Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Нова версія ЛОЦМАН:КБ 2016

Нова версія ЛОЦМАН:КБ 2016

Компанія АСКОН, презентувала нову версію програмного забезпечення ЛОЦМАН:КБ, що отримала номер 2016 і багато нових функцій. ЛОЦМАН:КБ — це компактна і проста та PDM-система, для підприємств і конструкторських бюро, за допомогою якої можна формувати і підтримувати електронні архіви конструкторської документації.

Новинки в ЛОЦМАН:КБ 2016:

Покращений і перероблений інтерфейс програми з прискореним відгуком і можливістю відкривати проекти в нових вкладках з одночасним відображенням всієї інформації про проект.

Додана настройка сортувань атрибутів, які можна об'єднувати в окремі групи.

Реалізований функціонал швидкого формування складу виробу в ручному режимі, який може виявитися корисним компаніям, які не використовують інтеграцію з CAD-системами.

У новій версії ЛОЦМАН:КБ була додана інтеграція з Autodesk Inventor.

ЛОЦМАН:КБ 2016 тепер уміє усувати розриви в уявленні групових виробів виконаний в паперовому варіанті та в системах PDM, що раніше створювало серйозні проблеми для конструкторів.

Був доданий режим представлений групових виробів. Завдяки йому при інтеграції можна

Крім того в ЛОЦМАН:КБ 2016 можна працювати віддалено, що дозволить організувати узгодження документів для суміжних працівників і підприємств. Оповіщення будуть приходити з допомогою спеціального додатка входить до складу клієнта ЛОЦМАН:КБ 2016.