Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Софтлист підтвердив статус Microsoft - Gold Partner

Софтлист підтвердив статус Microsoft - Gold Partner

У нас хороша новина. Компанія Софтлист підтвердила Gold статус партнерства з Microsoft . Нагадаємо, золотий статус дозволяє нам, як провідному інтернет-магазину з продажу ліцензійного програмного забезпечення презентувати клієнтам продукти з найвищою якістю. Всі наші фахівці компетентні і зможуть надати достовірну і якісну консультацію по програмним та програмно-апаратним рішенням.

microsoft-gold-partner.jpg

В цьому році ми підтвердили статус - Gold Cloud Platform. В рамках цієї компетенції всі менеджери компанії повинні володіти поглибленими знаннями в сфері аналітики, перенесення баз даних в хмарному сховище Microsoft Azur.

Хмарна програма Azure налічує понад 200 інструментів, хмарних даних, з їх допомогою можна створювати нові програмні ідеї для вирішення поточних і перспективних завдань. Фахівці нашого інтернет-магазину мають експертні знання, підтверджені практичним досвідом роботи в Microsoft Azure.

За весь період роботи ми також отримали звання Gold Collaboration and Content . Ця компетенція Microsoft виділяє організації, які при обслуговуванні клієнтів використовують інноваційні технології, інструменти Microsoft. Одним з таких продуктів є рішення для контролю спільної діяльності, веб-ресурси користувачів.

Microsoft SharePoint компанія Софтлист використовує в роботі вже давно, тому може надати компетентну консультацію з приводу налаштувань, управління та інших нюансів в роботі з програмою для будь-якого бізнесу. Наші співробітники мають сертифікати, підтверджені багатьма виконаними роботами.

Співробітники нашої компанії показали експертність в програмних сервісах Microsoft, тому заслужили та інші компетенції з золотим статусом: Security, Cloud Productivity, Small and Midmarket Cloud Solutions, Data Analytics, Windows and Devices, Application Development, Project and Portfolio Management.

1.PNG2.PNG