Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Тисячі вірусів викачуються кожну годину

Тисячі вірусів викачуються кожну годину

В минулому році, компанія розробник рішень у сфері кібербезпеки TrendMicro, за своїми даними, заблокувала близько 1.5 млн шкідливих посилань і близько 1.3 млн програм з вірусами. Також протягом минулого року, на смартфони користувачів, було завантажено більше 2 мільйонів шкідливих додатків.

Згідно зі статистикою, антивірусне програмне забезпечення avast pro, заблокувало по всьому світу, неймовірних 48 мільярдів шкідливих атак. У цей список входять шкідливі файли, «небезпечні» URL, а також різні загрози, що поширюються по електронній пошті і т. д.)

Топ-5 найбільш частих шкідливих програм за минулий рік:

  • Майнер кріптовалютний, під назвою CoinMiner. Зареєстровано атак: 1 351 000
  • Вірус-вимагач WannaCry. Зареєстровано атак: понад 600 000
  • Шкідливе ПЗ Powload. Зареєстровано атак: понад 350 000
  • Вірус Downad або Conficker. Зареєстровано атак: близько 250 000
  • Шкідливе ПЗ Sality. Зареєстровано атак: 166 000

Для «офісних» сфери, найнебезпечнішими залишаються віруси Emotet і Ramnit. За допомогою даного шкідливого програмного забезпечення, було зареєстровано близько 134 тис атак, при цьому своєчасно виявлено і знешкоджено 78 000 атак.

Одними з найбільш небезпечних вірусів для Android є SMSreg з більш ніж 1 500 000 млн зареєстрованих атак, після нього йде Shedun– близько 1 340 000 атак.

Для iOS, як і раніше в лідерах за небезпеки для користувача є JailBreakToolіiOS_I Back Door.Aз 397 і 65 атак відповідно.

Фішинг все ще тримає пальму лідерства, серед найбільш небезпечних і найбільш численних кіберзагроз.

Нагадаємо, що за рік, по всьому світу було попереджено понад 41 млрд атак. Найбільше атак було зареєстровано в США (10 млрд), у той же час у Бразилії та Китаї, зупинили понад 2 млрд атак, і близько 1.5 млрд атак зупинено в Індії.

Що стосується самих шкідливих файлів, ними стали файли таблиць Microsoft Office - *.XLS. Спам атак було зареєстровано всього 22 млн. Кількість заблокованих шкідливих URL-адрес трохи перевищила 1 мільярд. Найчастіше стикалися з шкідливими URL користувачі з Японії, США, Тайвані, з 160 млн, 155 млн і 73 млн атак відповідно.

Як бачимо статистика по вірусам величезна і з кожною секундою їх ставатиме все більше і більше, єдиний спосіб – це купити надійний антивірус, який зможе вас захистити від атак. До речі, слідкуйте за виходом нових статей, саме зараз в нашій лабораторії, кипить робота над питанням «Хто ж кращий антивірус 2018-2019?»