Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Можливо, кращого захисту ви не знайдете

Можливо, кращого захисту ви не знайдете

Система безпеки Avg Premium Protection(BPP) здобула срібну нагороду Stevie International Business Awards в 2018 році в номінації «Кращий новий продукт або сервіс року».


Висока ефективність даного програмного рішення підтверджується фахівцями премії Stevie International Business Awards, не кожен продукт здатний показати такі результати. Надійний захист, великий функціонал, зручний користувальницький інтерфейс – все це і є Comodo Premium Protection.

Судді були одностайні у своєму рішенні, всі вони дали відмінні відгуки та відзначили високий рівень захисту BPP, чудово задовольняє вимогам широкої аудиторії користувачів. BPP завжди на крок попереду.

Один з фахівців зазначив: «[Premium Protection - це комплексна система безпеки, необхідна кожному користувачеві комп'ютера або інших смарт-гаджетів, яка надає кілька модулів захисту в одному зручному додатку».

Багато також підкреслювали впровадження інноваційного сканера домашньої мережі, наведемо один з відгуків: «Я вражений функціоналом для IoT-пристроїв. Технологія інтернету пристроїв користується величезною популярністю, але разом з тим несе ще більшу небезпеку щодо безпеки та конфіденційності даних користувачів. Comodo стала однією з перших компаній, яка надала ефективне вирішення даної проблеми».

Премія Stevie Awards


Почесна нагорода Stevie's International Business Awards – це яскравий показник заслуг і старання розробників Avg Premium Protection. Це не просто звичайне для захисту даних, це універсальний інструмент, створений з урахуванням усіх побажань простих користувачів.

Нагороду Stevie International Business Awards – золотий стандарт якості у світі бізнесу, який хотілося б отримати дуже багатьом, але досягають його лише одиниці.

Завдання конкурсу Stevie International Business Awards, який веде свою історію з 2002 року, - робити так, щоб амбітні та інноваційні проекти талановитих розробників отримували визнання. Чому ж Stevie? Назва походить від грецького «Stephanos», що в переказі означає «корона».

Повноцінний захист домашнього ПК

Девіз Avg Premium Protection: «Забезпечити безпеку даних – це просто». Ось, наприклад, кілька функцій, які були дуже тепло сприйняті суддями:

Захист особистих даних 

  • На сьогоднішній день активно процвітає шахрайство в інтернеті, але сучасна система швидко візьме ситуацію в свої руки у випадку появи будь-якого ризику. Спеціальний інструмент сканує веб-сторінку, і якщо він виявляє якусь загрозу втрати інформації, наприклад, при вході в особистий кабінет або реєстрації, то моментально повідомить про це і дасть поради, як можна вчинити в такій ситуації.
  • Щоб наочно показати необхідність захисту особистої інформації, компанія Javelin Strategy назвала кількість потерпілих від таких крадіжок у США – це 16,7 мільйонів осіб у 2017 році. Одна крадіжка в дві секунди. Інститут страхової інформації також повідомив, що 30 відсотків споживачів США отримали повідомлення про втрату конфіденційності своїх даних у 2017 році, що на 12 відсотків більше порівняно з 2016 роком. Це майже одна третина всіх дорослих користувачів у США. Хоча в Європі ситуація дещо краще, дана проблема все одно з часом лише набирає обертів. Група щодо запобігання шахрайства в ЄС заявила, що це «серйозна проблема», а у Великобританії всерйоз заговорили вже про «епідемії».
Захист смарт-пристроїв


  • Мережевий сканер Premium Protection Proactively перевіряє домашню мережу і всі знаходяться в ній пристрою в режимі 24/7. При виявленні загрози він відразу попередить користувача та надасть інструкції з усунення вразливості.
  • Нещодавно ФБР було випущено попередження, що стосуються незахищених смарт-пристроїв, способів злому подібних гаджетів і їх використання хакерами для збереження анонімності під час великих атак. Трохи пізніше з'явилися застереження, що зачіпають небезпеки всюдисущих веб-камер, мікрофонів, пристроїв розпізнавання мовлення, GPS-трекерів в сучасних дитячих іграшках. Будь-яка особиста інформація може бути використана проти користувача, опинись вона в руках злочинців. Про це не можна забувати ні на хвилину.
Наступне покоління анти-малварей
  • Триступеневий механізм захисту від шкідливих програм, удостоєний почесних нагород, здатний знешкодити найширший спектр атак. Незалежні лабораторії AV-Comparatives і AV Test, які досліджували дану технологію, підтвердили її 100% ефективність. Куди вже краще?

Рекордні показники якості

  • BBP надає великий функціональний комплекс, який включає в себе надійний брандмауер і модуль Game Booster Chillblast. Вона навіть удостоїлася нагороди від ігрових розробників
  • Багато геймерів відключають антивірус під час гри, так як він часто уповільнює комп'ютер і не дозволяє комфортно грати. Але в цей час пристрій стає вразливим для шкідливих програм. Chillblast ж ніяк не гальмує процес гри і ефективно захищає ПК, тому він виявився кращим у порівнянні з шістьма іншими системами безпеки.
Спробуйте Avg Premium Protection прямо зараз!