Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Українські користувачі все частіше стикаються з погрозами в інтернеті

Українські користувачі все частіше стикаються з погрозами в інтернеті

Згідно зі статистикою наданої Kaspersky Lab, Україна посідає п'яте місце в світі за ризиком зіткнення з веб-погрозами в третьому кварталі 2015 року.

 Як свідчать дані за липень – вересень 2015 року, третина (33,7%) українських користувачів Kaspersky Security Network зіткнулися з погрозами, поширюваними через мережу Інтернет.

За даними Kaspersky Lab, українські користувачі в високій мірі схильні зараженням через не оновлюване програмне забезпечення і піратські копії програм.

Приблизно 17% всіх заражень вірусами і підвираження загрозам припадає на користувачів, що працюють з застарілим ОС Windows, зокрема з Windows XP.

В Україні було відзначено велику кількість спрацьовувань антивіруса на програми шифрувальники і вимагачі. Такі програми блокують пристрій користувача або браузер або шифрують файли користувачів, зробивши їх недоступними без спеціального ключа, за який потрібно заплатити викуп(часто не такий вже і маленький).

Тому ми рекомендуємо не забувати і про базові правила безпечної поведінки в мережі Інтернет: 

  • Паролі для різних облікових записів повинні бути різними і мати високий рівень складності. Щоб полегшити процес їх запам'ятовування на численних сервісах і сайтах, можна використовувати менеджер паролів – програму, яка генерує надійні паролі і робить процес їх введення на веб-сторінки повністю автоматизованим, а значить більш безпечним.
  • Уникати переходів за підозрілими посиланнями і завантаження або відкриття сумнівних вкладень, особливо отриманих з надійних джерел або якщо ви сумніваєтеся що це саме те джерело яким може поширювати таку інформацію.
  • Для безпечного введення облікових даних слід звертати увагу, що використовується при цьому захищене з'єднання HTTPS (це розширений стандартний протокол HTTP, який підтримує шифрування).
  • Серйозно ставитися до перевірки веб-сторінок перед введенням конфіденційної інформації. Фішингові сторінки часто виглядають ідентично справжнім веб сайтів.
  • Завжди мати на вашому пристрої антивірусне ПЗ з останніми оновленнями.