Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Огляд Jira Work Management: просте управління проектами для всіх бізнес-команд

Огляд Jira Work Management: просте управління проектами для всіх бізнес-команд

Jira вважається найпотужнішою платформою, одним з топових таск-менеджерів у сфері управління проектами. Сервіс випускається в різних модифікаціях, популярний серед багатьох організацій. Перш ніж приступимо до огляду програми Jira Work Management , розповімо передісторію створення продуктів сімейства Jira . В Австралії два студента-програміста вирішили заснувати компанію з розробки програмного забезпечення. У хлопців був план - створити флагманський корисний продукт і продати його без створення відділу продажів. І у них це вийшло, в 2002 році з'явилася компанія Atlassian , кілька років її фінансували власним коштом засновники. У тому ж 2002 року Atlassianпредставила зручну систему для роботи з помилками, призначену для створення взаємної комунікації всіх користувачів організації. Спочатку Jira використовувалася в операціях розробки ПО, пізніше її функціональні можливості розширилися. Систему стали застосовувати як програму з управління проектами, завданнями.

jira.jpg

До слова, розробники Atlassian - перші в світі, хто реалізував такого роду інструмент для управління проектами. І функціонал був досить унікальний у своїй ніші. Пізніше з'явилися плагіни, удосконалилися редакції. Протягом часу розроблялися різновиди інструментів Jira: Software , Align, Service Management . І ось зовсім недавно, в квітні 2021 року було створено Jira Work Management. Що собою являє це рішення, які основні можливості програми і в чому відмінності Jira Work Management від Jira Core, розповімо в цій статті.

Для чого створена програма Jira Work Management ( JWM )?

Попередні версії Jira розраховані на управління, реалізацію IT-процесів, створені для команд розробників. Платформою Jira Work Management може користуватися абсолютно будь-яка людина, що має обліковий запис JWM, і яка зареєстрована в розділі управління користувачів. Основне завдання випуску Jira Work Management - зробити зручним взаємодію всіх бізнес-команд компанії. Перш за все програма створена для спрощення комунікації відділів маркетингу, фінансів, кадрового сектора, дизайнерів, юристів та інших підрозділів.

Платформа передбачає зручність взаємодії цих відділів з IT-розробниками для спрощення роботи всередині організації. Продукт універсальний, передбачає рішення комплексних робочих моментів, автоматизацію поточних процесів, методи управління секретністю для захисту даних. Чим же відрізняється Jira Work Management від Jira Core? Jira Work Management - це вдосконалена версія Jira Core, по суті, відбувся ребрендинг і розширилися функції. З'явилися нові шаблони, оновився інтерфейс, більш зрозумілий для фахівців, не дуже підкованих в технічних термінах.

Ключові функціональні можливості Jira Work Management:

Інструмент дозволяє управляти будь-якими процесами, як простими проектами, так і складними завданнями.

  1. Управління завданнями. У хронологічній послідовності є можливість створити схему залежностей, здійснювати планування своєї роботи за типом діаграми Ганта. Спеціальний редактор допоможе переглядати, правити, відновлювати, групувати потрібні елементи. Інформація проглядається у вигляді списку. Поточні завдання представлені у вигляді календаря - Ви зможете редагувати, відстежувати заплановані процеси. У програму вбудований редактор форм, він дозволяє зручним способом перевіряти, і при необхідності перетягувати їх. Актуальність завдань означає, що ви можете спостерігати за їх статусом, і бачити які з них термінові, а які знаходяться на стадії очікування. Також можна розбивати завдання на більш дрібні елементи, синхронізувати їх. При необхідності захисту конфіденційної інформації, реалізована можливість блокування даних для конкретних користувачів.У програмі можна зробити інтелектуальні посилання інтерактивними, впорядкованими.

    У Jira Work Management користувачі можуть використовувати Automation, щоб пристрій запитував підтвердження від відповідальних осіб. У програмі передбачені більш ніж  25 шаблонів для працівників маркетингового, кадрового, юридичного відділів. У систему управління проектами входить можливість створювати мітки, моніторити терміни виконання, встановлювати дати початку і закінчення завдань. Завдання можна групувати відповідно до розділів, компонувати на свій розсуд.

  2. Формування даних до звітів. Створюйте зручні вам формати звітів, особисті проекти співробітників для класифікації пріоритетності завдань. У режимі online можна контролювати роботу представників команди. У програмі є більше 30 шаблонів графіків і звітів. Наявність фільтрів дозволяє проводити сортування за заданими умовами або полями. Jira Work Management створює можливість автоматичного імпорту інформації з інших таблиць в форматі CSV-файлу і експортувати дані у файли Word, CSV, JSON або XML формат.
  3. Налаштування. У Jira Work Management простим способом можна керувати безпекою, конфіденційністю, регулювати процеси. У програмі продумані глобальні налаштування, робочі моменти, принципи автоматизації, їх можна використовувати в сукупності з іншими проектами. Сторонні користувачі можуть переглядати, управляти завданнями, без проведення авторизації. Налагоджена робота з мультимедійним ефектами - є можливість налаштувати фірмову символіку, коригувати кольори, теми, регулювати візуальний вигляд фону.

Як працює Jira Work Management для конкретних відділів компанії

Для Працівників операційного відділу створений зручний розділ з можливістю планування покупок, моніторингу запасів. Реалізована функція постійного вдосконалення робочих процесів. Користувачі можуть направляти запити на нові товари, для закупівлі інвентарю.
Доступні інтеграції: система дозволить інтегрувати звичні інструменти Гугл Таблиці, електронну пошту Gmail.

операції.png

Представники відділу по роботі з персоналом можуть автоматизувати процес заповнення вакансій, здійснювати моніторинг кандидатів. Це суттєво економить час HR-менеджера.
Доступні інтеграції: корпоративний месенджер Slack, Gmail, Zendesk.

hr.jpg

Бухгалтери і фінансисти можуть тепер бути спокійні - відображення у вигляді календаря допоможе у відстеженні завдань з помилками і сформує щомісячні завдання в автоматичному режимі. Спрощені процеси для проведення аудиту в кінці року. У програмі реалізована вкладка «Форми», з її допомогою проводиться моніторинг запитів, створення нового бюджету, формування інформації про витрати. Користувачі можуть формувати динамічні звіти і дашбоарди.
Доступні інтеграції: Гугл Таблиці, Microsoft Excel, Slack.

Jira Work Management спрощує для юристів робочий процес. Це створення документів, зниження ризиків, обмін інформацією. У програмі передбачено відображення у вигляді дошки, що дозволить перевіряти кожен документ перед етапом підтвердження. У Jira можна редагувати файли, моніторити різні запити.
Доступні інтеграції: Slack, ZOOM , пошта Gmail.

yurist.png


Висновок:

З Jira Work Management робота перетворюється в задоволення. Більшість процесів автоматизовані, широкий функціонал програми спрощує рутинну роботу. Налагоджено взаємодію всіх відділів в компанії, що забезпечує ефективність трудової діяльності.