Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Топ-10 кращих антивірусів 2021 для дому та бізнесу за підсумками 2020 року

Топ-10 кращих антивірусів 2021 для дому та бізнесу за підсумками 2020 року

Ось і скинчився досить важкий 2020 рік, в якому бушував не тільки коронавірус, але і хакери, які на цьому тлі досить сильно активізувалися, адже значна частина людей пішли на віддалену роботу і стали досить легкою здобиччю переді атаками.

У сьогоднішній статті ми розповімо про топ-10 антивірусів , які ставили користувачі на свої ноутбуки і ПК в 2020 рік, для захисту не тільки своїх даних, а й даних копаній від особи, яких вони працювали на домашньому залізі.

ksrEN9M9SvEx7b6TZJvP5U.jpg

Як ми вибирали 10 кращих антивірусів?

Усі пропоновані додатки пройшли тестування відповідно до таких аспектів:

  • Захист. З використанням антивірусних програм можливо не просто виявлення вірусів із застосуванням баз даних шкідливого ПЗ. Пропонується робота зі надновими погрозами - тобто з тими, які ще відсутні в базах даних. Цілком реальним стає і усунення заподіяної шкоди з видаленням небезпечних програм і їх залишків;
  • Ефективність. Йдеться про темп робіт, які пов'язані із захистом, що включає оновлення інформаційних баз;
  • Відсутність проблем в роботі системи. Важливим є те, як антивірус може вплинути на відкриття сайтів, здійснення копіювання та завантаження файлів, установку додатків з їх подальшим запуском;
  • Оцінка фахівцями інституту AV-TEST. Всі представлені антивіруси отримали максимальні оцінки від лабораторії. Тобто ідеальної оцінкою в даному випадку були 18 балів - саме такий показник повинен мати ідеальний антивірус на їхню думку.
  • Опитування користувачів. Крім основних аспектів, провели статистку найбільш купованих антивірусів в цьому році і відгуків користувачів про дане ПЗ для захисту.

Хто ж потрапив в ТОП-10 антивірусів?

1. Нортон

Недавно представлений на ринку антивірус в змозі виявити всі варіанти атак, серед яких і старі, і наднові. При цьому запуск різного роду додатків сповільнюється всього на 8%, тоді як показник, який демонструють іншими варіантами, знаходиться на рівні близько 18%.

norton.jpg

Крім цього проводиться непомітний користувачеві аналіз встановленого ПО, завантаження і копіювання файлів. Помилкових тривог не спостерігається. Security 22, безумовно, є кращим антивірусом 2020 року через пропонованих для Windows. Потрібно відзначити, що у вирішення присутні вбудовані функції, серед яких менеджер паролів, повідомлення про спроби доступу до камери. Пропонується 10 ГБ хмарного копіювання для комп'ютера, в також можливість безпечного перегляду в анонімному режимі з використанням VPN.

2. Інтернет-безпека BullGuard

Вірусом виявлено все шкідливе ПЗ, що з'явилася в мережі за місяць до атаки, набрано 99,4% при виявленні уразливості «нульового дня», а також фішингу (показник інших антивірусів «дотягує» лише до 99,1%). Запуск додатків не сповільнюється, а установка злегка пригальмовує (на 20% при 30% усередненого показника).

bullguard-internet-security-2020-review_0.jpg

З більш ніж мільйона тестів помилкове спрацьовування мало місце всього двічі. Користувач може застосовувати вбудований веб-браузер, сканер, покликаний виявляти уразливості. В наявності механізми батьківського контролю і режим плеєра - завдяки цьому програма не заважає основній роботі.

3. Avast Premium Security

Рішення демонструє абсолютну ефективність при виявленні онлайн-атак і боротьбі з ними. Але при цьому антивірус забарився відкриття сайтів практично на чверть при середньому показнику 18%. Додатки працюють повільніше на 14% при середньому значенні 10%, а швидкість копіювання знижується на 4% при середньому рівні в 2%.

avast-premier-boxshot.png

Загалом антивірус хороший. Він в змозі захистити жорсткий диск, носії DVD, портативні пристрої. Серед можливостей - утиліта File Shredder, що дозволяє безпечно видаляти файли, Data Safe (шифрування особистих даних і захист їх паролем), захист веб-камери і модуль, що рятує від спаму.

4. Антивірус Ariva Pro

Ariva Antivirus Pro - потужне рішення, і це не раз підтверджено котрі проводили тестами. Антивірус в стані убезпечити систему від старих і надсучасних загроз незалежно від того, звідки вони виходять. На відкриття додатків і веб-сайтів він має незначний вплив (близько 17%).

avira_antivirus_pro.png

Рішенням пропонується VPN, варіанти оптимізації, менеджер паролів, можливість відновити пошкоджені файли. Пропонується безкоштовна і просунута оплачувана версія Ariva Antivirus Pro 15.0.

5. Захисник Microsoft Windows

Цікавий факт: ряд проведених тестів доводить, що Microsoft Windows Defender є антивірусним захистом, яка не гірше, ніж платні версії програм. Захист від шкідників є 100%, при цьому вона практично не впливає на швидкість копіювання, використання додатків.

Windows-Defender-Browser-Protection-640x360.png

Мінусом залишається тільки установка, яка сповільнюється на 44%, в той час як інші рішення демонструють більш цікаві показники - близько 33%. За час тестування були створені два неправдивих спрацьовування. Завдяки функції SmartScreen забезпечується захист від відкриття фальшивих і заражених сайтів. Сервіс Find My Device дає можливість підключення до загубленого пристрою, його блокування та видалення даних.

6. Bitdefender Internet Security

Це відмінний варіант захисту, відомий ще по більш ранніх версій. Мінуси, звичайно, є: антивірус значно уповільнює відкриття веб-сайтів. В ході тестів він показав три помилкових спрацьовування: при установці ПО і при використанні додатків.

190912-c_63.jpg

Рішення є надійним, його функціонал доповнений низкою опцій, серед яких батьківський контроль, надання безпечного браузера, VPN. Пропонується і новий інструмент - Ransomware Repair, забезпечуючи захисту особистої інформації, фото, документів тощо.

7. McAfee LiveSafe

Пропонований борець з вірусами є крос-платформних варіантом для забезпечення захисту різного типу пристроїв. Рішення включає фаєрвол, можливість батьківського контролю, наявність "хмари". McAfee LiveSafe стає оптимальним захистом ПК, веб-серфінгу, іншої інформації.

57-1.jpg

Один з лідерів продажів 2020 року, у зв'язку з тим, що одним недорогим ключем ви можете закрити питання безпеки всіх девайсів у вас в будинку і при цьому за всіма тестами він нічим не поступається своїм конкурентам. Так само рішення від McAfee сьогодні лідирують на ринку по захисту для бізнесу. Вони мають досить гнучкі ціни і величезний функціонал, який зможе закрити подробиці будь-якої компанії. Докладніше про рішення McAfee ви зможете дізнатися у наших сертифікованих фахівців.

8. ESET  Internet Security

Цікаве рішення, яке надає можливість захисту із застосуванням хмарних і проактивних технологій. Присутній фаєрвол, забезпечення безпеки платежів онлайн, захист домашньої мережі, пропонується здійснення батьківського контролю. Це оновлений підхід до безпеки ПК.

software_result_result.jpg

Завдяки наявності інтелектуальної системи користувач постійно інформується про атаки і шкідливі програми, які в змозі завдати шкоди комп'ютеру.

Антивірусне рішення дозволяє поєднати мінімальний вплив на систему з надійним рівнем захисту. Використовуються інтелектуальні варіанти запобігання атак рекламного ПЗ, «черв'яків», «троянів» - системна продуктивність не знижується і роботу переривати не потрібно. Антивірус набрав максіальное кількість балів у AV-TEST і не дуже вимогливий до системних вимог.

9. 360 Total Security

360 Total Security в версії Преміум - це надійний сучасний антивірус, що забезпечує гідний захист пристрою від шифраторів, троянів, мережевих черв'яків і ін. Використовуючи його, не слід турбуватися, купуючи товари в інтернеті, спілкуючись в соціальних мережах, завантажуючи файли.

product_360_total_security-aa52dbb1.png

Гарантується безпрецедентний рівень безпеки ПК. Антивірус дозволяє налаштувати оптимальну продуктивність, очистивши пристрій від «сміття» і зовсім забувши про нав'язливу рекламу.

10. Malwarebytes для Windows

Антивірус допомагає виявити різні загрози і позбавити від них комп'ютер. Потрібно відзначити, що рішення виділяється серед інших варіантів широтою базу - в неї входять рекламні, шпигунські програми, уразливості будь-якого рівня.

616 + C + tylyL._SL1000_.jpg

Програма пропонує кілька ступенів захисту від шкідливого ПО, інструменти для очищення комп'ютера, оптимальні варіанти виявлення шкідників, систему захисту від рукітов. Це дає можливість ефективно застосовувати єдине рішення для захисту ПК, не вдаючись до багатьох. Протягом двох тижнів Malwarebytes for Windows можна використовувати абсолютно безкоштовно, але після можливості антивіруса будуть істотно обмежені.

Як правильно вибрати і купити антивірус?

Все вищеперелічений антивіруси це ТОП і можна зупинитися саме на одному з них, але якщо з якоїсь причини вас не влаштовує даний топ-10, по варто прислухатися до наших рекомендацій пір вибору:

  1. Антивірусне ПЗ є основним елементом захисту системи, файлів, особистої інформації. Такі рішення покликані захищати ПК по всіх позиціях - починаючи від несанкціонованого втручання в системні файли до ознайомлення зі змістом веб-сторінок. Якщо такий захист не буде працювати, комп'ютер стане вразливим, а це дуже небезпечно. Розробники атак постійно вдосконалюються, намагаючись обійти навіть кращий захист, а тому вкрай важливо, щоб поновлення відбувалися вчасно. Провідні розробники пропонують виправлення вже через годину після виявлення уразливості і навіть швидше. Сьогодні особливу важливість можуть грати хмарні рішення - постійна робота з сервером прискорює процес запуску нових механізмів захисту і дає можливість оперативніше реагувати на загрози.

  2. Не менш важливий і поведінковий аналіз - завдяки йому антивіруси розпізнають різні загрози, які виявляються в ПО. Небезпека може виявитися різного рівня - від спроб заміни ключів до застосування налаштувань в браузерах і він обов'язково повинен бути присутнім у вашому кандидата

  3. Ну і найважливіше ключ антивіруса потрібно купувати , а не завантажувати з якихось обмінників, так як в цьому випадку ви автоматом піддаєтеся на небезпеку зараження вірусами своїх девайсів, а якщо ви ще й працюєте з домашнього пристрою, то і безпеку копанні на яку ви працюєте!