Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Огляд Microsoft Office 2021

Огляд Microsoft Office 2021

5 жовтня, у день виходу нової Windows 11, оновився пакет офісних продуктів Microsoft Office 2021. Це програмне забезпечення, яке не потребує передплати, доступне для використання на комп'ютерах з Windows 10, 11, MAC OS.

MS-Office_ua.jpg

Комплекс Office 2021 для дому та навчання містить стандартні програми Word, Excel, OneNote, PowerPoint, Microsoft Teams для ПК та Mac. Office 2021 for Home and Business включає всі плагіни з пакета для дому плюс пошту Outlook, права користування всіма програмами Office для комерційних завдань. Office 2021 – це як альтернатива хмарній програмі Microsoft 365.

Розглянемо основні оновлення продукту Microsoft Office 2021

Спільне редагування документів. Ви зможете в режимі real-time працювати зі своїми колегами, друзями над одним і тим самим матеріалом. Вже не потрібно пересилати нотатки, листи з повідомленнями – про оновлення документа всі користувачі будуть проінформовані. Спільну роботу можна організувати і під час використання онлайн-програми або локальної програми. Достатньо натиснути кнопку «Поділитись», ввести електронні адреси користувачів, яким буде відкритий доступ до редагування документа, після цього можете написати коротке повідомлення та вибрати «Надіслати».

Нові можливості для коментування PowerPoint, Word, Excel. Інтерфейс коментарів набув сучасного вигляду як у мобільній версії, так і в версії для Web. Коментарі тепер прив'язані до об'єктів текстової частини. Тепер при переміщенні об'єктів коментарі зберігатимуться.

Візуальні елементи. Оновлено стиль іконографіки, з'явилася нейтральна кольорова гама, кути вікон набули м'якості. Візуально привабливий вигляд та прості функції дозволять просто та зручно користуватися звичними діями у програмах.

Новий функціонал у MS Excel. Функція XLOOKUP призначена для пошуку параметрів у таблиці/діапазоні. У динамічних масивах працюють функції СОРТ, СОРТПО, ФІЛЬТР, НАСЛІД, УНІК, СЛМАССИВ. За допомогою функції LET присвоюється найменування результатам обчислень. Функція XMATCH (ПОШУКПОЗX) проводить пошук вибраного параметра в масиві або діапазоні осередків, повертаючи порівняльне розміщення параметра.

Удосконалений запис слайд-шоу. Відтепер у PowerPoint є можливість записувати відео доповідача, встановлювати таймінг слайдів, користуватися лазерними вказівками, рукописним введенням. За наявності звукової карти, динаміків, мікрофона записуйте презентації з можливістю викладу, фіксуйте час слайду та використовуйте рукописні жести.

Анімація слайдів. Ви можете налаштовувати анімацію відтворених документів, перемотування до рукописного текстового блоку – так отримаєте у презентаціях ефект малювання. Анімацію можна синхронізувати, зменшити або збільшити швидкість на власний розсуд.

Структурування компонентів на слайдах. Ця функція зробить простіше читання з екрана під час перегляду елементів. Для впорядкування їх можна переставляти, коли необхідно, що забезпечить ефективність передачі повідомлення. Така опція допоможе людям, які мають порушення зору.

Миттєве переклад повідомлень в Outlook. У новому релізі Microsoft Office 2021 швидко перекладайте листи у пошті Outlook. Для перекладу доступно більше 70 мов та перегляд стенограми. Під час надсилання зображень прикріплюйте описи до них або малюйте на окремому банері пальцем, мишею або пером.

Швидкий пошук листів у Outlook. Для того, щоб знайти потрібне повідомлення на пошті, необхідно скористатися панеллю пошуку. Таким чином, можна знайти листи у будь-якому місці менеджера Outlook.

Покращена вкладка для малювання Draw. Ви можете отримати швидкий доступ до вкладки Draw, змінювати кольори інструментів для малювання. Нові доповнення Гумка, Лассо, Лінійка суттєво спростять рукописне введення.

Збереження файлів у форматі OpenDocument (ODF) 1.3. Новий реліз Office 2021 передбачає покращені функції при збереженні електронної таблиці у форматі *.ods, презентації у форматі *.odp або текстового документа у форматі .odt. При такому варіанті збереження залишаються незмінними кількість рядків та стовпців таблиці, зберігаються всі кольори, фігури, лінії.

Підвищення продуктивності, швидкості роботи у додатках. У програмах Word, Excel, PowerPoint і Outlook тепер стало швидше працювати, підвищилася ефективність роботи, прискорилися обчислення за допомогою звичних функцій Excel.