Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Як придбати програму Adobe Photoshop у 2022 році і для чого вона потрібна?

Як придбати програму Adobe Photoshop у 2022 році і для чого вона потрібна?

Як відомо, до 2019 року Photoshop продавали на необмежений термін із підтримкою старих версій. З 2022 року компанія Adobe прийняла рішення продавати програму Photoshop та інші програми, що входять до пакету Creative Cloud за підпискою. Це означає, що користувачі можуть отримувати доступ щомісяця. Ви зможете вибрати ліцензію, яка Вас цікавить. 

PS_head-min.jpg

У цій статті розповімо про вигідні тарифи, переваги, знижки, надамо рекомендації щодо завантаження, встановлення програми. Також побачите, чому Вам необхідна саме ліцензійна програма Photoshop.

Тарифні плани Adobe Photoshop у 2022 році

На офіційному сайті Adobe Ви завжди зможете придбати версію програми з останніми оновленнями. Photoshop доступний для покупки як окрема програма та в пакеті Adobe Creative Cloud. Існують тарифні плани для особистого використання та для компаній. Нижче представимо порівняння передплат та розповімо про знижки.

Індивідуальні ліцензії


Пакет Photoshop План для роботи з фотографіями Пакет Creative Cloud Студентам, учням та викладачам
20,99 $/614 грн/місяць 9,99 $/293 грн/місяць 52,99 $/1550 грн/місяць 19,99 $ /585 грн/місяць
Включає:
 • Photoshop для ПК та iPad
 • Adobe Fresco для монохромного та колірного малювання
 • Покрокові навчальні посібники
 • 100 ГБ у хмарному сховищі
 • Портфоліо Adobe і шрифти Adobe
Включає:
 • Lightroom для ПК та мобільних пристроїв
 • Lightroom Classic
 • Photoshop для ПК та iPad
 • Покрокові навчальні посібники
 • Портфоліо Adobe і шрифти Adobe
 • 20 Гб у сховищі
До складу пакету входить більше 20 програм, у тому числі Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro та Acrobat Pro.
Включає:
 • 100 ГБ у хмарному сховищі
 • Портфоліо Adobe і шрифти Adobe
 • Creative Cloud Express з Premiere Rush і Photoshop Express
До складу пакету входить усі програми з Adobe Creative Cloud
За цими тарифними планами доступні знижки:
 • -20% на пакет «Робота з фотографіями» (ціна зі знижкою 7,99 $/234 грн/місяць);
 • -40% на пакет із усіх додатків Creative Cloud (ціна зі знижкою 29,99 $/878 грн/місяць);
 • -33% на пакет Creative Cloud для студентів та викладачів (ціна зі знижкою 19,99 $/585 грн/місяць).

  Примітно, що одна програма Photoshop за вартістю дорожча за пакет Photoshop + Lightroom. При цьому в комплекті надається повнофункціональний Photoshop, програми Lightroom , Lightroom Classic та Lightroom Mobile. Але й місце обмежене – у хмарі комплексного пакета можна зберігати 20 ГБ інформації, а у single Photoshop 100 ГБ.

Порівняльні характеристики:

1 додаток Adobe Photoshop 20,99 $/614 грн/місяць Пакет «Робота з фотографіями» 9,99 $/293 грн/місяць
Photoshop остання версія + поновлення остання версія + поновлення
Lightroom Ні остання версія + поновлення
Хмарне сховище Creative Cloud 100 ГБ 20 ГБ
Adobe Portfolio Увімкнено Увімкнено
Шрифти Adobe Увімкнено Увімкнено
Adobe Bridge Увімкнено Увімкнено
Мобільні версії та Photoshop для iPad Увімкнено Увімкнено

Звертаємо Вашу увагу на те, що є можливість придбати пакет «Робота з фотографіями» із збільшеним сховищем у хмарі (1ТБ) за 19,99 $/585 грн/міс. Як бачите, Adobe пропонує вигідну цінову політику та зручні варіанти знижок, тому місячна передплата у виробника має переваги, ніж придбання Photoshop у посередників.

Ліцензії для компаній

Photoshop для бізнесу Для ВНЗ та наукових установ
Тільки Photoshop 33,99 $/995 грн/міс Тільки Photoshop 14,99 $/438 грн/міс
20+ додатків Creative Cloud 79,99 $/ 2340 грн/міс 20+ додатків Creative Cloud 34,99 $/ 1024 грн/міс

Які переваги тарифного пакету для бізнесу?

 • консоль для керування та регулювання налаштувань IT Admin Console;
 • єдиний доступ під час роботи з проектами CC Libraries;
 • містке хмарне сховище обсягом 1 ТБ;
 • цілодобова техпідтримка, консультування з будь-яких питань (власники індивідуальних тарифних пакетів можуть обговорити проблемні теми на форумах);
 • допоміжні служби Adobe Talent, Adobe Portfolio, Adobe Stock, можливість працювати з сервісними програмами Microsoft тощо;
 • працює система знижок, якщо купуєте 10 і більше ліцензій.

Як користуватися безкоштовною пробною версією Photoshop?

ps_free_ua-min.jpg

Компанія Adobe надає можливість спробувати безкоштовно будь-яку програму з пакету Creative Cloud. Безкоштовний період можна користуватися протягом 7 днів. Для цього потрібно зареєструватися в Adobe ID та завантажити програму. Реквізити для оплати необхідно ввести після 7-денного пробного періоду.

 

Оплата та встановлення Adobe Photoshop

oplata_ustanovka_ua-min.jpg

Після закінчення пробного періоду Ви зможете придбати ліцензійний варіант. Для цього обираєте підходящий тариф, який цікавить та заповнюєте платіжні реквізити.

Якщо Ви не бажаєте використовувати пробний період, відкрийте список Adobe Store, враховуючи знижки в блоці Special Offers. З переліку оберіть програму, здійсніть оплату через платіжну картку, PayPal або за допомогою банківського переказу. Потім завантажте програму за посиланням, відкрийте, програма встановиться в автоматичному режимі. Ключі та серійний номер не потрібно вводити. У будь-який момент запит можете змінити або відхилити.

Для чого потрібна ліцензія?

З ліцензією у Вас є всі права на користування фотошопом, активація програми, автоматичні оновлення.

 • індивідуальна персоніфікована ліцензія – всі програми, пов'язані з даними Adobe ID користувача. Отримані програми працюють на декількох гаджетах. Крім того, Ви отримуєте доступ до служб у хмарі Creative Cloud, в якій є великий вибір шрифтів, стоків, плагінів;
 • ліцензія для роботи на одному гаджеті - прив'язка здійснюється до ПК, а не до конкретного користувача. Цей вид ліцензування призначений винятково для навчальних закладів;
 • ліцензування для пристроїв – на даний момент недоступне;
 • ліцензування з використанням серійного ключа зараз недоступне.

Які наслідки може спричинити покупка піратського Фотошопу?

pirate_ps_ua-min.jpg

Проблеми із законом

Неліцензійне програмне забезпечення навіть для особистого користування порушує авторські права. Піратський софт означає зазіхання на інтелектуальну власність виробника. А це загрожує покаранням відповідно до законодавства. Зокрема, юридичні відомості про використання неліцензійних програм містяться у Законі України "Про авторське право", ЗУ "Про захист прав на винаходи", ЗУ "Про захист прав на знаки для товарів та послуг". Покарання за порушення цих законів може бути у вигляді штрафом розміром до 200 неоподатковуваних мінімумів, це до 3400 грн, конфіскація пристроїв. А якщо Ви поширюєте піратське ПЗ, сума штрафу може становити 51000 грн, також можлива кримінальна відповідальність (стаття 176 КК України), а саме позбавлення волі на термін до 6 років.

Захист Вашого ПК від вірусів, троянів та інших багів

Оформлення ліцензійної підписки Adobe убезпечить Вас від різних «підводних каменів» після встановлення «крякнутого» Фотошопу. До того ж, як згадувалося вище, є покарання згідно з нормативними актами за застосування крекінгу. Неліцензійне програмне забезпечення часто глючить, некоректно працює. Не варто дивуватися збоям у програмі, атакам троянів. А компанія Adobe своєчасно реагує на поломки та несправності програмного забезпечення.

Автоматичне оновлення

Щомісяця у Photoshop з'являються нові інструменти. Сам процес оновлення виконується автоматично. Швидкісний, безпечний Adobe Photoshop, який систематично оновлюється, зробить Вашу продуктивність високою, відповідно, і заробіток буде вищим.

Photoshop як засіб заробітку грошей

money_ps_ua-min.jpg

Користувачі у своїх відгуках зазначають, що гроші, вкладені у покупку Фотошоп, мають швидку окупність. Пропонуємо до Вашої уваги різні сфери, де можна використовувати Adobe Photoshop.

01.

Сфера професійної фотографії

Фотографи за допомогою програми Photoshop можуть створювати повний процес постпродакшина. Нижче наводимо відгуки провідних фотографів про програму Фотошоп.

«Інколи з'являються масштабні ідеї, на які не вистачає грошей. Наприклад, у мене з'явилася ідея сфотографувати дівчину на дивані серед великої кількості троянд. Але оскільки недостатньо коштів на 1000 бутонів – у програмі Photoshop я їх доповню»

Ліндсей Адлер, американський портретист, фешн-фотограф
02.

«Photoshop – свого роду страховка. Фокусуючись на попаданні головного об'єкта у кадр, фон або невдале світло підправляю у програмі»

Чейз Джарвіс, американський фотограф брендів NIKE, APPLE
03.

«Я створюю фото зі стриманим освітленням, потім за допомогою Фотошопу підбираю відповідну тінь, колірні комбінації. Звичайні знімки перетворюються на твори мистецтва.

Ендрю Скрівані, фуд-фотограф, стиліст


Трейлери фильму «Food Photography with Andrew Scrivani»

Дизайнерська сфера

Програма Фотошоп – практично незамінна у галузі графічного дизайну. Зараз існує безліч альтернативних рішень, але за функціональними можливостями та за рівнем надійності у Ps немає рівних.

Де можна використовувати Фотошоп:

Оформлення корпоративного іміджу. У програмі Ви зможете створити всі складові фірмової айдентики – набір шрифтів, кольорів, логотипів та ін.

Розробка дизайну інтернет-сайтів, забезпечення UX/UI-дизайну програм. У програмі можна малювати банери, варіанти прототипів, кнопки, макети.

Motion дизайн, анімація. За допомогою "Шкали часу" генеруйте в додатку анімацію покадрово. Це далеко не повний перелік функцій та можливостей Adobe Photoshop у сфері графічного дизайну.

Чим приваблює Фотошоп художників

Широкий вибір пензлів додасть креативності під час втілення творчих задумів. Інструменти програми регулярно оновлюються та вдосконалюються. Photoshop – майданчик для роботи як із растровими графічними матеріалами, так і з векторними. Малювати Ви зможете мишкою або використовуючи планшет. Робота в програмі IPad відтворює малювання на реальному полотні, з використанням інструменту Apple Pencil.

Багато хто задається питанням: чим відрізняється Adobe Photoshop від Adobe Illustrator ? Насамперед Фотошоп спочатку створювався для роботи з растровими зображеннями, а в Ілюстраторі працюють переважно з векторною графікою. Різноманітність пензлів вражає в обох програмах. Ці програми адаптовані до мобільних пристроїв. У Illustrator графіка створюється з "чистого аркуша", Photoshop - універсальний редактор, призначений для обробки готових компонентів.

Растрові та векторні зображення – у чому відмінності? Складовими растрової графіки є растри (пікселі), а векторна графіка складається з ліній. Спробуйте збільшити растровий знімок, і Ви побачите різнокольорові мініатюрні «квадратики» – растри, тоді як збільшення векторного фото не призведе до зміни якості.

vector-rastr_ua-min.jpg

Векторні зображення можна використовувати на різних платформах із збереженням якості, вони призначені для друку у широкому форматі. Фото на цифрових камерах – це растрові зображення.

Створення портрета у Photoshop

Сфера маркетингу

У 2022 році візуальному сторітеллінгу відводиться найважливіше місце в інтернет-маркетинговому просуванні. Використовуючи Photoshop, Ви створите повний набір візуального контенту - це друкована продукція, email-розсилки, і рекламні відеоролики.

Якщо у вас невеликий торговий інстаграм-майданчик, пости можна зробити у додатку Canva, але його вартість вища за Фотошоп. Програма Photoshop забезпечить збільшення продажів завдяки фірмовому стилю, популярності бренду, експертній подачі контенту. Для створення хорошого контенту достатньо застосувати шаблони, пресети із ресурсу Adobe Stock, Adobe Creative Cloud.

Який функціонал використовують у Фотошопі маркетологи?

 • адаптують розміри зображень у соціальних мережах;
 • створюють креативи для промо заходів;
 • генерують презентації, працюють із готовими матеріалами;
 • створюють обкладинки-зображення для YouTube та роблять багато інших корисностей.

Примітно, що для такої роботи не обов'язково навчатись спеціальним дизайнерським навичкам. Готові шаблони PSD допоможуть маркетологу створювати креативні шедеври. Такі шаблони можна придбати на платформах Digital Marketplace, наприклад CreativeMarket або GraphicRiver.

Photoshop легко освоїть навіть новачок-любитель

Для аматорів підійде на початкових етапах Lightroom, мобільні програми Photoshop. У Lightroom є необхідні інструменти для обробки зображень: упорядкована бібліотека, хмарний простір, редактор формату RAW, пресети, фільтри, режими редагування фото. У мобільних версіях програми можна скористатися функціями вирізання/видалення/зміни об'єктів без спеціальної підготовки.

Робота з фотошопом на мобільному

Як отримувати пасивний заробіток із Photoshop

Якщо Ви є впевненим користувачем програми Фотошоп, є можливість отримувати пасивний дохід, створюючи або продаючи свої роботи.

 • Створюйте уроки з навчальними матеріалами в особистому блозі, на ресурсах Youtube, Udemy та ін.;
 • розповсюджуйте шрифти на Creative Market, Fontshop;
 • пропонуйте свої пресети, шаблони на Creative Market, Filtergrade;
 • завантажуйте фото на Adobe Stock, GettyImages, ShutterStock;
 • Створюйте графіку на майданчиках Creative Market, Canva, GraphicRiver;
 • розміщуйте макети для інтернет-сайтів на мікростоку Themeforest.

Для початку роботи на стоках зареєструйтесь, завантажте свої роботи. За кожне завантаження отримуєте дохід. Рівень заробітку різний залежно від товару та місце продажу. Мінімальна вартість стокових зображень – від 25 центів.

Як навчитися працювати у Photoshop

ua_learning_ps_ua.jpg

Хоча новачкам під силу отримаати навики у цій програмі, і компанія Adobe розробляла Photoshop максимально зрозумілим для навчання. Однак додаток досить потужний зі складними інструментами і для освоєння знадобляться зусилля.

Починати вчитися бажано на офіційному сайті розробника, адже Adobe, як ніхто інший, знає всі нюанси програми Фотошоп. На сайті зібрані навчальні посібники на всі теми для всіх категорій користувачів, відео підкріплені практичними завданнями, всі матеріали безкоштовні.

Навчитись навачку Photoshop легко, якщо Ви освоюватимете теми поступово, послідовно. Почати слід із базових компонентів, вивчити основні команди, панелі, інструменти. Потім перейдіть до вивчення точкового засвоєння навичок. У Вас все обов'язково вийде!

Питання та відповіді

Програми Phtoshop CS, CC – чим відрізняються?

Це старі варіанти програм, зараз програма називається Photoshop. Вона доступна за підпискою, автоматично оновлюється.

Що таке Photoshop Extended?

Версія ПЗ, яка включає всі можливості та функціонал Photoshop CS6 (тривимірний дизайн, векторна графіка, анімація).

Що таке програма Lightroom?

За допомогою програми імпортуються, обробляються зображення. Lightroom включає інструменти редагування фото, що дозволяють ретушувати знімки. Lightroom міститься у комплекті Adobe Creative Cloud.

Чи можлива робота у Фотошоп, якщо немає з'єднання з Інтернетом?

Так, Ви можете використовувати Photoshop 2022, навіть якщо немає доступу до Мережі. Лише для здійснення реєстрації в Adobe ID, потрібне підключення до Інтернету.

Яким вимогам має відповідати ПК, на який встановлюється фотошоп 2022?

Процесор із підтримкою 64-розрядної версії, оперативна пам'ять від 8 ГБ, від 4 ГБ вільного простору на жорсткому диску.