Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Atlassian об'єднується з McAfee для надання розширених функцій безпеки в хмарі

Atlassian об'єднується з McAfee для надання розширених функцій безпеки в хмарі

Atlassian объединяется с McAfee, для защиты облачных сервисов

Компанія Atlassian оголошує про співпрацю з McAfee, для предоставлення передових технологій захисту своїх обличиних сервісів, завдяки рішенням Atlassian Access і McAfee Cloud MVISION.

Периметр локальної мережі, в якому ІТ-організації традиційно покладалися на безпеку, майже повністю зник. Підприємства переносять свої операції в хмари, і все більше їх співробітників починають працювати віддалено і використовувати мобільні інструменти і технології, саме тому, технології безпеки повинні розвиватися, щоб відповідати новим завданням і вимогам. Організації постійно мають потребу в нових способах захисту інформації і захисту від крадіжки даних без зниження продуктивності і без перешкод для спільної роботи.

За даними McAfee, середньостатистична велика компанія, що використовує понад 1400 різних хмарних сервісів, і хоча постачальники хмарних послуг беруть на себе велику частину відповідальності за безпеку, McAfee виявив, що зростаючий відсоток загроз безпеки пов'язаний з помилками користувачів, такими як невірна конфігурація або надмірно слабкі обмеження прав доступу. Таким чином, клієнти повинні вносити свій внесок в управління та моніторинг використання хмарних обчислень і активностей у своїх організаціях. Щоб вирішити цю проблему, компанії використовують інструменти типу Cloud Access Security Broker (CASB). Одним з таких інструментів, є McAfee MVISION Cloud, для ефективного моніторингу і захисту хмарних додатків і сервісів.

Atlassian Access

У зв'язку з цими подіями, Atlassian, оголошує про старт співпраці з McAfee, щоб допомогти надати клієнтам Atlassian розширені можливості по забезпеченню безпеки і виявленню загроз з допомогою рішення Atlassian Access і McAfee MVISION Cloud. Завдяки цій інтеграції клієнти отримають:
  • Централізований огляд вмісту і дій користувача у всіх хмарних продуктах Atlassian. Завдяки великій історії дій, можна ефективно відслідковувати, розслідувати і запобігати загрозам безпеки.
  • Підвищену здатність захищати важливі хмарні дані Atlassian, де б вони не знаходилися. Завдяки розширеним можливостям запобігання витоку даних, клієнти можуть знизити ризик виникнення помилок, втрати інформації та багато іншого.
  • Підвищений захист від загроз, таких як скомпрометовані облікові записи, внутрішні загрози і інші шкідливі дії, завдяки моніторингу підозрілих дій.

Компанія висловлює особливу зацікавленість у тому, що це означає для клієнтів, які переходять або планують перейти в хмару. Багато клієнтів Atlassian, які вже використовують продукти компанії, мають строгі політики і вимоги, коли йдеться про захист важливих даних у хмарі. Через Atlassian Access, McAfee MVISION Cloud збирає повний запис реєстрації та адміністративної активності в Atlassian і використовує машинне навчання для аналізу активності за кількома евристиками для точного виявлення загроз або помилок безпеки. Все це призводить до більшої наочності дій користувачів та адміністраторів і простої автоматичної ідентифікації аномального поведінки.

Atlassian Access – являє собою продукт, для централізованого управління всіма рішеннями Atlassian, що базуються в хмарі. Це засіб захисту корпоративного рівня, яке допомагає відслідковувати всю активність у продуктах компанії, вести логи, налаштовувати доступи і т.д.