Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Важливі зміни у Adobe!

Важливі зміни у Adobe!

Adobe Creative Cloud

Компанія Adobe відкрила свій інтернет-магазин для України. У зв'язку з цим ми вирішили прояснити, які вигоди і загрози це понесе для клієнтів.

Тепер будь-яка - фіз. особа може придбати річну передплату на будь-який продукт Adobe безпосередньо у виробника. Це дійсно приємна інформація для всіх, хто хоче перейти на ліцензійне програмне забезпечення.

Що ж чекає компанії, плануючі закупівлі Adobe?

З одного боку, придбання безпосередньо у вендора може здатися більш вигідним і надійним. АЛЕ! Варто звернути увагу на підводні камені.

По-перше, рахунок буде виставлятися на англійській мові і платити компанія повинна буде безпосередньо в Adobe Ірландія. З чого випливає, що закрить документів не буде.

По-друге, роздрібні ціни як в магазині Adobe так і у партнерів не будуть кардинально відрізнятися. І знову ж, це добре для клієнтів – прозоре ціноутворення і відкрита цінова політика. Але з іншого боку, тепер ні один партнер не зможе надати спец. умови та додаткові знижки своїм клієнтам, хіба що собі в збиток.

По-третє, хоч компанія Adobe і заявляє про технічну підтримку онлайн, на жаль, вона працює із затримками з-за різниці в часі України та Ірландії. Ще одним недоліком підтримки від вендора є той факт, що вона ведеться англійською мовою за допомогою електронної пошти або чату. Локальна підтримка клієнтів продовжить здійснюватися через офіційних реселлерів, але звертаємо увагу, якщо ви купуєте софт безпосередньо в Adobe, ні один партнер не зможе в подальшому надати вам допомогу з замовленням, так як всі спірні питання можуть бути вирішені в такому випадку тільки через вендора.

  Офіційний магазин Adobe 
   
Магазин авторизованого партнера Adobe
Ціна    Ціни фіксовані, відсутність знижок та спец.цін    Ціни фіксовані, відсутність знижок та спец.цін   
Оплата     Банківська карта або PayPal, рахунки на англ.мові від юр.особи в Ірландії    Всі види оплат, включаючи безготівковий розрахунок   
Закривають документи    -    +   
Підтримка    Англомовна підтримка через сайт
Підтримка локального партнера   
Повернення ліцензій     -    +   
Відстрочка платежу
-    +   

Багато клієнти отримали лист від Adobe із запрошенням переходити в їх магазин і здійснювати закупівлі безпосередньо. Але вибір посередників залишається за клієнтом, і ви можете співпрацювати з нами і надалі.

Якщо у вас залишилися питання, звертайтесь до вашого менеджера нашої компанії, або до будь-якого іншого менеджеру за телефонами: (067) 460-43-39; (050) 433-68-20; (063) 036-09-89. Чи надішліть листа на електронну адресу: sales@softlist.com.ua.