Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
ТОП-4 програм віддаленого доступу до комп'ютера в 2021 році

ТОП-4 програм віддаленого доступу до комп'ютера в 2021 році

IT-індустрія безперервно розвивається, тобто вимог до використовуваних пристроїв стає більше з кожним днем. Сучасне «залізо» вимагає налаштувань на новому рівні, з огляду на присутності величезної кількості програм (з власним інтерфейсом). Але чи потрібно кожного разу приїжджати «на місце», щоб налаштувати комп'ютер. Сьогодні це зовсім не обов'язково. На даний момент в розпорядженні фахівця безліч  програм для адміністрування в віддаленому форматі  - вони дозволяють працювати з технікою на відстані. У сьогоднішній статті ми розглянемо основний софт для віддаленого доступу і виберемо кращі програми для дому та адміністратора.

Для чого і кому потрібен адміністратор, який працює віддалено

Udalennayauaa.png

У житті зустрічаються найнесподіваніші і неприємні ситуації: раптом лунає дзвінок і знайомий (а, може бути, і родич) заявляє - мовляв, у мене гальмує комп'ютер, приїжджай! Але прагнути кудись увечері або у власний вихідний все ж не хочеться - краще здійснити ремонт будинку, в комфортній для себе обстановці. І в цьому допоможуть програми віддаленого доступу. Особливої ​​актуальності подібні рішення придбали в дні карантину, коли більшість співробітників організацій були переведені на віддалену роботу, і люди прагнули звести до нуля особисте спілкування. Уявити собі, як би ми жили в ті непрості часи, не будь у адміністраторів можливості працювати, перебуваючи за десятки кілометрів від пристрою, непросто.

Можна навести й ще один приклад: маленької компанії, в штаті якої всього кілька співробітників, невигідно тримати IT-фахівця. Це додаткові витрати на зарплату, організацію робочого місця, придбання обладнання. Обслуговувати ж комп'ютери самостійно зможе далеко не кожен користувач, навіть якщо він впевнений у власних силах. Оптимальним варіантом у такій ситуації стане аутсортинг, тобто залучення до обслуговування комп'ютерів працівників сторонньої організації. Якщо домовленість досягнута, фахівець повинен буде вибрати час, приїхати і встановити необхідні програми. На цьому особисті візити в організацію закінчуються - всі маніпуляції можна робити, не виходячи з власного будинку або офісу. При цьому замовника і виконавця можуть розділяти сотні кілометрів - відстані в цьому випадку не важливі.

З точки зору керівника подібні програми стають ще однією можливістю здійснення контролю на діяльністю підлеглих. Платні версії здатні надати всебічну аналітику, що стосується часу і ефективності праці працівника. При цьому якесь «супержелезо» для здійснення задуманого не потрібно: у замовника можуть бути встановлені самі звичайні для офісу комп'ютери, потужності яких вистачить хіба що на роботу з електронною поштою і «плинністю».

Які використовувати  програми для віддаленої роботи

Звичним варіантом організації віддаленого доступу стає використання відповідного програмного забезпечення. У цьому випадку два комп'ютери будуть пов'язані між собою з використанням інтернету або через локальну мережу (що цікаво для компаній, у яких є кілька філій). До слова,  Windows 10 Pro  пропонує скористатися вже встановленим клієнтом для активації віддаленого доступу, при цьому пов'язуючи пристрою за адресами IP. Необхідну інформацію можна знайти, використовуючи меню «Пуск» (вкладка «Параметри»). Функціонал є невеликим, але дозволяє завантажити файл, випадково залишений на домашньому комп'ютері, якщо той буде потрібно в офісі. Багатьом цілком вистачає і цього.

Отримання доступу до розширених налаштувань забезпечать використовувані програми. Крім того вони дозволяють:

 • побачити на екрані власного пристрою дані з екрану іншого комп'ютера;

 • безперешкодно обмінюватися файлами;

 • забезпечувати скачування, установку і настройку ПО;

 • створювати скріншоти екрану;

 • здійснювати шифрування даних;

 • проводити конференції та аудіо-відеоформаті;

 • підключати мережеві пристрої і здійснювати їх настройку.

Тобто віддалений адміністратор має максимальну свободу дій і може обслуговувати ПК також, як якщо б він був присутній в офісі. Які програми краще використовувати? Універсального відповіді на дане питання не знайти - все залежить від того, що саме потрібно замовнику. Ось наш топ 5, що заслужили популярність в 2021 році.

TeamViewer

З цією програмою знайомі багато - вона вже не перший рік є визнаним хітом. При використанні TeamViewer можна здійснювати адміністрування інших ПК або роздавати доступ. Сьогодні вона активно використовується в багатьох країнах - для використання пропонується 30 мов. На висоті і функціонал - в наявності маршрутизація, автоматичні настройки пропускної здатності мережі, можливість інтелектуального підключення. При простоті використання TeamViewer цікава досвідченому користувачеві і зрозуміла початківцям.

Teamviewer-15-Crack-With-License-Key-Premiums.pngПеревагами використання в цьому випадку є:

 • висока швидкість роботи;

 • можливість настройки буквально за пару кліків;

 • комфорт використання. Досить просто завантажити і встановити ПО - користуватися ним можна негайно;

 • робота при демонстрації робочого столу, наявність чату;

 • мінімум ресурсів пристрою, необхідний для повноцінної роботи.

Можливе підключення до платформ iOS, macOS. Linux, Windows, Android. У списку платформ, з яких може здійснюватися робота - ті ж варіанти.

Вивчення даної програми доступне будь-якому користувачеві - семи п'ядей у ​​чолі для цього мати не потрібно. За ліцензію доведеться віддати щонайменше 8148 грн. - і цей факт привертає фахівців, які обізнані про всі плюси програми. Для цілей, далеких від бізнесу, її можна використовувати, не оплачуючи.

AnyDesk

Це потужний інструмент, що дозволяє організувати роботу віддалено. Він охоплює максимум завдань і є повністю безкоштовним - правда, якщо мова йде про некомерційний використанні. Серверна частина пропонує портативну версію, яка працює, в тому числі, і без установки.

any-desk-1-scaled.jpg

Можливе підключення до платформ iOS, macOS. Linux, Windows, Android. У списку платформ, з яких може здійснюватися робота - ті ж варіанти.

Кроссплатформенность – это замечательно, но присутствуют и другие плюсы. В частности это простота подключения – достаточно лишь ввести одноразовый код на компьютере, а после подтвердить соединение на сервере. AnyDesk может поддерживать запись удаленных сессий, пользователю предлагается звуковой чат и предоставляется возможность передавать файлы. Версии для бизнеса стартуют от 3481 грн. и функционал достаточно расширен в отличии от бесплатной не коммерческой версии.

Supermo

Данная программа также позволяет организовать удаленный доступ, оставаясь актуальной и востребованной. При этом некоторые жалуются – использование не гарантирует высокой скорости создания связи, скорее наоборот. Отсутствуют мультимедийные опции и мобильная версия.

Supremo-software.png

Есть и плюсы, среди которых:

 • отсутствие трат при использовании в домашних условиях;

 • наличие портативной версии, которая не требует установки;

 • поддержка прокси;

 • наличие русского интерфейса;

 • чат;

 • неограниченное число подключений;

 • простота использования.

Все вышесказанное позволяет утверждать: перед нами востребованная программа, предоставляющая массу возможностей.

DameWare

Интересное решение, позволяющее группе поддержки удаленно контролировать компьютер пользователя. То есть специалист может без проблем получить доступ к устройству, исследовать и устранить проблемы. Система защищена шифрованием, а потому использование ее через Интернет безопасно.

1571997812.png

Установка программы возможна на следующие операционные системы Windows: Vista, Server 2008 (в том числе R2), 7, Server 2012 (в том числе R2), 8, 8.1, 10, Server 2016.

Ключевыми особенностями решения являются:

 • простота контролю. DameWare MRC зробить швидким доступ до віддаленого робочого столу і запропонує інструменти, які допоможуть у вирішенні проблем навіть на відстані;
 • Організація вільного доступу до пристрою. Адміністратори можуть взаємодіяти з системою також, як у випадку їх фізичної присутності;

 • можливість здійснення підключення до автоматизованих пристроїв. Програма дозволяє доступ до комп'ютерів як з дозволу користувачів так і без отримання такого - якщо є мандат адміністратора. Присутня можливість роботи при вимкненому ПК;

 • наявність чату, завдяки якому адміністратор може спілкуватися з користувачем в режимі реального часу, налаштовуючи комп'ютер і займаючись його налагодженням;

 • можливість створення скріншотів. Знімок екрану віддаленого пристрою робиться в один клік. Ця функція корисна при документуванні конфігурацій - можливо, в подальшому до них доведеться звернутися;

 • привілейований віддалений доступ. Адміністратору надана функція гнучкого налаштування прав доступу до віддаленого ПК. Наприклад, можна зажадати дозвіл на підключення у кінцевого користувача для неадміністраторов;

 • автоматичне розгортання агентів віддаленого доступу. DameWare надає можливість створення MSI-пакетів для мережевої установки. При цьому число ПК може бути будь-яким;

 • можливість аутентифікації з використанням смарт-карти. Адміністратори мають можливість підключатися до комп'ютера віддаленого з використанням смарт-карти, гарантуючи високий рівень захисту.

Вартість ПО приблизно як і у TeamViewer, але з одним але вона безстрокова

Замість підсумку

Віддалене адміністрування  сьогодні стає поширеним і затребуваним. Якщо раніше дані можливості використовувалися лише для моніторингу робочих столів, то сьогодні можливий повний контроль ПК, а також можливість його використання в особистих цілях. На даний момент завдяки віддаленого адміністрування у людей з'явився цілий ряд можливостей, серед яких аутсортинг, використання хмарних сервісів та ін. Навіть найменший офіс потребує віддаленому адмініструванні - це допоможе уникнути витрат на утримання фахівця і придбання дорогого устаткування.

Описані вище програми дозволяють вибрати рішення, всі вони підходять не тільки для бізнесу, але і для будь-яких цілей особистого користування.