Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Нове слово в обробці відео

Нове слово в обробці відео

У століття цифрових технологій люди стали набагато більш пильно стежити за якістю зйомки і ефектів. Це пояснюється тим, що на сучасному етапі є величезна кількість різного відео-контенту, і у кожного є можливість вибирати і переглядати тільки якісні кліпи. Однак, навіть коли працюють професіонали, при динамічній зйомці можуть виникати розмитості або ефект трясіння, які значно псують враження від перегляду. Більш того, якісні відео завжди потребують пост-обробці: необхідно нанести написи, підписи, при цьому не порушивши загальної стилістики композиції. Компанія fayteq випустила рішення FayIN, що дозволяє з легкістю впоратися з усіма цими завданнями. Придбати рішення від fayteq можна в інтернет-магазині Софтліст.

fayin_01.png

Простота і швидкість

Напевно, у більшості з вас, програми для редагування і обробки кліпів асоціюються з масою налаштувань і складністю процесу, але ці враження повинні були вже давно залишитися в минулому. fayteq FayIN – це свіжий плагін для Adobe® After Effects®, який значно спрощує роботу з відео. В ньому є два режими роботи: для новачків, де програма підбере оптимальні параметри самостійно, та для професіоналів, де ви будете здатні довести необхідні аспекти до блиску за допомогою ручної настройки.

Вставка в кілька кліків

Серед сучасних відео, які подаються музичними колективами, популярність набирають кліпи, де поєднуються двовимірні і трьовимірні ефекти, але часом це виглядає безглуздо і буквально «ріже очі». FayIN дозволяє вставити і підлаштувати на загальну композицію будь-які 2D-фрагмент всього за 4 кліка: виберіть область вставки, запустіть автоматичний процес трекінгу, підберіть потрібний об'єкт і натисніть кнопку «Вставити». Ось і все, програма самостійно розрахувала всі необхідні параметри, а якщо ви бажаєте зробити додаткові настройки, то просто перемкніть режим роботи.

fayin_02.jpg

Незважаючи на простоту у використанні і доступну вартість програми, розробники продовжують йти на зустріч користувачам, пропонуючи їм безкоштовні навчальні відео, на яких докладно розбирається і пояснюється кожен випадок, в якому fayteq FayIN може бути корисна саме Вам. Спробуйте і переконайтеся, творити ще ніколи не було так просто!