Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Photoshop CC або Photoshop Elements. Що саме Вам потрібно?

Photoshop CC або Photoshop Elements. Що саме Вам потрібно?

Як часто ви чули таку фразу, що для того, щоб відредагувати фото, потрібно її «отфотошопіть»? Можливо, тому що талановиті художники робили за допомогою Photoshop дивовижні речі на протязі багатьох років, Adobe Photoshop став для багатьох людей синонімом цифрового редагування фотографій.

І все ж, Photoshop це до сих пір додаток-айсберг: велика частина людей, навіть багато експертів, використовують тільки малу частину можливостей фотошопа, і дуже багато функцій залишаються недоступними.

Саме з цієї причини, Adobe випустив і продає Photoshop Elements. З оригінальним дизайном Photoshop Light, Elements такий же здатний, як і його старший брат, особливо для більшої частини завдань, пов'язаних з «класичним» редагуванням фото.

Муки вибору


Коли всі думають, що потрібно «отфотошопіть» фото, як вони вирішують, яка саме програма підійде для конкретної мети? В цілому, Photoshop Elements привертає користувачів, які тільки починають працювати або мають середній рівень в редагуванні фотографій.

Adobe додав функції, які проводять користувача по кроках, для редагування, ретуші та створення цікавих ефектів на своїх фото. Деякі такі функції економлять багато часу, в порівнянні з тим, скільки потрібно було б часу на виконання тих же дій в Photoshop CC.

Photoshop Elements також зайняв свою нішу серед авторів альбомів, вчителів і людей, яким необхідно створювати плакати та інші графічні матеріали, не стаючи експертами в області редагування зображень.

Користувачі Photoshop CC, як правило, є користувачами середнього та просунутого рівня володіння редакторам, при цьому існує висока концентрація професіоналів, таких як висококласні ретушери фотографій, співробітники рекламних агентств, голлівудські студії і т.д.

Але це дуже узагальнене уявлення. Напевно знайдеться велика кількість винятків серед користувачів. Наприклад, існують досвідчені користувачі, яким не потрібен весь набір функціоналу звичайного Photoshop CC, або ж їх не влаштовує ціна передплати. Або зворотна ситуація, коли не дуже досвідчений користувач вибирає Photoshop CC, тільки через конкретних інструментів.

Але якщо поглянути на те, які функції присутні в кожному додатку, можна багато чого довідатися про те, на яких користувачів орієнтується Adobe.

Element'арно, Ватсон!


У той час як Photoshop CC - це велике сховище функцій, які можна вибирати в міру необхідності, а в Photoshop Elements є режими, які допоможуть вам виконати безліч операцій, не залежно від вашого рівня кваліфікації.

У Photoshop CC передбачається, що ви або знаєте, як використовувати його функції, або збираєтеся шукати щось, щоб дізнатися їх трохи краще. З іншого боку, Photoshop Elements, включає режими, які проведуть користувача через безліч операцій в залежності від його рівня кваліфікації.

У режимі «Швидке редагування» представлені кілька поширених типів настройки зображення (експозиція, колір, різкість) з використанням візуального попереднього перегляду: клацніть по мініатюрі, яка подобається більш за все. Потім можна виконати точне налаштування або по черзі натискати «Авто», щоб програма сама внесла зміни.


Режим «Кероване редагування», перероблений в Photoshop Elements 14, дозволяє виконати дії, необхідні для виконання налаштувань, або виконання правок, або виконати такі функції як відновлення старих фотографій або зміна глибини різкості.


У режимі «Експерт», найбільш наближеному до звичайного робочого режиму Photoshop CC, ви отримуєте такі функції, як шари, маски і безліч інших ідентичних інструментів стандартного Photoshop.


Для фотографів, які бажають редагувати свої фотографії, Elements включає в себе так званий органайзер, за допомогою якого зручно сортувати, маркувати і шукати знімки в своїй бібліотеці. Використовуючи Photoshop CC передбачається, що ви будете використовувати Lightroom або інший інструмент для управління своїми бібліотеками.

Що стосується специфічних особливостей, Photoshop Elements може похвалитися довгим списком. Однак найважливішим є основа: елементи створюються з використанням тієї ж базової технології обробки зображень, що і в Photoshop CC. Всі розробки, які інженери Adobe створювали для того, щоб зробити Photoshop CC кращим інструментом для редагування цифрової графіки, також доступні для Photoshop Elements.

Природно не на 100% все. Elements не підтримує CMYK режим, що означає він не підходить для створення робіт для поліграфії. Також відсутні спеціальні функції Photoshop CC, такі як робота з тривимірними об'єктами.

Деякі функції обмежені. Як Photoshop CC, так і Photoshop Elements включають модуль Adobe Camera Raw для роботи з оригінальними файлами фотографій, але в Elements він має менше параметрів.


Photoshop Elements побудований на движку минулих поколінь Photoshop. Багато передові інструменти Photoshop минулих років, тепер доступні в новому Elements. Для прикладу, інструмент Content-Aware Fill, за допомогою якого в кілька кліків можна прибрати елемент з зображення, представлений в Photoshop CS5 в 2010, також з'явився в Elements 9 в 2011.

Крім цього, Elements, має функцію Haze Removal (Видалення димки), додану в Photoshop CC і Lightroom CC у 2014 році. Всім подобається трохи загадковою димки на фото, але на багато зручніше управляти її інтенсивністю, для створення по-справжньому приголомшливого кадру.Ще однією особливістю є можливість настройки різкості, яка потрібна в разі розмитого кадру внаслідок руху камери.

Photoshop Elements також включає в себе розширені функції, які або відсутні в Photoshop CC, або є більш складними або вимагають багато часу для освоєння. Наприклад, Photomerge Scene Cleaner дозволяє об'єднати кілька фотографій однієї і тієї ж сцени (скажімо, популярного туристичного об'єкта), щоб люди, що проходять мимо, не потрапляли в кадр.