Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Хмара сумнівів

Хмара сумнівів

Розвіюємо міфи про Creative Cloud:

Міф №1: «Creative Cloud — це всього лише хмарне сховище. Для зберігання файлів у мене є інші сервіси зберігання».

Насправді Creative Cloud — це комплексний набір творчих інструментів і послуг, в який входять повні робочі версії всіх оновлених програм сімейства СС, що раніше входили в пакет Creative Suite Master Collection 6, а також Acrobat XI Pro, Adobe Muse СС, Lightroom 4, Digital Publishing Suite, Adobe Edge СС і багато іншого. Крім цього користувачі Creative Cloud отримують 100 ГБ хмарного простору для синхронізації файлів та доступу до них з мобільних пристроїв і планшетних додатків.

Міф №2: «Мене не влаштовує, що для запуску і використання додатків потрібен постійний доступ в Інтернет».

Постійне з'єднання з Інтернетом зовсім не обов'язково. Після установки додатків доступ в Інтернет буде потрібно приблизно раз на місяць — для перевірки терміну дії ліцензії і завантаження останніх оновлень.

Міф №3: «Додатки, що запускаються в браузері, навряд чи володіють високою продуктивністю — як веб-додатки Photoshop, швидше за все, буде працювати дуже повільно».

Жоден з вхідних в Creative Cloud інструментів не є веб-додатком або додатком, розміщених на зовнішньому сервері. Це повноцінні настільні версії онлайн-версії і не «програмне забезпечення як послуга»), які завантажуються і встановлюються на комп'ютери, як це було завжди з додатками Creative Suite. Додатки доступні на Windows і Macintosh; вони працюють у звичному режимі з звичайною швидкістю.

Міф №4: «Передплата, швидше за все, обходиться дорожче, ніж безстрокова ліцензія. Мені здається, вона не коштує своїх грошей».

Якщо скласти ціни всіх окремих продуктів, які ви можете встановити і використовувати, підписавшись на Creative Cloud, їх загальна вартість у рази перевищує вартість Creative Cloud. Оформивши річну передплату, ви отримуєте право користуватися всіма продуктами, що входять в набір, а також встановлювати їх на два своїх комп'ютера (домашній та робочий), за умови, що обидва комп'ютера не використовуються одночасно. Більш того, тепер у вас є свобода вибору мови використання і платформи — це означає, що одна підписка може бути встановлена на ПК на базі Windows, інша на Mac.

Міф №5: «Creative Cloud — це платна послуга. Якщо я не сплачу підписку, то втрачу все свої файли».

Якщо ви не продовжите платну підписку, у вас буде 90 днів, щоб забрати свої файли. Після закінчення цього періоду ви зможете безкоштовно користуватися 2 гігабайтами дискового простору (або придбати додаткове місце за окрему плату). Крім того, ви, швидше за все, зберігаєте файли локально на комп'ютері, перш ніж опублікувати їх в Інтернеті, тому ваші дані не будуть втрачені.