Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
PyCharm - середовище для розробки додатків на Python

PyCharm - середовище для розробки додатків на Python

PyCharm

PyCharm потрібна для створення якісних програм на мові програмування Python. Ще система може використовуватися для редагування скриптів на Javascript і Coffeescript, а також файлів розмітки і стилів web-документів.

Для створення якісного працюючого коду програміст, який працює з PyCharm, буде користуватися дуже зручним пошуком і навігацією по системі класів і методів мови. Це прискорює написання коду. У процесі роботи програмісту пропонуються доповнення та шаблони програмування, є можливість імпортувати код з інших джерел. Також здійснюються перевірки на сумісність версій інтерпретатора. Автоматичне форматування і підсвічування коду допомагають уявити код структурне і логічніше, це полегшує сприйняття коду, його аналіз і виявлення синтаксичних помилок.

Для налагодження і тестування використовується інтегрований графічний відладчик. Можна працювати з командного рядка. Профайлер Python допоможе визначити неопрімальні фрагменти коду, які працюють необґрунтовано довго, і оптимізувати їх. Надається можливість використання віддалених інтерпретаторів. Інтегровані засоби для створення та конфігурування віртуального середовища розробки Vagrant, а також розробки в середовищах з підтримкою контейнеризації Docker.

PyCharm підтримує unit-тестування, можна перевірити правильність роботи окремих ділянок коду, модулів і процедур. Це прискорює найчастіше довгий і складний процес локалізації помилок програмування в тексті коду програми, адже він може складатися з багатьох сотень і навіть тисяч рядків.

При формуванні звернень до баз даних PyCharm пропонує зручні інструменти для формування SQL-запитів до Oracle, SQL Server, PostgreSQL, MySQL та деяких інших СУБД. Можна писати і редагувати SQL-код і переглядати запитувані з його допомогою дані.

Важливо, що PyCharm підтримує багато популярних фреймворків. Так, для програмуючих на Python дуже корисна інтеграція з фреймворками Django і Flask. Вважається, що кожен з цих фреймворків має свою область застосування. Django часто використовується для розробки багатокористувацьких додатків, він забезпечує порівняно високий рівень безпеки. Flask корисний, наприклад, для роботи з базами даних і формування складних SQL-запитів. Розробники web-додатків додатково можуть використовувати фреймворки Pyramid або web2py.

Рефакторинг з PyCharm дозволяє швидко і безпечно оновлювати код і виконувати зміни в рамках всього проекту.

На мові програмування Python розроблені якісні бібліотеки для проведення наукових розрахунків і PyCharm надає можливості для їх використання у нових програмах. Наприклад, набір бібліотек Anaconda допоможе написати програму для обробки великих масивів даних і машинного навчання. Бібліотека з відкритим вихідним кодом NumPy призначена для роботи з багатовимірними масивами, в тому числі і з використанням високорівневих математичних функцій. Візуалізувати дані за допомогою статичних, анімованих та інтерактивних графіків допоможе бібліотека Matplotlib.

PyCharm працює на всіх популярних операційних системах Windows 10, MacOS і Linux.

Середовище розробки PyCharm надає безліч зручностей для роботи, але її можна зробити ще зручніше. Наприклад, можна змінити інтерфейс, використовувати приємні для сприйняття колірні схеми і підсвічування синтаксису, налаштувати гарячі клавіші і так створити свій, унікальний робочий простір. Розроблені плагіни для підтримки зовнішніх систем керування версіями, баг-трекерами і оновленнями, інтеграції з фреймворками і різними інструментами. Бібліотека плагінів постійно поповнюється і істотно розширює можливості PyCharm.

PyCharm розробляється і підтримується компанією JetBrains. Існують дві основні версії програмного продукту. Версія PyCharm Community Edition поширюється на умовах ліцензії Apache License, а для комерційного використання пропонується версія PyCharm Professional Edition. Для вивчення програмування на основі мови Python можна використовувати PyCharm Educational Edition.