Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Чому кібербезпека - це спеціальність майбутнього?

Чому кібербезпека - це спеціальність майбутнього?

Кіберзлочинність - бізнес швидко розвивається. Фактично, останні дані веб-сайту Cybersecurity Ventures показують, що кіберзлочинність може завдати шкоди компаніям в 6 трильйонів доларів протягом наступних п'яти років, оскільки все більше компаній покладаються на складні бізнес-моделі з підтримкою Інтернету, не використовуючи адекватного захисту для своїх цифрових активів.

Ніколи ще потреба в кваліфікованих фахівцях з кібербезпеки не була така висока. Однак реальність така, що в даний час галузь стикається з дефіцитом близько трьох мільйонів кваліфікованих фахівців.

Усунення розриву

По мірі того як людська залежність від технологій швидко зростає, зростає і число глобальних кібератак. Юридична фірма Linklaters виявила, що ця цифра збільшилася на 63% за останні 2 роки. Однак, незважаючи на це зростання, понад шести з десяти підприємств кажуть, що їм не вистачає навиків з кібербезпеки, яких вони потребують, щоб захистити себе від потенційних загроз.

Оскільки Інтернет речей (IoT), штучний інтелект (ШІ) та інші цифрові технології продовжують проникати в наше повсякденне життя, люди з навичками в кібербезпеки будуть мати вирішальне значення для захисту пристроїв і конфіденційних даних, які вони зберігають та створюють. Підвищення обізнаності та заохочення молодих людей до розгляду своєї кар'єри в цій області має основоположне значення для створення робочої сили в області кібербезпеки, яка може захистити суспільство.

Без цього загрози для бізнесу будуть продовжувати зростати, що буде мати згубні наслідки для життя людей і економіки країни в цілому. І мова йде не тільки про захист бізнесу, адже кібератака на критично важливі інфраструктуру країни, такі як енергосистема або охорона здоров'я, може мати руйнівні наслідки. Щоб захистити людей у всьому світі, ми повинні спонукати молодих людей задуматися про кар'єру в області кібербезпеки і про зміни, які вони можуть принести.

Розбиваючи перешкоди

Так звідки ж перешкоди? Є безліч причин; Деякі молоді люди можуть бути налякані тим, що це може здатися складною галуззю, а інші можуть просто не знати про передбачувані можливості.

Відсутність традиційного шляху в галузь також є проблемою. В даний час дуже мало фахівців, щоб у когось переймати досвід. Але це можна виправити, запустивши конкретні можливості, орієнтовані на кібербезпеку, всередині компаній.

Ми також повинні заохочувати більше учнів, відвідувати школи та університети та ділитися своїм досвідом з іншими молодими людьми. З правильними прикладами для наслідування, більше людей зможуть зрозуміти, що ці спеціальності настільки ж відкриті і перспективні, як і інші популярні спеціальності.

І як тільки людина вирішила стати фахівцем в кібербезпеки, у нього є всі – альтруїстичні мотиви, висока зарплата, можливість роботи по всьому світу.