові команди – люди.

Випуски можуть відображати службовців, яких нещодавно прийняли на роботу. Приміром, «випуск службовця» проходить через робочий потік, що містить різні кроки, які необхідні для швидкого включення в колектив, такі як: налаштування поштової скриньки і робочого комп'ютера, ознайомлення з продукцією, тощо. JIRA Core дає кадровим командам те, що необхідно їм для ефективного процесу освоєння, що дозволить максимально збільшити продуктивність працівників.

jc_03.jpgФінансові команди – звіти.

Фінансовим командам потрібно щомісяця підбивати підсумки. Етапи даного процесу повинні чітко відповідати плану. Відстеження даного процесу в JIRA Core пропонує завдання по підзвітності для кожного члена команди, і педантичність, що дозволяє переконатися в правильному виконанні всіх кроків.

jc_04.jpgФінансові команди – підтвердження покупок.

Організації необхідно перебувати в рамках бюджету, так що ключовим моментом є належні підтвердження в певний час. Випуски можуть відображати запити на покупку програмного забезпечення, технічних комплектуючих або навіть футболок. Ці випуски проходять крізь робочий процес JIRA Core, що дозволяє бути впевненим в тому, що правильні люди підтверджують придбання та надають частину коштів належній команді.

jc_05.jpgКоманды управления программами – развёртывание программ.

Когда основное направление развития меняется в масштабах всей компании, часто трудно отследить, что именно должно быть сделано. С помощью JIRA Core такие команды могут отслеживать изменение политики компании или развёртывание программы информационного развития до того момента, когда с ними будет ознакомлен каждый член организации.

jc_06.jpgКоманди управління програм – розгортання програм.

Коли основний напрямок розвитку змінюється в масштабах всієї компанії, часто важко відстежити, що саме має бути зроблено. З допомогою JIRA Core такі команди можуть відслідковувати зміну політики компанії або розгортання програми інформаційного розвитку до того моменту, коли з ними буде ознайомлений кожен член організації.

jc_07.jpgПравові команди – документи.

Випуски також можуть бути правовими документами. Правові команди можуть відстежувати контракти і періоди перевірки документів, щоб переконатися в експертному виваженості документа з точки зору права і наявності необхідних підтверджень.

Можливості просто безмежні. Якщо в чому-небудь присутній процес, то його можна буде відстежити за допомогою JIRA Core. І коли ми говоримо, що ви зможете відстежити абсолютно всі – ми не жартуємо! Деякі з наших клієнтів використовують JIRA, щоб відстежувати свої колекції пива і вудок. Так, це правда.