Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Ліцензування Zoom – тарифи і ціни на програму в Україні

Ліцензування Zoom – тарифи і ціни на програму в Україні

Zoom

У 2020 році Zoom став приємним альтернативним способом зв'язатися по відео для людей, розділених відстанями і карантином. Якщо в грудні 2019 року сервісом користувалися значні 10 млн осіб щодня, то всього за чотири місяці ця кількість збільшилася в 20 разів і в квітні 2020 року склало 200 млн користувачів щодня. Аналітики пояснюють зростання популярності цього сервісу відеоконференцій, насамперед, жорсткими карантинними заходами, прийнятими в багатьох країнах. Але, на нашу думку, головними складовими успіху стали простота організації і висока якість відеозв'язку через Zoom, а також оптимальні тарифні плани.

zoom-videoconference-featured.jpg

Тарифна політика на Zoom передбачає можливість організації відеоконференцій тільки ліцензованими користувачами, які користуються безоплатною або платною ліцензією. А ось учасники відеоконференцій або видеовебинаров запрошують в онлайн-захід вільно і безкоштовно. Вони можуть не мати ліцензії або облікового запису Zoom і брати участь у конференції з настільного комп'ютера або мобільного пристрою, просто скориставшись посиланням.

Творцем сервісу відеоконференцій, компанією Zoom Video Communications передбачена можливість щомісячної та щорічної оплати сервісу. Якщо користувач вибирає оплату передплати на Zoom раз на рік, вартість одного місяця роботи з сервісом виявляється менше.

Самий популярний сервіс носить назву «Конференції Zoom». Для нього передбачені тарифні плани «Базовий», «Професійний», «Бізнес» і «Підприємство».

Головна особливість тарифного плану «Базовий», тут послуги відеозв'язку надаються безкоштовно. На сайті сервісу зазначено, що цей тарифний план залишиться безкоштовним назавжди. В рамках цього безкоштовного плану можна організувати відеоконференцію максимум для 100 учасників. Кількість учасників велика, але для таких групових конференцій встановлена невелика тривалість зв'язку, всього 40 хвилин. Цього часу може виявитися недостатньо, наприклад, для проведення навчальних занять.

Тарифний план «Професійний» не обмежує кількість групових конференцій з кількістю учасників до 100 осіб. Тут пропонується зручна функція потокового мовлення в соціальні мережі, а також запис відео, аудіо чату в хмару. Функції дуже зручні, але для такого запису пропонується всього 1 Гб простору в хмарному сховищі на одну ліцензію. Цієї кількості може виявитися недостатньо, наприклад, для великих нарад. Зате можна записувати онлайн-конференції локально, на свій персональний комп'ютер або мобільний пристрій.

Тарифний план «Бізнес» створений для малих і середніх підприємств, в ньому кількість учасників збільшено до 300 осіб. Пропонується можливість розшифровки хмарних записів. Можна використовувати фірмову символіку. Запис онлайн-конференцій здійснюється локально або в хмарні сховища, але в обсязі до 1 Гб на одну ліцензію. Також є можливість автоматично додавати користувачів у обліковий запис компанії по домену адреси електронної пошти та надавати для них вхід з допомогою облікових даних компанії.

Тарифний план «Підприємство» і «Підприємство+» дозволяє запросити на відеоконференцію, відповідно, 500 і 1000 учасників. Цього вистачить для великих компаній. Онлайн-заходи можна записувати на локальні і хмарні сховища без обмежень, а після онлайн-заходи розшифровувати їх. Користувачам цього тарифного плану надаючи можливості адміністрування системою, управління користувачами, а також технічна підтримка в реальному часі.

Примітно, що кількість відеоконференцій з одним ліцензованим користувачем і одним учасником не обмежується ні в одному тарифному плані.

В продуктову лінійку компанії Zoom Video Communications входять ще три основні позиції «Zoom Phone», «Відеовебінарі Zoom» і «Zoom Rooms». Для них також передбачені свої тарифні плани.

Zoom Phone дозволяє створити в рамках компанії повноцінну хмарну систему офісної IP-телефонії з підтримкою різних пристроїв, інтеграцією з сервісами для колективної роботи і централізованим управлінням. Різниця у вартості тарифних планів обумовлюється, насамперед, необхідністю оплати вихідних з'єднань на зовнішні телефонні мережі загального користування.

Продукт «Відеовебінарі Zoom» ліцензується в залежності від кількості учасників вебінарів. У вебінарах під управлінням системи Zoom може працювати до 100 інтерактивних доповідачів, але, при необхідності, ця кількість може бути збільшена. Мінімальний тариф дозволяє організувати вебінар для 100 учасників, максимальна кількість може перевищувати 10 тисяч осіб. У кожному тарифному плані передбачені всі функціональні можливості для організації онлайн-заходів такого роду. Можна інтегрувати системи управління клієнтами, налагодити надійну комунікацію з учасниками вебінару по електронній пошті для оповіщення і перевірки ефективності онлайн-заходу. Доповідачі оцінять просту і зрозумілу можливість демонстрації екрану, а також легкість управління відео і звуком.

Продукт «Zoom Rooms» дозволяє створити в рамках компанії єдине спеціалізоване середовище для проведення відеоконференцій. Це актуально для великих, транснаціональних чи територіально розподілених компаній. У цьому випадку Zoom Video Communications надає спеціалізоване обладнання та надає послуги з впровадження та супроводу рішень.