Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
5 корисних плагінів для Adobe XD

5 корисних плагінів для Adobe XD

З часів виходу бета-версії Adobe XD і перших плагінів, правила гри, для всіх змінилися. Продукт вийшов на ринок і відразу голосно заявив про себе. Тоді і пішла перша хвиля нових плагінів. В середині 2019 року, AdobeXD був офіційно оголошений відкритим, і тоді навіть великі сервіси, такі як Dribbble, Stark і Airtable стали адаптувати свої інструменти саме до XD. Трохи пізніше "підтягнулися" і інші компанії, зі своїми рішеннями: UserTesting, Trello, Google Cloud.

На сьогоднішній день, версія 13.1 оперує вже пристойною кількістю плагінів, серед яких рішення для автоматизації, синхронізації, спільної роботи, публікації, інструменти для розробників і т. д. Багато плагінів стали критично важливим доповненням стандартного функціоналу Experience Design, з причини того, що завдяки деяким рішенням, дизайнери і проектувальники, економлять сотні годин, на збереження та перенесення файлів в інші зв'язки макетів і т.д.

Для чого потрібен Adobe XD?

Adobe Experience Design - це просунутий графічний інструмент для проектування і створення інтерфейсів, прототипування та макетування. Розширені функції дозволяють просто організувати спільну роботу над одним проектом в режимі реального часу. Серйозною перевагою продукту Аdobe перед конкурентами є мультиплатформеність, а також швидка і стабільна робота не залежно від операційної системи. До речі програма доступна як для Windows,так і macOS. Крім цього він входить в пакет Adobe Creative Cloud, а це означає, що продукт має хорошу сумісність з іншими інструментами дизайнера з пакету Adobe CC. Не зайвим буде згадати, що остання версія, може відкривати файли Sketch, повністю зберігаючи структуру документа і елементи, а що краще Adobe XD або Sketch можна знати з цієї статті.

Для більш ефективної роботи та прискорення свого воркфлоу, ми підібрали 5, необхідних кожному плагінів.

UI Faces


Метою будь-якого дизайнера є створення продукту, яким може користуватися кожен, який буде зручним і зрозумілим для всіх. З допомогою Stark, можна швидко контрастність об'єктів і тут же змоделювати відповідні форми, для людей з дальтонізмом. Таким чином, Stark дозволяє швидко створювати дизайн для дальтоніків, прямо всередині Adobe ХД. Для дизайнерів закінчився виток в історії, коли для створення дизайну для дальтоніків, потрібно запускати окреме програмне забезпечення, яке б симулировало спеціальне бачення. Крім цього, відпала можливість копіювати колірний код кожного елемента і перевіряти його на рівень контрастності і читабельності.

Stark


Целью любого дизайнера является создание продукта, которым может пользоваться каждый, который будет удобным и понятным для всех. С помощью Stark, можно быстро контрастность объектов и здесь же смоделировать подходящие формы, для людей с дальтонизмом. Таким образом, Stark позволяет быстро создавать дизайн для дальтоников, прямо внутри Adobe ХД. Для дизайнеров закончился виток в истории, когда для создания дизайна для дальтоников, требовалось запускать отдельное программное обеспечение, которое бы симулировало специальное видение. Кроме этого, отпала возможность копировать цветовой код каждого элемента и проверять его не уровень контрастности и читабельности.

Change Case


Незважаючи на те, що в Figma дана можливість вбудована спочатку, швидка зміна регістру, без повного передруку тексту, ніколи не буває можливим. З допомогою Change Case, можна змінювати регістр текстів всього одним кліком. Незважаючи на простоту і не значно даного плагіна, це вкрай корисне і зручне рішення.

Google Sheets


Введення реальних даних в макетах, замість "заглушок", займає величезну кількість часу. Завжди було складно придумувати тексти, імена, які-небудь значення, які б не повторювалися і при цьому встигати стежити за дизайном. Так, можна використовувати тексти Lorem Ipsum, але для серйозних проектів це не дозволено, так і для більш дрібних, використання "рибного тексту" не завжди добре впливає на процес тестування макетів. Плагін Google Sheets, дозволяє створювати масиви даних у таблицях Google, а потім імпортувати їх по комірках, в свій проект. Цікаво, що поки плагін активний, залишаються активними зв'язку, при зміні даних у таблиці дані будуть автоматично змінюватися в макеті.

IconDrop


Плагін IconDrop надає користувачеві мільйони іконок, різних стилів і форм, зібраним на сотнях дизайнерських ресурсах. Зручне меню, сортування і пошук, дозволяють швидко знайти потрібну іконку і вставити її в потрібне місце на прототипі. Крім іконок, дане розширення дозволяє шукати ілюстрації а так само фотографії, все ще перебуваючи в інтерфейсі ліцензійного Adobe. Також варто відзначити зручну функцію перегляду завантажених раніше іконок.

Використовуючи даний набір плагінів, можна значно прискорити свій робочий процес і сконцентруватися на дизайні, а не на виконанні рутинних завдань і пошуку зображень або релевантних даних.