Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Покращена розробка: JetBrains представив нові версії в IDE

Покращена розробка: JetBrains представив нові версії в IDE

Виробник випустив релізи 2021.3 середовищ розробки, змінилися особливості IDEA IntelliJ .

ua_jet-brains_ua-min.jpg

Основні новинки

Ключовий набір програм, програмно-апаратна частина, початкові фрагменти коду розміщуються на веб-сервері з віддаленим доступом. Для цього фахівці застосовують програму-клієнт середовища розробки IntelliJ Platform. Це дозволить створювати програму, переміщатися до певної галузі проекту, переробляти, впроваджувати, тестувати код або налагоджувати його. Весь процес аналогічний роботі у конкретному проекті з локальною IDE JetBrains.

Нововведенням є адміністрування через JetBrains Space – це комплексний продукт для розробників. З його допомогою робота з управління IDE автоматизується. Зберігається код у поточному варіанті, скомпільованість, індексованість залежностей. З ними вже можна працювати після під'єднання до IDE.

Застосування віддаленого сервера під час розробки

Дистанційна розробка передбачає запуск сервера, що діє, за допомогою мережевого протоколу SSH. IDE реалізується як бекенд-сервіс, проект впроваджується, без участі програмного інтерфейсу. На стаціонарному пристрої функціонує тонкий клієнт, він взаємодіє із програмно-апаратною частиною IDE. Також являється як інтерфейс користувача, своєрідний прототип роботи IDE у структурному форматі, хоча весь процес відбувається на локальному веб-сервері. Програма JetBrains Gateway регулює всю роботу – це зручне незалежне рішення з наявністю всього, що потрібно для дистанційної розробки. Програма є плагіном у певних IDE JetBrains.


foto1.png

JetBrains Client діє точково, створює взаємодію програмно-апаратної частини IDE. Програма функціонує за принципом IntelliJ Platform, що повністю нагадує повноцінну IntelliJ IDE. Це підтверджує редактор, автодоповнення, панелі переходів, рефакторинг, все це є у локальному середовищі IDE. При цьому файли розміщуються ізольовано, віддалений веб-сервер обробляє мови. Віддалена технологія має такі переваги - застосування віртуальних серверів, розробка відкритих працюючих середовищ без страху втратити комп'ютер з унікальним вихідним фрагментом коду.

Підтримка контролю віртуальних середовищ за допомогою JetBrains Space

JetBrains Space є автономним майданчиком, який охоплює всі стадії розробки програмного забезпечення. З її допомогою тепер можна керувати хмарними розробками. Оновлена ​​Space допоможе генерувати IDE для репозиторіїв. Виберіть установки пристрою, якщо потрібно, вкажіть Dockerfile, щоб сформувати образ. Для попередньої підготовки середовища розробки використовуйте Space Automatio, завантажуйте залежності, збирайте проект, проводьте індексацію. Таким чином, SnapShot буде збережено, надалі ним можна користуватися - активувати, дублювати, поширювати. Завдяки Space у разі потреби запускається середовище розробки. 

foto1.png

Для перемикання на іншу лінію потрібно перейти на новий снапшот. Після завершення процесу над завданням середовище видаляється. Але буває таке, що Ви не закрили завдання і Вам потрібно зробити паузу. Тоді платформа в автоматичному режимі переключить робочу область на енергозбереження після півгодини простою.

Які IDE підтримуються та які деталі придбання ліцензій

Функціональні опції IDE містяться у платному пакеті передплати. Основні характеристики є на майданчику IntelliJ, вона використовується для створення програм JetBrains. JetBrains Gateway впроваджений у програми PhpStorm, IntelliJ IDEA Ultimate, PyCharm Professional, RubyMine, GoLand. Дистанційна IDE застосовується в крос-платформеному середовищі CLion, розумному середовищі WebStorm за допомогою платформи JetBrains Gateway. Згодом виробник розширюватиме список IDE, які підтримуються. Для тестування характеристик дрстанційної розробки завантажте реліз 2021.3 IDE IntelliJ, яка зацікавила, або встановіть незалежну платформу JetBrains Gateway.

Серед нових IDE варто виділити середовище розробки сучасного покоління Fleet від JetBrains. Вона створювалася з нуля і містить у собі накопичений за 20 років досвід та технології.