Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Нова ера в кібербезпеці: McAfee Enterprise та FireEye тепер називаються Trellix

Нова ера в кібербезпеці: McAfee Enterprise та FireEye тепер називаються Trellix

19 січня 2022 року компанії, що створюють рішення з кібербезпеки, McAfee Enterprise та FireEye об'єдналися в одне підприємство.

У березні 2021 року інвестиційна компанія Symphony Technology Group (STG) купила McAfee Enterprise за 4 млрд дол, а в червні придбала FireEye за 1,2 млрд дол. І внаслідок злиття двох виробників з'явилася організація Trellix.

trellix-merger.png

Власники заявляють, що головним у їхній розробці буде «гнучка безпека — технологія безпеки, яка адаптується для захисту операцій від хитромудрих зловмисників». Основний фокус буде зосереджений на виявленні загроз та реагуванні на них з використанням машинного навчання та автоматизації.

Новий бренд об'єднав передові технології двох лідерів у сфері кібербезпеки для створення потужних продуктів, які забезпечать клієнтам захист від сучасних загроз. Компанія Trellix готова запропонувати новий підхід до безпеки з розширеними функціями виявлення, реагування, виправлення.

В умовах цифровізації, що розвивається, багато організацій піддають себе кіберзагрозам. Кожен новий технологічний інструмент представляє нові рівні складності, що передбачає додатковий рівень безпеки. У зв'язку з постійним удосконаленням ландшафту загроз новостворена компанія представила платформу XDR.

Trellix XDR покликаний захищати цифровий простір від кіберзагроз, використовуючи можливості аналізу, розроблені завдяки різноманітності сенсорної мережі. Компанія постійно пропонує нові рішення, що використовують штучний інтелект, машинне навчання та розширену телеметрію на основі даних про загрози, що надходять від більш ніж одного мільярда датчиків у корпоративних та державних клієнтських базах.

Trellix використовує відкрите, сумісне платформне рішення з кібербезпеки, що дозволяє клієнтам впроваджувати конкретні технології, необхідні для захисту їх унікальних операцій.

Trellix Security Innovation Alliance (SIA) – це відкрита партнерська екосистема у галузі безпеки. Вона дозволяє клієнтам розгортати технології, які прискорюють цикли інновацій, створюють скоординований уніфікований захист та забезпечують бізнес-результати, що базуються на безпеці. Це відкриває нову еру безпеки, коли всі компоненти об'єднуються, щоб працювати як єдина цілісна система, незалежно від постачальника або базової архітектури.