Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Think-cell кращий інструмент для створення графіків

Think-cell кращий інструмент для створення графіків

Сотні і тисячі компаній по всьому світу використовую Think-cell в своїй роботі. Think-cell – це таке розширення для PowerPoint, яке будує різні діаграми, отримуючи дані з Excel. У нашій країні він ще не так поширений, але ось в Америці, він є обов'язковим в корпоративному середовищі. З його допомогою дуже зручно представляти свої ідеї в презентаціях.

Сам по собі PowerPoint досить непоганий, але чому б його не поліпшити і не розширити функціонал. У багатьох компаніях вже давно стало правилом мати в наявності Think-cell. Чому саме Think-cell?

Як і замислюється виробником, Think-cell рішення для створення графіків, що підтверджується основний сторінкою меню. Природно, графіки можна робити і вбудованими інструментами PowerPointі Excel, але великі і складні графіки вимагають навички і почуття стилю, при все або майже все необхідно робити власноруч, вводити дані, налаштовувати дизайн, масштаби і т.д. Гра варта свічок, якщо потрібен один зведений графік, який буде використовуватися постійно. Проблеми починаються коли потрібно зробити багато графіків для великої кількості презентацій, і таке завдання є завжди.

Основний функціонал:

 • Набір графіків. Графіки з даного набору дуже складно або просто неможливо зробити стандартними інструментами. Наприклад, каскадний діаграма (водоспад), дуже складно реалізується. Часто перестають підтягуватися дані з таблиць Excel, багато елементів зовсім не редагуються, не можна пересувати елементи і міняти підпису. У Think-cell ж, інструменти дозволяють швидко і легко налаштувати будь-які параметри.
 • Діаграма Мекка. Також є в останніх версія PowerPoint і має такі ж проблеми, як і водоспад.
 • Покращення для стандартних графіків
 • Підписи і сумарні значення виставляються автоматично
 • Проста настройка легенди, і синхронізація її з підписами
 • Швидка компоновка даних з Excel. Також зручно, що якщо відбувається розрив зв'язків, графіки можна легко правити вбудованими інструментами Think-cell.
 • Зручно реалізована функція збереження і відправки створених слайдів по електронній пошті. Додана функція конвертації слайдів в PDF, де буде додано запис в мета-дані з номером слайда.
 • Зручна функція розпізнавання даних на графіках.

Деякі інструменти та об'єкти:

 • Легко конфігуруються «Кола Харві»
 • Синхронізація змістів в PowerPoint
 • Фігури і блоки з текстом, які можна пов'язати між собою і скласти складну структуру

Висновок

Використавши деякий час Think-cell, повернутися до стандартного редактору складно. Тепер неможливо уявити собі роботу з графіками без Think-cell. На превеликий жаль, спроби Microsoft додати нові функції в графіки, не увінчалися успіхом. Вартість даного розширення повністю виправдана. Think-cell повністю замінює стандартні інструменти створення діаграм в Powerpoint, пропонуючи більш простий і широкий функціонал.