Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Що таке Jira

Що таке Jira

Jira – програмний продукт, створений спеціально, що б управляти проектами. Має велику популярність серед багатьох великих і відомих компаній. Jira входить в трійку кращих світових рішень по управлінню проектами з 9.4 балам задоволеності користувачів.

Якщо дуже коротко, Jira призначена для створення завдань, призначення виконавців, встановлення пріоритетів і відстеження виконання цих завдань. Весь процес життєвого циклу програми контролюється за допомогою Jira. Використання такого програмного забезпечення гарантує, що вся інформація буде збережена від початку і до кінця, а простий і зрозумілий інтерфейс спрощує взаємодію, завдяки чому робота відбувається ефективніше.

Дуже зручне рішення для команд, які займаються розробкою програмного додатка. З його допомогою зручно планувати, ставити і контролювати завдання. Весь життєвий цикл розробки програмного забезпечення можна відстежити, зайшовши в Jira.

Які переваги є у Jira


Що б забезпечити собі звання самого потужного інструменту управління проектами, виробник створив робочу дошку, куди додав велику кількість різноманітних інструментів, з допомогою яких можна налаштувати все під свої потреби.

Jira підходить для декількох ситуації, по-перше для зовнішнього управління проектами, по-друге, для відстеження всіх процесів розробки і по-третє, безпосередньо для розробки ПЗ.


Jira для конфігураційСпочатку, ідея створення Jira була в тому, щоб створити універсальний, гнучкий інструмент, що надає компаніям будь-якого масштабу, можливість створити необхідні системи. Грунтуючись на даній ідеї, з роками, рішення еволюціонувало в потужний інструмент, який дотримується гібридного підходу Scrumban. Це об'єднання підходів Scrum і Kanban, для більш гнучкого підстроювання до кожного окремого сценарію. З допомогою Jira, всі поля, проблеми, помилки, типи даних отримали свої власні параметри, які можна налаштувати під себе, при цьому при необхідності можна створювати власні поля, створювати правила для бізнес-процесів і т. д. Завдяки цьому, параметри і взаємодія з завданнями стає простіше і витрачає менше часу. Але якщо користувачеві потрібно стандартний функціонал, конфігурація системи буде ще простіше.

Гнучке управління проектами


Природно, Jira має можливості створити базис для різнобічного управління проектами. Але що б розібратися з усіма можливостями, потрібно занурюватися в деталі. Jira побудована на основі схрещування сучасних підходів Scrum і Kanban, що дозволяє використовувати різнобічне спостереження, зберігаючи важливу інформацію на кожному етапі розробки. Важливим є і те, що всі члени команди, отримують тільки відповідні повідомлення, якщо спостерігається завдання, або завдання в якої вони беруть участь змінилася. Користувачі можуть створювати обговорення, задавати запитання, зберігати важливі документи в хмарі.


Отримання всієї наявної інформації


Jira об'єднує все, що коли-небудь додані дані в одному місці, що дозволяє швидко здійснювати пошук по них. Завдяки вбудованим інструментам, користувачам відкривається можливість аналізувати статистику, збирати дані та формувати складні звіти. Користувачам доступні вбудовані шаблони, за допомогою яких можна швидко створити зрозумілий звіт і продемонструвати його команді. Незважаючи на це, все ще доступний конструктор, за допомогою якого можна створювати унікальні шаблони звітів.

Великий набір інструментів для розробників


Незважаючи на те, що Jira має славу програмного рішення для відстеження помилок, вона має великий набір інструментів для розробників, для створення власної складної конфігурації. Розробники отримують виділений JQL(Jira Query Language) – це спеціальна мова програмування, створена для обробки запитів в Jira, з допомогою якого можна гнучко налаштовувати фільтри. Одним з кейсів такого використання є підключення до Jira продуктів Bitbucket і GitHub для їх синхронізації і відстеження процесів виконання завдань, створення нових робочих процесів, запуск інших методів, які зазвичай використовуються для тестування і випуску своїх продуктів. Завдяки потужному вбудованому API, програмістам відкривається безмежний світ можливостей. Можна підключати Jira в інших програм, збирати дані і обробляти їх потужностями Jira.


Широкі можливості розгортання


Jira поставляється з двома типами рішень: ОпРегміѕеи OnDemand. Для розгортання на власних потужностях, виробник надає завантажувачі для операційних систем Windows і Linux. OnPermise – рішення з розширеною підтримкою.

Необмежений функціонал


Розширення функціональної потужності Jira доступна завдяки більш ніж 8000 доповнень до Atlassian Marketplace. Гнучка настройка може здійснюватися за допомогою наданих розробникам Java API і REST. В сукупності, завдяки всім можливостям, Jira може представляти собою потужну, тонко настроюєме робоче середовище, з потужним функціоналом, але навіть без використання розробників, стандартні налаштування готові до роботи відразу ж після реєстрації облікового запису.

Мобільні додатки


Jira ідеально підходить для великих команд, які працюють у різних місцях, на різних пристроях і в різний час. Для команд, що працюють віддалено, існують додатки Jira для спеціально для смартфонів на iOS і Android. Мобільні додатки на стільки ж функціональні, як і повноцінні версії програми, тому їх можна використовувати для повноцінної роботи з завданнями та роботи з вкладеними файлами. Крім того, Jira має веб-оболонку, яка доступна просто з браузера.

Ліцензування та оплата


Купівля Jira доступна в 3 видах оплати: одноразовий і щомісячний платіж, а також річна передплата. Jira підтримує будь-які платформи для роботи: браузерна оболонка, мобільні додатки, десктопні програми для Windows і Mac. За типом розгортання: Jira доступна для установки на власний сервер або ж, для розгортання на віддаленому сервері в хмарі. Клієнтами, які вже встановили собі Jira є світові корпорації, великі підприємства, малі та середні бізнеси, державні установи.