Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Огляд Total Excel Converter

Огляд Total Excel Converter

Причини потреби експорту файлів MS Excel можуть відрізнятися, але їх все одно більше ніж достатньо. Найголовніша, лише незначна кількість додатків здатних відкривати формати XLS або XLSX. Найчастіше, якщо ви використовуєте не Exel, то відразу ж помітите проблеми форматування. Іноді люди хочуть уникнути сторонніх змін до власних файлів з таблицями, а експорт є одним з варіантів реалізації даної задачі. В залежності від потреб, користувачам доводиться конвертувати XLS в інші формати. Total Excel Converter – це рішення для всіх описаних вище проблем.

Total Excel Converter дозволяє перетворювати таблиці, тексти, зображення, бази даних і навіть HTML-сторінки. Погодьтеся, це набагато простіше, ніж копіювати фрагменти документи іншого формату вручну. Total Excel Converter також дозволяє переміщати таблиці цілими партіями, що істотно заощадить ваш час. У цієї програми дуже мало альтернатив, і більшість з них не підтримують XLSX формат. А от Total Excel Converter підтримує. Але набагато важливіше, що ви можете швидко перемикатися між різними видами даних, наприклад, перетворити таблицю в зображення, або, якщо вона містить кілька аркушів, у базу даних зразок SQL або DBF.

Основні можливості

Із-за того, що кожен формат має унікальну структуру, Total Excel Converter запропонує вам індивідуальний набір опцій для кожного з них. Завдяки цьому файли не просто повноцінно конвертовані, ви також зможете настроїти форматування для більш зручного використання їх у майбутньому. Все це можливо в єдиному додатку, так що вам не потрібно завантажувати стороннє програмне забезпечення, тільки Total Excel Converter. Додає зручності використання той факт, що конвертер самостійно виконує посаду і пре-форматування, а весь спектр налаштувань зосереджений в одному спливаючому вікні.

Вихідні формати до конвертування: XLS, XLSX, XML, DocX, CSV, DBF, TXT.

Доступні формати для конвертування: DOC, PDF, HTML, JPEG, TXT, TIFF, CSV, Lotus, SQL, ODS, XLSX, XLS, SYLK, DIFF, DBF, ODT, RTF, XML, LaTex.

Файли установки займають близько 15 мегабайт, після неї програма займе близько 20 МБ на жорсткому диску. Процес простий сам по собі – всього лише потрібно кілька разів натиснути кнопку «ОК». Вам потрібно буде вибрати мову і папку, де будуть зберігатися файли. Відразу після установки, відбудеться запуск і ви відразу ж зможете почати конвертувати. Total Excel Converter інтегрується в операційну систему, так що ви зможете помітити його посилання в контекстному меню. Всі підтримувані формати можуть бути конвертовані прямо на робочому столі. Варто також відзначити можливість використання командного рядка.

Інтерфейс програми

Як Ви можете переконатися самі, інтерфейс простий і продуманий. Зліва направо розташовуються: дерево папок, список файлів, який містить конкретна папка, вікно з відображенням матеріалів таблиці. Вгорі розташована смуга, де користувач може вибрати необхідний йому формат для конвертації.

Процес від вибору файлу до його конвертації займає всього кілька кліків мишею. Total Excel Converter може похвалитися підтримкою цілих 13 мов, серед яких: англійська, російська, французька, німецька і так далі. Це зроблено для того, щоб новим користувачам було простіше розібратися в процесі. Найбільш видатною опцією інтерфейсу є розумний майстер налаштування, який відображає лише ті опції, які доступні в обраному форматі. Якщо відбувається трансформація зображення, то буде запропоновано його стиснути. Якщо конвертується в PDF, то з'являться різні властивості, цифровий підпис і так далі. Якщо це база даних або текст, то ви зможете вибрати умови поділу даних.

Конвертація в Total Excel Converter повністю відповідає всім Вашим вимогам. Якщо вам потрібно конвертувати велику кількість таблиць, то їх можна об'єднати в групу. Всього хвилина для вибору налаштувань і готово! Якщо якийсь з файлів вимагає особливих умов конвертації, то краще обробити його окремо. Існують три режими конвертації:

1. Через користувальницький інтерфейс;

2. Через командний рядок;

3. Через контекстне меню.

Обмежень по кількості файлів в групі не існує, то ж стосується і їхніх розмірів. Total Excel Converter здатний впоратися з будь-яким обсягом даних. Якщо ви обробляє групу, то можете зберегти їх в різні файли або об'єднати в один.