Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
JetBrains або як ви використовуєте інструменти та плагіни

JetBrains або як ви використовуєте інструменти та плагіни

Маючи більш 4000 доступних плагінів, сховище плагінів може надавати користувачеві різні сторонні плагіни, які за необхідності, можуть розширювати функціонал продуктів JetBrains. Це плагіни які допоможуть додати в свої інструменти що завгодно, від додаткових мов інтерфейсу і підтримки нових технологій, до інтеграції з хмарою, нових тем оформлення, вивчення гарячих клавіш і навіть смугу завантаження з Nyan Cat. Плагіни розробляються для практично всіх інструментів JetBrains, включаючи, крім усього, всі інтегровані середовища розробки IntelliJ, TeamCity та інструменти .NET.

Буквально нещодавно, компанія JetBrains представила публіці абсолютно нову маркеплейс платформу – великий революційний крок до великого сховища плагінів. Ця платформа дає можливість для розробників сторонніх плагінів продавати і ліцензувати свої розробки у вигляді повноцінного рішення, надається JetBrains. Завдяки цій платформі, ще більше розробників зі всього світу, офіційно зможуть приділяти більше свого робочого часу для розробки додаткового функціоналу. Всі розробники знають, що дуже складно виділяти багато свого особистого часу на додаткову роботу.

Розробникам сторонніх плагінів тепер не треба витрачати купу часу на ліцензування власних рішень і створення власних схем продажу. Що стосується користувачів плагінів, це означає, що тепер можна використовувати ще більше повнофункціональних плагінів, які допоможуть краще виконувати роботу і розвиватися.

До цих пір доступні плагіни нікуди не пропадуть. Протягом останніх кількох років, була помічена така тенденція: все більше число компаній і індивідуальних девелоперів, вибирають IntelliJ та інші рішення JetBrains, для розробки власних інструментів для підвищення продуктивності і зручності, іноді навіть мають комерційну основу, використовуючи при цьому платформу IntelliJ.

Компанія JetBrains націлена на допомогу розробникам, позбавивши їх від необхідності створювати окремі розширення, а потім витрачати час і ресурси на пошук каналів розповсюдження та ліцензування. Як частину такого рішення, JetBrains пропонує готове рішення з ліцензування такого типу, готову інфраструктуру для виставлення рахунків і ведення комерційних продажу, і крім цього ще й маркетингову допомогу.

Як користувач плагіна, ви можете скористатися такими перевагами:


  • Розширення функціоналу завдяки платним плагінів від індивідуальних розробників.
  • Простий процес установки, проста оплата, реєстрація і управління плагінами через обліковий запис JetBrains.
  • Прості у використанні ліцензії з використанням облікового запису JetBrains, включаючи можливість керувати підписками з допомогою локального сервера.
  • Спільне використання ліцензій плагінів, з ліцензіями на програмне забезпечення JetBrains. Акції та знижки, спеціальні ліцензії (для груп розробників, Opensource використання і т. д.)
  • Безпека і конфіденційність: немає необхідності надавати інформацію про кредитну картку або будь-які інші дані для зовнішньої особи купуючи плагін.
Зараз плагіни доступні тільки для IntelliJ, але компанія JetBrains планує активно розширювати підтримку інших своїх продуктів, так що слідкуйте за оновленнями!

Що можна встановити вже зараз?


Вже зараз доступні тисячі плагінів, незначно або серйозно розширюють функціонал IDE, плагіни, які додають специфічний функціонал, який не буде цікавий широким масам, але значно спрощує роботу. Крім цього можна знайти велику кількість нових і свіжих тем оформлення і багато іншого. Плагіни насправді дуже цікаві і функціональні. Можливо хтось знайде для себе саме те, чого так не вистачало в оригіналі IDE. В недалекому майбутньому буде доступно ще більше плагінів.