Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Виробники

Виробники

 • AdLock
  AdLock
  Дата заснування до: 2016 рік
  Країна: Словаччина
  AdLock - розробник однойменного програмного забезпечення, що представляє собою, просунутий блокувальник реклами. Рішення поставляється на всі можливі платформи, і здатне відфільтрувати настирливу рекламу і захистити від шкідливого коду.
 • Polaris Office
  Polaris Office
  Дата заснування: 1997 рік
  Країна: Корея
  Polaris Office - компанія займається розробкою програмного забезпечення в сфері офісних додатків. Компанія представляє на сайти всі свої продукти для роботи з офісними документами, таблицями, презентаціями, PDF-файлами.  Продукти компанії мають широкий функціонал весь час вдосконалюються, що робить їх серйозним гравцем на сайті офісного програмного забезпечення.
  Наш статус: Партнер
 • Tlumevo
  Tlumevo
  Країна: Україна
  Рік заснування: 2006 рік
  Tlumevo - розробник комплексних рішень в області оцінки та управління персоналом.
  Статус: Авторизований партнер
 • Dassault Systèmes
  Dassault Systèmes
  Дата заснування: 1981 рік
  Країна: Франція
  Dassault Systèmes - французький виробник програмного забезпечення, ключовим рішенням якого, є SolidWorks. Це потужна САПР, що дозволяє проєктувати тривимірні деталі, складні механізми і конструкції. SolidWorks є прямим конкурентом і аналогом відомого AutoCAD. Рішення набуло широкого поширення в середовищі інженерів і проєктувальник, в різних галузях промисловості і виробництва. Однак, SolidWorks не є прямим конкурентом AutoCAD, а володіє інструментами і технологіями, які можуть доповнювати або покращувати робочий процес рядового інженера
 • Teramind
  Teramind
  Дата заснування: 2014 рік
  Країна: США
  Teramind -провідний світовий виробник програмного забезпечення у сфері кібербезпеки. Рішення компанії охоплюють такі сфери як запобігання втрати даних, моніторинг активності співробітників, виявлення шкідливого ПЗ і т. д. Вже більше двох тисяч компанія по всьому світу використовують програмне забезпечення Teramind. Серед користувачів, підприємства і компанії з торгової промисловості, сфері охорони здоров'я та юриспруденції, державні установи і великі фінансові організації. Розроблена компанією платформа, відзначена міжнародними нагородами з безпеки. Рішення спрямовані на відстеження і виявлення потенційно небезпечних дій для конфіденційності компанії, крім цього, рішення дозволяють краще планувати роботу, підвищуючи свою ефективність.
 • LogMeIn, Inc.
  LogMeIn, Inc.
  Дата заснування: 2003 рік
  Країна: США
  LogMeIn, Inc. - компанія розробник передових хмарних рішень, для створення віддаленого підключення, ефективного управління IT-інфраструктурою компанії, взаємодії з клієнтами. Продукти LogMeIn, використовуються найбільшими компаніями по всьому світу. Всі продукти компанії, орієнтовані на 3 напрямки в роботі: надання доступу та ідентифікація користувачів, спільна робота і віддалений доступ, а також засоби комунікації та підтримки клієнтів.
 • Cisco
  Cisco
  Дата заснування: 1984
  Країна: США
  Cisco - найбільший в світі розробник мережевого устаткування і обладнання для використання в корпоративних мережах. В арсеналі компанії є будь-яке обладнання, яке буде потрібно компанії, для організації мережі. Устаткування Cisco, здатне обслуговувати підприємства від малого і середнього бізнесу, до великих корпорацій. Крім сегменту СМБ, обладнання Cisco, широко використовується в телекомунікації та організації зв'язку.
  Наш статус: Cisco Select
 • Gitlab Inc.
  Gitlab Inc.
  Дата заснування: 2011 рік
  Країна: Нідерланди
  Gitlab Inc - займається проектуванням і розробкою програмних рішень. Компанія пропонує платформу для аутентифікації, авторизації, оцінки devops, аудиту та управління потоками створення програмного забезпечення. Gitlab обслуговує клієнтів в Сполучених Штатах. Ключовим рішенням компанії, є саме популярного в світі рішення для допомоги в розробці програмного забезпечення, що охоплює повний цикл розробки, крім цього в арсеналі компанії є власна wiki-система і баг-трекер. Рішення Gitlab Inc, використовують великі підприємства по всьому світу. 
  Наш статус: Партнер
 • Zoom Video Communications
  Zoom Video Communications
  Дата заснування: 2011
  Країна: США
  Zoom Video Communications - компанія, що надає послуги відеозв'язку, для проведення онлайн-конференцій, дистанційного навчання та дистанційної роботи. Ключове рішення компанії, під назвою Zoom, успішно використовується по всіх великих компаніях, для організації віддалених зустрічей між співробітниками, які працюють в різних департаментах по всьому світу.
 • Safety Hub
  Safety Hub
  Дата заснування: 2017 рік
  Країна: Україна
  Українська IT-компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення, для зчитування ID-карт і інших біометричних документів.
 • Shapingwaves
  Shapingwaves
  Країна: Німеччина
  Shapingwaves - популярний проект Берлінського звукорежисера Девіда Кампа, який надає високоякісні набори звуків для скачування. Shapingwaves створює тематичні, royalty-free колекції звуків: унікальні оточення, записи об'єктів, а також спеціально розроблені звукові ефекти. Проект обслуговує звукорежисерів, які шукають нові звукові матеріали для розширення своєї звукової палітри, а також аніматорів, режисерів і розробників ігор або додатків, які потребують професійних звукових ефектах і атмосферних звуках для своїх проектів. Всі колекції записані і розроблені у форматі WAV 96 кГц, ретельно відредаговані та доповнені докладними вбудованими метаданими BWAV.
 • Fabfilter
  Fabfilter
  Дата заснування: 2002 рік 
  Країна: Нідерланди
  FabFilter - це прекрасний звук і фантастичний робочий процес. Компанія створює потужні аудіо-плагіни з чудовою якістю звуку і інноваційними інтерфейсами. FabFilter робить кращі інструменти для виробництва музику і обробки звуку. Щоб досягти цього, розробники компанії постійно переосмислюють і кидають виклик промисловим стандартам.
 • RE:Vision Effects
  RE:Vision Effects
  Дата заснування: 1998 рік
  RE:VIsion Effects - розробник потужних плагінів для популярних відеоредакторів. Компанія має великий досвід в розробці просунутих рішень, для створення професійних ефектів. Рішення компанії використовувалися в багатьох кінофільмах, в рекламі а також гучних інтернет-проектів.
  Країна: США
 • CyberLink
  CyberLink
  Дата заснування: 1996 рік
  Країна: Тайвань
  CyberLink - компанія з довгою історією, сильний гравець на ринку цифрових мультимедіа рішень для домашнього та професійного використання. Завдяки ентузіазму розробників, компанії вдалося створити продукти, які завоювали популярну по всьому світу. На сьогоднішній день, компанія випускає широкий спектр різноманітного програмного забезпечення, для роботи з мультимедійними файлами.
  Наш статус: Партнер
 • Monosnap
  Monosnap
  Дата заснування: 2012 рік
  Monosnap – розробник відмінного мультиплатформенного рішення для створення скріншотів і запису відео з екрану.
 • NordVPN
  NordVPN
  Дата заснування: 2012 рік
  Країна: Панама
  NordVPN - молода, але амбітна компанія, що одержала всесвітню славу, завдяки своєму VPN-сервісу. Вендор постійно покращує свій продукт, надаючи користувачам найкращий сервіс зі створення віртуальних приватних мереж. Основною метою компанії є бажання звільнити інтернет від цензури та стеження, як це замислювалося за часів створення всесвітньої павутини.
 • Penta Security
  Penta Security
  Дата заснування: 1997 рік
  Країна: Південна Корея
  Penta Security - компанія з Південної Кореї, що спеціалізується на технологіях шифрування даних. З моменту заснування і по сьогоднішній день, є провідним постачальником продуктів, рішень і послуг, в області кібербезпеки і захисту даних. Хоча сьогодні, Корея є світовим технологічним центром, 20 років тому, було дуже мало знань по технологіям і кібербезпеки. Генеральний директор, заснував компанію з метою вивести безпеку на новий рівень.
  Наш статус: Парнер
 • PremiumSoft
  PremiumSoft
  Дата заснування: 1999 рік
  Країна: Китай
  PremiumSoft - компанія, яка розробляє широкий спектр програмного забезпечення для Windows, Linux і MacOS. Ключовим продуктом, є програмне забезпечення, для роботи з базами даних: проектування і розробка баз даних, управління та підтримка і т.д. Світові бренди, кожен день використовують програмне забезпечення PremiumSoft.
  Наш статус: Партнер
 • NANOSystems
  NANOSystems
  Дата заснування: 1986 рік
  Країна: Італія
  Nanosystems - компанія займається розробкою і налаштуванням професійного програмного забезпечення на вимогу, для будь-якого виду бізнесу. Досвід компанії, варіюється від управлінських рішень для банків і малих і середніх підприємств до додатків для ІТ-фахівців і веб-сайтів. Портфель компанії включає надійне і широко поширене програмне забезпечення. Серед найбільш затребувани[ рішень можна виділити, рішення для резервного копіювання, бізнес-аналітики та підтримки віддалених робочих столів.

 • NetSarang Computer, Inc.
  NetSarang Computer, Inc.
  Дата заснування: 1997 рік 
  Країна: США
  NetSarang Computer, Inc. - компанія, що займається розробкою, продажем і підтримкою рішень для забезпечення безпечного підключення. Компанія розробляє сімейство програмного забезпечення для сервера PC X і клієнта SSH для ПК під управлінням Linux і Unix і розширює свої мережеві технології TCP / IP для інших інтернет-компаній. Завдяки Xmanager, компанія стала провідним постачальником крос-платформних інтеграційних рішень на світовому ринку.
 • SQL Backup And FTP
  SQL Backup And FTP
  Дата заснування: 2003 рік
  Країна: США
  SQL Backup And FTP - компанія, що займається розробкою програмного забезпечення, що є найпопулярнішим інструментом для створення резервних копій БД будь-якого типу. Після цього, вони створили кілька сервісів, які можуть створюють резервні копії великої кількості баз даних заснованих на різних движках. За потужне, і вміє працювати з рівнех підприємств, де сотні серверів.
  Наш статус: Партнер
 • Kemp
  Kemp
  Дата заснування: 2000 рік
  Країна: США
  Kemp Technologies - компанія лідер на ринку ADC 2-7 контролерів. ADC - складні пристрої управління трафіком додатків. Клієнтами є широкий спектр компаній від тих, які знаходяться в списку Fontune 50, до маленьких компаній, офісів, торгових підприємств, державних установ і т.д. Також в арсеналі компанії є пристрої балансування навантаження на сервери.
 • Slack Technologies
  Slack Technologies
  Дата заснування: 2009 рік
  Країна: США
  Slack Technologies - виробник кращого рішення для корпоративного спілкування
 • IRIS
  IRIS
  Дата заснування: 1986
  Країна: Бельгія
  IRIS Company - світовий лідер в області розпізнавання тексту, PDF і портативного сканування. IRIS розшифровується як інтегрована система розпізнавання зображень. Девіз компанії: менше паперу, більше інформації.
 • R3DS
  R3DS
  Дата заснування: 2012 рік
  Країна: США
  R3DS - компанія, яка переросла з стартапу. Виробляє інноваційні рішення для роботи з 3D графікою. Зокрема, одним з продуктів, є плагін для популярного редактора 3D графіки - ZBrush
 • Mattermost
  Mattermost
  Дата заснування: 2015 рік
  Країна: США
  Mattermost - постачальник корпоративних рішень для обміну повідомленнями, для світових організацій на основі відкритого вихідного коду. В арсеналі Mattermost також є рішення для приватних хмарних сервісів. Клієнтами є великі світові бренди.
 • Transformizer
  Transformizer
  Дата заснування: 2015 рік
  Країна: Данія
  Вся команда Transformizer захоплена аудіо і хоче дати користувачам потужний аудіо інструмент для легкого створення оригінальної музики і звукового дизайну. Transformizer створений за участю звукорежисерів, музичних продюсерів, музикантів та інших людей, для яких музика займає в житті не останнє місце.
 • Sophos
  Sophos
  Дата заснування: 1985 рік
  Країна:  Великобританія
  Виробник програмного забезпечення в сфері інформаційної безпеки. Продукти компанії призначені для використання на стаціонарних комп'ютерах, поштових та файлових серверах, мережевих шлюзах. ПО виробника використовується для захисту від вірусів, небажаного поштового спаму і шпигунського ПЗ.
  Наш статус: Партнер
 • SideFX
  SideFX
  Дата заснування: 1987 рік
  Країна: Канада
  Протягом понад тридцять років SideFX надає художникам програмні засоби 3D-анімації та візуальні ефекти, призначені для створення високоякісних кінематичних ефектів і об'єктів.
 • Avocode
  Avocode
  Швидко передавайте проекти розробникам. Автоматичне створення специфікацій, зображень і коду з будь-якого файлу дизайну.
  Країна: США
  Рік заснування діє до: 2015

Все производители были загружены.