Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Виробники

Виробники

 • Avast
  Avast
  Дата заснування: 1991 рік
  Країна: Чехія
  Avast розробник програмного забезпечення в області інформаційної безпеки.
  Наш статус: Gold Reseller
 • ESRI
  ESRI
  Дата заснування: 1969 рік
  Країна: США
  ESRI - американська компанія, виробник геоінформаційних систем.
  Наш статус: Партнер
 • Embarcadero
  Embarcadero
  Дата заснування: 1993 рік
  Країна: США
  Embarcadero - розробник програмного забезпечення для створення засобів управління базами даних і самих баз даних.
  Наш статус: Embracadero Technology Partner
 • Kerio
  Kerio
  Дата заснування: 1997 рік
  Країна: США
  Kerio Technologies розробник та постачальник програмних рішень для безпечної роботи в інтернеті, орієнтованих на корпоративні мережі середніх розмірів.
  Сьогодні Kerio Technologies працює в складі компанії GFI Software, яка надає рішення в сфері інформаційної безпеки. Статус: Партнер
 • AVG
  AVG
  Дата заснування: 1991 рік
  Країна: Чехія 
  Місія AVG: захищати людей по всьому світу за допомогою найсучасніших технологій безпеки.
  Наш статус: Партнер
 • Allround Automations
  Allround Automations
  Дата заснування: 1989 рік
  Країна: Нідерланди Allround Automations - розробляє корисні інструменти для розробників Oracle.
  Наш статус: Партнер
 • Corel
  Corel
  Дата заснування: 1985 рік
  Країна: Канада
  Corel - розробник програмного забезпечення для графічного дизайну.
  Наш статус: Silver Partner
 • Paessler
  Paessler
  Дата заснування: 1997 рік
  Країна: Німеччина
  Paessler AG розробляє рішення для моніторингу мережі.
  Наші статуси: Silver Partner, PAESSLER CERTIFIED SALES PROFESSIONAL 
 • 1Password
  1Password
  Дата заснування:  2005 рік
  Країна:  Канада
  1Password - компанія-розробник менеджера паролів. Програма дозволяє зберігати паролі, банківські дані, ліцензії на програмне забезпечення у захищеному хмарному сховищі. Компанія співпрацює із провідними виробниками Basecamp, Slack, IBM.
  Наш статус: Partner
 • Maltego Technologies
  Maltego Technologies
  Дата заснування:  2017 рік 
  Країна:  Німеччина
  Maltego Technologies - компанія-розробник програмного забезпечення Maltego. Це інструмент, який допомагає слідчим проводити інтелектуальний аналіз даних через інтеграцію в єдиний інтерфейс.
  Наш статус: Partner
 • Trellix
  Trellix
  Країна:  США
  Trellix  - компанія-розробник ПЗ у сфері кібербезпеки, з'явилася в результаті злиття McAfee Enterprise та FireEye. Trellix створює продукти безпеки з урахуванням автоматизації, машинного навчання, аналізу загроз.
  Наш статус:  Platinum Partner
 • Вчасно
  Вчасно
  Дата заснування:  2017 рік
  Країна:  Україна
  Вчасно  –  сервіс для внутрішнього та зовнішнього електронного документообігу. За допомогою системи в онлайн-режимі можна обмінюватися повідомленнями, накладними, чеками, видавати та зберігати електронні документи. Місія створення сервісу – позбавлення бізнесу паперового документообігу та автоматизація рутинних процесів.
  Наш статус: Reseller
 • Jitbit
  Jitbit
  Дата заснування:  2005 рік
  Країна:  Великобританія
  Jitbit  -  виробник програмного забезпечення, призначеного для адміністрування IT-служби підтримки. Популярна програма розробника – Jitbit Help Desk, платформа довідкової служби. Програмні продукти Jitbit стануть помічниками ІТ-фахівцям у покращенні інфраструктури та оптимізації робочих завдань.
  Наш статус: Reseller
 • Crowdstrike
  Crowdstrike
  Дата заснування:  2011 рік
  Країна:  США
  Crowdstrike  -  провідний виробник в сфері кібербезпеки, ПЗ від розробника захищає клієнтів від всіх кіберзагроз, запобігає зломам в хмарі. Сервіс хмарного типу забезпечує ефективність, масштабованість, гнучкість. Компанія є одним з лідерів в області виявлення і реагування кінцевих точок.
  Наш статус: Reseller
 • Capture One
  Capture One
  Дата заснування:  початок 1990-х років 
  Країна:  Данія
  Capture One (раніше Phase One)  -  компанія-розробник однойменного програмного забезпечення для роботи з фотографіями. Інструменти дозволяють редагувати, упорядковувати зображення. Продукти стануть хорошими помічниками для професійних фотографів в реалізації творчих ідей без втрати якості. Розробник регулярно впроваджує інновації і слідує новітнім технологіям.
  Наш статус: Reseller
 • NIUBI Technology
  NIUBI Technology
  Дата заснування:  2009 рік
  Країна:  Китай
  NIUBI Technology  -  розробник програмного забезпечення в сфері управління розділами для ПК та серверів Windows. Це компанія світового рівня, що надає надійні рішення для управління зберіганням даних.
  Наш статус: Reseller
 • Arturia
  Arturia
  Дата заснування:  1999 рік
  Країна:  Франція
  Arturia - компанія-розробник програмного і апаратного забезпечення для музикантів. ПО підходить як для любителів, так і для професіоналів. Інструменти використовуються при створенні хітових альбомів та саундтреків.
  Наш статус: Reseller
 • O&O Software GmbH
  O&O Software GmbH
  Дата заснування:  1997 рік
  Країна:  Німеччина
  O & O Software GmbH  - розробник, який спеціалізується на створенні системних інструментів для операційної системи Windows. Компанія надає свою продукцію не тільки для бізнесу, але і для приватного використання. Програмні рішення від O & O Software GmbH оптимізують продуктивність, безпеку даних, відновлюють втрачені дані.

  Наш статус:  Reseller
 • Network Software Solutions
  Network Software Solutions
  Дата заснування: 2004 рік
  Країна: Україна
  Розробник Network Software Solutions виробляє програмне забезпечення, призначене для обміну повідомленнями, файлами, створює продукти для резервного копіювання. Основні програми - месенджер для корпоративного використання MyChat і додаток для надійної кодованої передачі файлів GERMES.
  Наш статус: Reseller
 • ActСAD
  ActСAD
  Країна:  Індія
  ActСAD  -  розробник ПЗ, яке призначене для 2D-креслення і 3D-моделювання. Програмні продукти САПР засновані на базі методики IntelliCAD, мають широкий спектр можливостей.
  Наш статус: Reseller
 • Xopero
  Xopero
  Дата заснування: 2009 рік
  Країна: Польща
  Xopero - була заснована в 2009 році. На початку своєї діяльності компанія обслуговувала представників малого та середнього бізнесу. Xopero створювалася з метою створення доступного рішення для захисту даних будь-яких підприємств. У 2017 році польський виробник повністю став учасником світового ринку завдяки співпраці компанії з ESET.
  Наш статус: Reseller
 • BAS (Business automation software)
  BAS (Business automation software)
  Компания специализируется на оказании широкого спектра услуг как для корпоративных клиентов так и для частных лиц. Профессионализм и ответственность ключевые преимущества нашей компании.
  Наш статус: Партнер
  Характеристики:
  • Текст анонса на украинском языке:
 • SentinelOne
  SentinelOne
  Дата заснування:  2013 рік
  Країна:  США
  SentinelOne  - була заснована в 2013 році елітною командою експертів з кібербезпеки і захисту, які розробили принципово новий революційний підхід до захисту кінцевих точок. За допомогою SentinelOne організації можуть виявляти шкідливу поведінку за кількома напрямками, швидко усувати загрози і адаптувати свій захист від найскладніших кібератак.
  Наш статус:  Партнер
 • Digiarty
  Digiarty
  Дата заснування: 2006 рік
  Країна: США
  Digiarty Software Inc. - провідний постачальник мультимедійного програмного забезпечення, спеціалізується на перетворенні DVD / відео і рішеннях для резервного копіювання. З моменту заснування ми підтримували динаміку стабільного і швидкого розвитку. Зараз майже 8 000 000 клієнтів по всьому світу.
  Наш статус: Партнер
 • AnyDesk
  AnyDesk
  Дата заснування: 2014 рік
  Країна: Німеччина
  AnyDesk створена в Німеччині і яка спеціалізується на програмному забезпеченні для віддаленого доступу. На сьогоднішній день у компанії налічуватися більше трьохсот мільйонів користувачів з приростом по 14 млн. Нових користувачів в місяць.
  Наш статус: Gold partner
 • Opengear
  Opengear
  Дата заснування:  2004 рік
  Країна:  США
  Opengear - швидко розвивається компанія, головна спеціалізація якої виробництво консольних серверів з Out-of-Band, здатних робити віддалений контроль і управління серверами, телекомунікаційним обладнанням і важливими IT системами для бізнесу.
  Наш статус: Партнер
 • ALCAD
  ALCAD
  Дата заснування: 2013 рік
  Країна: Великобританія
  Компанія ALCAD розробляє систему автоматизованого проектування ALCAD для підприємств машинобудування, виробництва, електротехніки, електроніки та цивільного будівництва, а також плагіни і модулі для AutoCAD. Практичні, ефективні DWG-рішення створені для проектування архітектурних об'єктів, трубопровідних систем, систем опалення, вентиляції та кондиціонування. За допомогою ALCAD можна здійснювати тривимірне і інформаційне BIM-моделювання будівель і об'єктів інфраструктури.
  Наш статус: Партнер
 • Arction
  Arction
  Дата заснування: 2007 рік
  Країна: Фінляндія
  Arction створює сучасні рішення для візуалізації великих масивів даних. Ці рішення є розширенням для інтегрованих середовищ розробки з використанням графічних платформ від компанії Microsoft.
  Високопродуктивні продукти Arction містять всі можливі інструменти для відображення даних і здатні точно і швидко відображати на графіках понад мільярд значень.
  Компанія є лідером у своїй галузі, її продукти використовують великі компанії і державні установи.

  Наш статус: Партнер
 • Deceptive Bytes
  Deceptive Bytes
  Дата заснування до: 2016 рік
  Країна: Ізраїль
  Компанія Deceptive Bytes створює рішення для забезпечення інформаційної безпеки на основі нових, «обманних» технологій захисту від загроз. Їх суть полягає в створенні помилкової IT-інфраструктури, розгортання системи приманок і перенаправлення на них векторів атак. Так нівелюється негативний вплив джерел загроз на роботу централізованих і розподілених інформаційних систем, а також на надання користувальницьких сервісів. Deceptive Bytes створюють превентивні рішення, адаптуються до мінливого ландшафту інформаційних загроз.
  Наш статус: Партнер
 • Altova
  Altova
  Дата заснування: 1992
  Країна: США, Австрія
  Компанія Altova розробляє професійні програмні інструменти для управління та інтеграції даних, розробки комп'ютерних і мобільних додатків, а також для роботи з базами даних. Ці інструменти добре відомі розробникам, що використовують в своїх проектах технології XML, JSON, SQL і UML. Також компанія створює серверні продукти для автоматизації робочих процесів.
  Компанія є розробником популярних XML-редактора і середовища розробки XMLSpy, а також інструменту графічного перетворення даних MapForce.
  Наш статус: Партнер

Все производители были загружены.