Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Пам'ятка щодо захисту від небезпечного фішингу

Пам'ятка щодо захисту від небезпечного фішингу

Розробники компанії ESET згадали п'ять традиційних, актуальних сьогодні рад, які допоможуть користувачам захиститися від небезпечного фішингу в мережевому просторі.

Виявляйте уважність

Жертвами зловмисників насправді стають лише безтурботні, необережні користувачі. Постійно зберігайте пильність, хакерам не вийде зробити обман над вами.


Якщо підозріло просять надіслати неактуальні раніше персональні відомості або спробувати ввести на сайті інформацію по платежах у виділену для цих цілей форму, обов'язково задумайтеся про те, наскільки це законно. Висока ймовірність того, що перед вами злочинці. Співробітники банківської установи не вимагатимуть в письмовому вигляді послідовно відповісти на встановлені секретні питання, адже навіть у цьому випадку e-mail перехопити не складе праці.

Уважно перечитайте лист

Більшість таких шкідливих розсилок розпізнається по ряду досить серйозних помилок і аналогічних неймовірних помилок, зокрема, на заклик авторів до нагальної дії з боку потенційної жертви.

Ніколи не піддавайтеся на залишені загрози

Акцентуйте увагу на тоні листи з прикладу, який може бути знайомий кожному, хто стикався з подібного роду розсилками. Злочинці загрожують фактично списати гроші з банківського рахунку, що коли їх вимоги не виконуються користувачем в негайному порядку. Це характерні ознаки можливого шахрайства, яке має місце з боку розробників такого сайту і посилань.


Негайно зв'яжіться з представниками зазначеної організації, від імені якої надсилається повідомлення, за вказаними у ньому номерів мобільного телефону або іншими, не менш актуальними способами, якщо контактні відомості зазначаються безпосередньо у відісланому листі.

Використовуйте для забезпечення високого рівня якості захисту від хакерів тільки безпечне з'єднання з сервісом.

А щоб підвищити рівень свого захисту до максимального рівня, ми рекомендуємо придбати антивірусне ПЗ. В нашому магазині можна вигідно купити популярне антивірусне рішення для домашнього користування. Крім захисту від фішингу,антивірус від ESET має безліч інших захисних функцій, які не дадуть зловмисникам заволодіти Вашими даними, чи дестабілізувати роботу комп'ютера.