Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Вийшла нова версія Cubase 10. Що нового?

Вийшла нова версія Cubase 10. Що нового?

У список основних нововведень входять: оновлений сучасний інтерфейс, поліпшені старі і додані нові інструменти, додана підтримка *AAF формату й підтримка MIDI MPE.

Оновлений інструмент VariAudio, також оновився, він отримав глобальні поліпшення в продуктивності та функціональності. Наприклад, додана нова функція Smart Control, яка може керувати відразу декількома параметрами, що значно спрощує роботу. Завдяки даному інструменту, користувач має широкий контроль над аудіо, так він може змінювати тембр, змінювати швидкість і висоту звучання, додавати мікрозрушення і багато іншого.


Крім оновленого інструменту VariAudio, сюди увійшов інструмент для семплювання – Groove Agent SE, який також отримав новий сучасний інтерфейс і великий набір звуків, більше 4.5 гб. Користувальницький інтерфейс тепер повністю адаптивний, а всі аудіо можна переглядати без додавання. У новій версії додано велику кількість вдосконалених пресетів, 20 нових барабанних установок, призначених для електронної музики а також велика кількість нових пресетів.

Виробник не обійшов стороною і інструменти для синхронізації і редагування записів. Абсолютно новий інструмент Audio Alignment призначений для того, щоб дублювати доріжки. З його допомогою, в один клік можна дублювати вокал або барабани, задаючи їм різні параметри. Інструмент може знаходити референсний і оригінальний трек, а потім регулює таймінги в автоматичному режимі.

Не обійшли стороною іChannel Strip, поліпшивши ефективність роботи. У новій версії додані елементи мастерингу, з допомогою яких можна отримати повну візуальну інформацію про сигнал. Також була спрощена робота з елементом SideChain, тепер можна в кілька кліків налаштувати ефекти на вибраних доріжках.


В останній версії, виробник врахував сучасні тенденції і додав повну сумісність зі специфікацією MIDI MPE, що означає поліпшені відчуття від роботи в віртуальними MIDI контролерами, які тепер максимально наближені по динаміці до реальних. В бібліотеку заздалегідь додані пресети, з підтримкою нової специфікації –PadshopіRetrologue. Серед всіх нововведень, що виділяється набір плагінів, за допомогою яких можна створювати звуковий супровід, призначене для VR-формату контенту. Крім усього, додалася важлива підтримка файлів AAF, це означає, що будь-які файли, включаючи налаштування можуть бути збережені і відкриті в будь-якому іншому редактора DAW.

Купити нову версію, можна в нашому інтернет-магазині, перейшовши за посиланням.

Стежити за акціями та знижками, щоб купувати ще вигідніше.