Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Переваги Photoshop CC

Переваги Photoshop CC

Ще в червні 2014 року компанія Adobe представила оновлену версію популярного графічного редактора – Photoshop CC, який прийшов на зміну CS6. Професіоналам і любителям відомо, що цей програмний комплекс займає лідируючі позиції на ринку. З його допомогою можна не тільки готувати/обробляти знімки і зображення, але і обмінюватися ними з колегами через хмарні сервіси, що по достоїнству оцінять дизайнери, фотографи і web-розробники.

Купити Photoshop СС в редакції 2015.5 варто з кількох причин, на яких хотілося б зупинитися докладніше. Мова йде про кращі збірці, адаптованої під Windows 10, в яку включений весь функціонал CS6, додано безліч нових інструментів, розширено вже знайомий функціонал.

Головна перевага пакету – тісна інтеграція з хмарними сервісами. Завдяки такому підходу установки і персональні налаштування можна всього за пару кліків мишкою синхронізувати між парними пристроями. Вся інформація фіксується в обліковому CreativeCloud. Спілкуватися з колегами по цеху, оновлювати портфоліо і зберігати робочі варіанти проектів стало набагато простіше – соціальна мережа Behance стирає кордони для креативного мислення!

Що нового нам пропонують?

Переваги СС порівняно з CS6

 • Широкий інструментарій для розробки текстур, об'єктів і матеріалів в 3D. Об'ємні персонажі тепер вставляються в «плоскі» макети. Проекти можна зберігати у форматі 3MF.
 • Формуйте файли для 3D-друку в таких форматах PDF і SVX і прямо з Photoshop CC надсилайте на друк в мережу 3D Hubs.
 • Можливість керування розповсюдженням власних бібліотек в Creative Cloud Libraries. Це ідеальне рішення для командної роботи. Коригування загального об'єкта автоматично призводить до його оновлення у всіх спільних проектах.
 • Покращена підтримка сенсорного пера.
 • Можна створювати пов'язані смарт-об'єкти.
 • AdobeCameraRaw 9 доступний в якості фільтра, SpotRemovalTool можна застосовувати як звичайну кисть.
 • Підвищення чіткості розмитих зображень за допомогою нового інструменту «Розумна різкість».
 • Новий движок adobe Mercury Graphics Engine в рази збільшує продуктивність і стабільність системи.
 • Палітра «Гліфи».
 • Можливість автоматичного збереження шарів в режимі реального часу в графічні файли. Цей функціонал реалізований в плагіні Adobe Generator.
 • В останній збірці Photoshop CC з'явилася нова та зручна функція, Design Space яка підтримує спеціальний режим з новими прийомами взаємодії та функціями, рятують від зайвих рухів мишею та спрощують роботу дизайнерів над веб-сайтами і мобільними додатками.
Погодьтеся, вражаючий перелік. За одну лише можливість володіти всім цим інструментарієм варто купувати Photoshop. Якщо аргументи, представлені вище, виглядають для Вас непереконливо, погляньте на таблицю функціональних можливостей актуальних версій Photoshop і все стане зрозуміло без зайвих слів.
     Функції та інструменти  Photoshop CC   Photoshop CS6 
Просте виділення складних областей    +    +   
Заливання з урахуванням вмісту    +    +   
Обробка HDR зображень    +    +   
Автоматичне відновлення    +    +   
Нові фільтри розмиття    +    +   
Інструмент «Рамка»    +    +   
Механізм Mercury Graphics Engine    +    +   
Вставка з урахуванням вмісту    +    +   
Adobe Camera Raw 9  +     
«Розумна» різкість       
+     
Стабілізація зображення    +     
Палітра «Гліфи»    +     
Пензель відновлення
+     
Зв'язані смарт-об'єкти    +     
Переміщення і масштабування з врахуванням вмісту    +     
Накладення шуму і фільтри розмиття в русі    +     
Підтримка 3D перегляду та друку    +     
Інтеграція «швидких» напрямків
+     
Деформація перспективи
+     
Підтримка Windows HiDPI    +     

Як Ви вже знаєте Photoshop CC на відміну від CS6 поширюється на умовах передплати. Спочатку на перший погляд це може здатися незвичним і не зовсім зручно, однак варто відзначити, що безперервний розвиток і поліпшення стала вже культовою програми від Adobe, можливість постійно використовувати найсвіжішу версію програми, і швидка комунікація з різними людьми і проектами, доступність програми де б ви не перебували, а також різні варіанти передплати в залежності від цілей використання фотошопу того варті.