Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Zillya! internet Security - надійний захист для Android

Zillya! internet Security - надійний захист для Android

Розробник антивірусного програмного забезпечення ZiIlya! презентував свій новий продукт Zillya! internet Security для Android. Це універсальний антивірусний продукт, який забезпечить якісний захист користувачів Android-девайсів від всіляких інтернет-загроз, а також крадіжки або втрати пристрою. Крім цього, новинка дозволить самостійно налаштувати систему безпеки прискорювати роботу пристрою і видаляти непотрібні дані. Творці Zillya! Internet Security для Android добре попрацювали над зовнішнім виглядом програми, вона виглядає дуже сучасно і мінімалістично, надаючи тільки необхідні інструменти для користувача. Крім того, розробники створили оригінальну горизонтальну структуру антивірусу, що зробило його приємним для візуального сприйняття.

До складу антивірусного програмного забезпечення Zillya! Internet Security для Android входять такі інструменти:

Антивірусний сканер

Швидко перевіряє пристрій на наявність потенційно небезпечного ПЗ і допомагає видалити його. Працює як в автоматичному, так і в ручному режимах.

Планувальник

Може планувати сканування Android-пристрої у визначені години і дні тижня.

Інтернет-фільтр

Інструмент дозволить блокувати доступ до фішингових та інших, шкідливих сайтів, список яких автоматично оновлюється в базі ZiIly, a кожен день. Інтернет-фільтр автоматично підключається до всіх встановлених на пристрої браузерам.

Антикрадій

Допоможе захистити дані у випадку втрати або крадіжки пристрою. З особливостей модуля можемо відзначити можливість повністю заблокувати втрачений пристрій або робити таємні фотографії з камери девайса в установленому інтервалі часу (кожні десять хвилин). Також при втраті девайса Ви можете: заблокувати його, відстежувати гаджет і повідомляти Вам інформацію про його розташування кожні п'ять хвилин, активувати і подавати звуковий сигнал на пристрої навіть при відключеному звуці.

Прискорювач роботи

Вивантажує не використані програми з оперативної пам'яті пристрою і зупиняє непотрібні процеси прискорюючи роботу пристрою і економлячи харчування.

Очищення

Інструмент дозволить скинути налаштування пристрою до заводських. Видалити всю особисту інформацію без можливості відновлення.

Чорний список

Інструмент дозволить користувачеві заблокувати отримання вхідних SMS і дзвінків від небажаних контактів. У Чорний список можна додавати контакти з адресної книги, журналів викликів або набравши номер вручну. Інструмент також може перевіряти SMS-повідомлення, що приходять від контактів, внесених в Чорний список на наявність шкідливих посилань.

Батьківський контроль

Інструмент, що став уже звичним у більшості антивірусних продуктів за допомогою якого Ви можете контролювати сайти, які відвідує Ваша дитина. Стоп-список сайтів можна створювати як вручну, так і використовувати базу від розробників антивірусного ПЗ.

Якщо Ви турбуєтеся про свою кібербезпеку, можете сміливо покластися на Zillya! Internet Security для Android. У доповнення до нього пропонуємо поглянути на інші варіанти антивірусного програмного забезпечення від Zillya!. В результаті, ми отримали відмінний український продукт, нічим не поступається функціоналом і дизайном своїм закордонним конкурентам, що надійно захищає користувачів Android від різноманітних загроз, втрати пристроїв та інших ситуацій так часто переслідуючих всіх у сучасному світі.