Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Виробники

Виробники

 • R3DS
  R3DS
  Дата заснування: 2012 рік
  Країна: США
  R3DS - компанія, яка переросла з стартапу. Виробляє інноваційні рішення для роботи з 3D графікою. Зокрема, одним з продуктів, є плагін для популярного редактора 3D графіки - ZBrush
 • Mattermost
  Mattermost
  Дата заснування: 2015 рік
  Країна: США
  Mattermost - постачальник корпоративних рішень для обміну повідомленнями, для світових організацій на основі відкритого вихідного коду. В арсеналі Mattermost також є рішення для приватних хмарних сервісів. Клієнтами є великі світові бренди.
 • Transformizer
  Transformizer
  Дата заснування: 2015 рік
  Країна: Данія
  Вся команда Transformizer захоплена аудіо і хоче дати користувачам потужний аудіо інструмент для легкого створення оригінальної музики і звукового дизайну. Transformizer створений за участю звукорежисерів, музичних продюсерів, музикантів та інших людей, для яких музика займає в житті не останнє місце.
 • Sophos
  Sophos
  Дата заснування: 1985 рік
  Країна:  Великобританія
  Виробник програмного забезпечення в сфері інформаційної безпеки. Продукти компанії призначені для використання на стаціонарних комп'ютерах, поштових та файлових серверах, мережевих шлюзах. ПО виробника використовується для захисту від вірусів, небажаного поштового спаму і шпигунського ПЗ.
  Наш статус: Партнер
 • SideFX
  SideFX
  Дата заснування: 1987 рік
  Країна: Канада
  Протягом понад тридцять років SideFX надає художникам програмні засоби 3D-анімації та візуальні ефекти, призначені для створення високоякісних кінематичних ефектів і об'єктів.
 • Avocode
  Avocode
  Швидко передавайте проекти розробникам. Автоматичне створення специфікацій, зображень і коду з будь-якого файлу дизайну.
  Країна: США
  Рік заснування діє до: 2015
 • ArCADia Soft
  ArCADia Soft
  Країна: Польща
  Компанія ArCADiasoft Chudzik sp.j. - це компанія, що займається розробкою програмного забезпечення в будівельній галузі. Авторські програми компанії пропонують рішення, корисні в роботі інженера, вони прості і легкі в обслуговуванні, продумані до дрібниць, а крім цього базуються на найсучасніших технологіях. Робота сучасного проектувальника вимагає комплексних програм. Компанія, здатна вирішити поставлені завдання - це ArCADiasoft має необхідні компетенції, що охоплюють весь спектр будівельної галузі, а також відповідну підготовчу і технічну базу, багаторічний досвід у створенні програмного забезпечення для будівельної галузі.
 • REACH Technologies
  REACH Technologies
  REACH Technologies - лідер в області бізнес-технологій для світової індустрії, пропонує готові продукти, індивідуальні рішення, аутсорсинг бізнес-процесів, рішення в області розробки.
  Наш статус : Партнер
 • Compelson Labs
  Compelson Labs
  Дата заснування: 1991 рік
  Країна: Чеська республіка
  Compelson Labs розробник програмних продуктів лінійки MOBILedit - управління різноманітними завданнями, пов'язаними з телефонією, включаючи передачу контенту.
  Наш статус: Партне
 • DevExpress
  DevExpress
  Дата заснування:1998 рік
  Країна: США
  DevExpress: компанія займається розробкою компонентів і бібліотек для платформ .NET, HTML, JavaScript, VCL, пакетів для графічного представлення та аналізу даних, створення звітів, і т.д. Рішення розробника будуть корисні як для програмістів-фрілансерів так і для великих IT-компаній.
  Наш статус: Партнер
 • Netsparker
  Netsparker
  Рік заснування: 2006
  Країна: Великобританія
  Netsparker Ltd.– є одним з лідерів в області забезпечення безпеки веб-додатків. Команда Netsparker пропонує користувачам застосування повністю автоматизовані кошти для сканування веб-додатків з використанням технології динамічного тестування. Сканер Netsparker не вимагає доступ до вихідного коду додатків, а тести на проникнення не вимагають залучення будь-яких сторонніх послуг. Програмні рішення від Netsparker, виключають помилкові спрацьовування, що позитивно позначається на ефективності процесів усунення вразливостей.
  Наш статус: Reseller
 • Grey Wizard
  Grey Wizard
  Дата заснування: 2014 рік 
  Країна: Польща 
  Grey Wizard – провідний польський постачальник інноваційних рішень в області ІТ-безпеки. Компанія була заснована в 2014 році і спеціалізується на захисті веб-додатків і ве-порталів. Grey Wizard постійно розвиває свою систему захисту від загроз, побудовану на поведінковому аналізі, використовуючи машинне навчання і штучний інтелект. Недавні дослідження показали, що Grey Wizard ідентифікує на 21% більше загроз у порівнянні з застосуванням простих статичних правил і вимог OWASP, які використовуються в цій області. 
  Наш статус: Reseller 
 • EaseUS
  EaseUS
  Дата заснування: 2004 рік
  Країна: КНР
  EaseUS - розробник програмного забезпечення для організації резервного копіювання, відновлення і захисту даних.
  Наш статус: Reseller
 • Malwarebytes
  Malwarebytes
  Дата заснування: 2008 рік
  Країна: США
  Malwarebytes – виробник антивірусного програмного забезпечення для захисту домашніх користувачів і бізнесу. Основна місія компанії полягає в створенні найбільш ефективних рішень для захисту від шкідливого ПЗ і інтернет загроз.
  Наш статус: Reseller

 • Интернет-Автоматизация
  Интернет-Автоматизация
  Країна: Україна
  ТОВ "Інтернет-Автоматизація" - молода українська компанія, розробник софту для аналізу масивів даних.
 • Redgate
  Redgate
  Дата заснування: 1999 рік
  Країна: Великобританія
  Redgate – є провідним розробником програмного забезпечення для професіоналів, що працюють на платформі даних Microsoft. Компанія створює широкопрофільне програмне забезпечення для розробників і фахівців баз даних, і прикладає максимум зусиль щоб зробити своє програмне забезпечення інтуїтивно зрозумілим і зручним у використанні.
  Наш статус: Reseller
 • Cloud Assert
  Cloud Assert
  Країна: США
  Cloud Assert - постачальник програмного забезпечення та інтегратор рішень, що надає програмне забезпечення та послуги в хмарі. У Cloud Assert надає експертні знання, і хмарні рішення для створення і експлуатації широкомасштабних послуг в різних географічних точках по всьому світу.
  Наш статус: Reseller
 • ZeroTurnaround
  ZeroTurnaround
  Дата заснування: 2006 рік
  Країна: Эстония
  ZeroTurnaround —  розробники інструментів для програмістів спрямованих на збільшення продуктивності розробки на платформі Java. Інструмент JRebel є основним рішенням компанії. Він інтегрується з серверами додатків і інструментами, які розробники найчастіше використовують. Це допомагає значно економити час відведений на розробку.
  Наш статус: Reseller
 • ConceptDraw
  ConceptDraw
  ConceptDraw це лінійка бізнес-рішень від міжнародної компанії CS Odessa - розробника крос-платформного програмного забезпечення спрямованого на вирішення завдань управління проектами та візуалізації.
  Наш статус: Reseller
 • Luxion
  Luxion
  Країна: США
  Luxion – розробник програм, спеціалізується на створенні найсучаснішіх технологій візуалізації, освітлення і комп'ютерного моделювання 3D об'єктів. Компанія має великий досвід в областях, пов'язаних з технологіямі освітлення, атмосферного розсіювання, двулучевой Функції відбивної здатності, спектрального моделювання та іншими. Основним продуктом розробляються компанією Luxion, є ПО для рендерінга KeyShot.
  Наш статус: Reseller
 • Dynamsoft
  Dynamsoft
  Дата заснування: 2003 рік
  Країна: Канада
  Dynamsoft Corporation створює програмне забезпечення для управління версіями і додатками, комплекти для розробки програмного забезпечення TWAIN та інші SDK для оптимізації процесу розробки.
  Наш статус: Reseller.
 • Corona
  Corona
  Дата заснування: 2009 рік
  Країна: Чеська республіка
  Corona Renderer - високопродуктивний фотореалістичний інструмент рендеринга для Autodesk 3ds Max, також доступний як автономний додаток від компанії Render Legion базується в місті Брно. З серпня 2017 року, компанія стала частиною корпорації Chaos Group, що дозволило розширити можливості програми Corona Renderer і значно зміцнити її позиції на ринку.
  Наш статус: Reseller
 • AOMEI
  AOMEI
  Дата заснування: 2009 рік
  Країна: КНР
  AOMEI Tech - розробник інструментів спрямованих на оптимізацію робочих процесів. Компанія створює ефективні рішення для управління розділами жорстких дисків, інструментарій для здійснення резервного копіювання та відновлення даних спрямований на домашніх користувачів і бізнес.
  Наш статус: Reseller
 • XMind
  XMind
  Дата заснування: 2008 рік
  Країна: Китай
  XMind — гонконгська компанія XMind займається розробкою програмного забезпечення і різних сервісів, призначених для підвищення продуктивності роботи. Їх флагманським продуктом є однойменна програма XMind, за допомогою якої створюються інтелект-карти та проводиться мозковий штурм.
  Наш статус: Reseller
 • Sterkonix
  Sterkonix
  Країна: Чехія
  Sterkonix - амбітна і молода компанія з Чехії, розробник комплексної системи інформаційного супроводу засідань і голосувань Patentem.
  Наш статус: Reseler
 • VERBI Software
  VERBI Software
  Країна: Німеччина
  VERBI Software - розробник програмного забезпечення MAXQDA, яке використовують приватні компанії, наукові центри, лабораторії і інститути по всьому світу для аналізу даних.
  Наш статус: Certified Reseller
 • Sygic
  Sygic
  Дата заснування: 2004 рік
  Країна: Словаччина
  Sygic - розробник навігаційних систем для смартфонів і планшетів. Компанія Sygic стала першою компанією у всьому світі, що розробила систему GPS-навігації для iPhone.
  Наш статус: Reseller
 • FinalWire
  FinalWire
  Дата заснування: 2010 рік
  Країна: Угорщина
  FinalWire  –  виробник лінійки рішень для контролю над залізом у персональних комп'ютерів і корпоративних мереж.
  Наш статус: Bronze Partner
 • Piriform
  Piriform
  Дата заснування: 2004 рік
  Країна: Великобританія
  Piriform - творець утиліти для очищення реєстру CCleaner, яка придбала величезну популярність у користувачів персональних комп'ютерів і мобільних пристроїв. Зараз, компанія, Piriform належить виробнику антивірусів Avast і продовжує розвивати свої утиліти не тільки для домашніх користувачів, а й рішення для бізнесу.
  Наш статус: Reseller
 • BrowserStack
  BrowserStack
  Дата заснування: 2011 рік
  BrowserStack — основним напрямком продуктів, що розробляються компанією, є автоматизоване функціональне і модульне тестування із застосуванням найсучасніших технологій хмари. Всі продукти BrowserStack в першу чергу затребувані для тестування працездатності та візуалізації своїх додатків розробниками і тестувальниками. Продукцію компанії регулярно використовують близько двохсот тисяч користувачів по всьому світу.
  Наш статус: Reseller

Все производители были загружены.