Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Tenable – найкращий розробник у звіті «Вибір клієнта» Gartner Peer Insights

Tenable – найкращий розробник у звіті «Вибір клієнта» Gartner Peer Insights

Компанія Tenable у звіті Gartner у листопаді 2021 року визнана клієнтами єдиним виробником програмного забезпечення для оцінки вразливостей.

Gartner Peer Insights у звіті за підсумками листопада зібрала відгуки користувачів про продукти для оцінки вразливостей за останні 18 місяців. У документі представлено одинадцять розробників програмного забезпечення. Клієнти діляться рівнем задоволеності продуктами, оцінюють підтримку, ступінь комунікації та роботу програм.

tenable_gartner.jpg

Gartner класифікує ринок віртуальних пристроїв як виробників, які надають можливості виявлення, класифікації вразливостей та управління ними. До таких можливостей належать небезпечні конфігурації системи або виправлення. Також це інші оновлення, пов'язані з безпекою в системах, підключених до корпоративної мережі безпосередньо, віддалено або у хмарі.

Комерційний директор Tenable зазначає, наскільки для компанії важливим є це звання, лідерство у сфері кібербезпеки та довіра клієнтів. Він подякував усім користувачам, які поділилися своїм досвідом взаємодії з Tenable. Згідно з даними Gartner, оцінка зацікавленості клієнтів проводилася за такими факторами як загальний відгук щодо рішень, готовність рекомендувати продукт, розмір компанії та регіон розгортання. Для того, щоб потрапити у правий квадрант, виробник повинен відповідати мірі сприйняття та показникам інтересу користувачів у середньому по ринку.

GPI-VOC-2021-report.png

До звіту включені лише ті розробники, які мають 20 або більше опублікованих відгуків протягом 18 місяців. Кінцеві користувачі відгукувалися про компанії з доходом понад 50 млн. доларів. Програмне забезпечення від Tenable більшість клієнтів назвали ефективним інструментом виявлення вразливостей і на хмарних сервісах і в локальному середовищі.

Позитивні відгуки залишили компанії фінансової галузі. Представники однієї з таких організацій зазначили, що програмне забезпечення Tenable.io допомогло в управлінні вразливістю для кількох облікових записів Amazon Web Services (AWS) та в проведенні аудиту конфігурації на єдиній консолі.

Tenable – розробник, який займається кібербезпекою. Понад 30 000 підприємств у світі користуються програмним забезпеченням від Tenable для зменшення кіберризиків. Програмне рішення Nessus є флагманським продуктом компанії Tenable у сфері роботи з вразливістю. Серед надійних клієнтів – понад 50% компаній зі списку Fortune 500, понад 30% компаній зі списку Global 2000, та великі державні установи.