Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Реліз WindowsServer 2019

Реліз WindowsServer 2019

Компанія Microsoft 20 березня повідомила широкій громадськості про те, коли саме в 2018 році планується випустити на ринки програмний продукт Windows Server 2019. Його відмітними особливостями прийнято вважати досконалу підтримку окремих робочих навантажень у змішаному типі, а також випер конвергентних інфраструктур. Планується, що Сервер 2019 обов'язково прийде на зміну ранньому програмного продукту – Сервер 2016, випуск якого відбувся двома роками раніше. Беручи до уваги, що компанія перейшла на оновлення своєї розробки двічі в календарному році, що стане актуальним рішенням для кожного користувача. Дані оновлення випускаються у встановленому порядку і послідовності на виділеному каналі обслуговування (слід переглядати дані приблизно двічі за звітний період). Така модель обслуговування призначається виключно для команди адміністраторів, які воліють виконувати оновлення систем і продуктів не дуже інтенсивному режимі.

Ті ж комерційні організації, якщо вони раніше не перейшли на використання оновлень, можуть випробувати окремі технології підтримки користувачів Linux, а також Kubernetes. В даний час, в умовах Сервера дані опції знаходяться безпосередньо на фазі бета-версії.

WindowsServer оновленої версії передбачає максимально можливе спрощення роботи локальних компонентів програмного забезпечення з різноманітними хмарними серверами, службами компанії Microsoft (зокрема, це стосується нового програмного продукту Microsoft). Дане рішення ідеально підходить з метою сприйняття розширених можливостей продуктів компанії Майкрософт, на окреме апаратне забезпечення, що працює в необхідному режимі. Розробка грає роль окремих прикордонних вузлів, використовуваних для забезпечення систем компаній, що дозволяє адміністраторам без проблем приймати на себе численні навантаження, здійснювані між публічними і приватними системами оточення.

Ті ж адміністратори, які раніше були зацікавлені в процесі експлуатації спеціальних контейнерів для своїх додатків, зможуть отримати в розпорядження багато нового і цікавого від програмного продукту. Пропонується дещо зменшити сам розмір обсягу, тепер це значення становить близько 1,7 Гб. Цей показник менший, ніж розмір зазначеного способу, рівний значенню 5 Гб. Загальне скорочення розміру розглянутого способу дозволить оперативно спростити загальну оптимізацію виконання окремих робочих навантажень, а також позиціонує, як практичний крок у напрямку до тим категоріям користувачів, які раніше скаржилися на відсутність доступу для власника додатки гнучких образів.

Розробники, які працюють над просуванням продукту на ринки, стверджують, що значних поліпшень торкнулася опрацювання роботи з механізмами Kubernetes. Це практично додаток, що працює в подальшому над оркестрації контейнерів. В даний час, ця технологія існує безпосередньо в стані тестування, після чого компанія Microsoft дозволяє значно покращувати загальний стан можливостей кластерних пристроїв, що працюють на платформі розглянутої ОС. Оновлення принесе в процес роботи ряд найбільш актуальних поліпшень, опрацювання окремих завдань, які вирішуються системами Linux та іншими розробками.