Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
7 Небанальних подарунків у День закоханих

7 Небанальних подарунків у День закоханих

Ви шукаєте подарунок на 14 лютого, або просто хочете порадувати близьку людину? Ми підготували невелику підбірку корисного софта, який може стати гарним подарунком.
Так, навіть і на таке романтичне свято як День святого Валентина. Тим більше якщо ваша половинка/один/партнер, просто ваша близька людина, терпіти не може червоний колір, він на дієті, або за ЗСЖ і шоколад йому категорично не рекомендовано, а на плюш - алергія.

Навряд чи знайдеться готовий посперечатися з тим, що програмне забезпечення це – небанальний і досить оригінальний подарунок.

ДЛЯ НЕЇ:

Вона любить фоточки, веде свій інстаграм і не уявляє своє життя без рамочок, фильтрів?

Movavi ФотоРедактор – проста у використанні програма з потужним функціоналом: прибрати фон, видалити непотрібні елементи, наприклад, знайому, яка постійно потрапляє в кадр, застосувати ефекти, поліпшити, виправити і багато іншого.

А поки вона насолоджується своїм інстаграмом, можна зібратися з друзями на пиво ;-)

ДЛЯ НЬОГО:

Він не може і дня прожити без GoPro, веде свій YouTube канал або просто захоплюється відеозйомкою?

Movavi Видеоредактор – зручний у використанні, крім відео і звукових ефектів дозволяє накладати субтитри і що важливо відразу завантажувати відео на YouTube. Тепер функціонал дозволяє навіть робити власні кліпи!

ДЛЯ ДВОХ:

Ви не фанати «Відтінків» чи не придумали куди ж піти 14-го лютого? Влаштуйте домашній кінотеатр, закутайтеся в плед, візьміть какао або щось міцніше і подивіться улюблений фільм в онлайн-кінотеатрі MEGOGO!

ДЛЯ ЗАКОХАНИХ У ІЛЮСТРАЦІЮ:

CorelDRAW Graphics Suite 2017 – стане відмінним подарунком для ілюстраторів, дизайнерів або художників.

ДЛЯ УВЛЕЧЕННЫХ ДИЗАЙНОМ:

Adobe Photoshop CC – мабуть дійсно незамінний для професійного дизайнера, новачка або людини, яка хоче навчиться роботи в цій програмі.

ДЛЯ НАТХНЕНИХ ЗВУКІВ:

Cubase Elements – програма, яка підійде для новачків у сфері обробки звуку, а для досвідчених саундмастерів – Cubase Pro.

ДЛЯ УЛЮБЛЕНОГО ПК:

Антивирус – найкращий подарунок для вашого настільного друга/помічника/колеги! Адже, мабуть, головні цінності Дня закоханих це увага і турбота, але і про захист не варто забувати!