Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Не будь піратом!

Не будь піратом!

Як стало відомо, інтелектуальні пірати в Україні, не дивлячись на активну боротьбу проти них, не тільки знову на плаву, але й активно розправляють вітрила. Тільки за останній рік, українські правоохоронні органи в десяти регіонах нашої країни, встановили сорок п'ять фактів порушення авторських і інтелектуальних прав, всесвітньо відомої корпорації «Microsoft». В результаті було відкрито сорок кримінальних справ, у тому числі двадцять одне - проти незаконного використання З Microsoft і ще дев'ятнадцять, пов'язаних з особами незаконно поширюють піратські копії програмного забезпечення «Microsoft». Цю інформацію ми можемо побачити у звітах, наданих фірмою «Лексфор», юридичним представником компанії «Microsoft» в сфері захисту інтелектуальної власності в Україні.

В рамках вище згаданих відкритих кримінальних справ проти порушників було подано тринадцять позовів з вимогами про відшкодування збитків загальною сумою 1.17 млн гривень. Крім того, грунтуючись на даних, наданих правоохоронними органами, проти фірм, які використовують не ліцензійне програмне забезпечення, також були подані позови до судів з вимогами компенсацій за порушення авторських прав загальною сумою 5 млн гривень.

Як показують дослідження міжнародної торгової асоціації (BSA), як українські компанії, так і приватні особи продовжують активно використовувати ліцензійне програмне забезпечення, не дивлячись на ризики стати жертвами комп'ютерних злочинців і загрози втрати даних. Більш ніж 80% в Україні досі не ліцензійна, на відміну від середніх показників у всьому світі, де частина «піратки» становить 39%.

В результаті, Україна знову зайняла одну з лідируючих позицій у списку 301, найбільш «піратських» країн світу, що використовують неліцензійне програмне забезпечення, разом з Аргентиною, Індією, Китаєм, Росією, Тайландом та іншими. Компанія Софтліст зі свого боку, настійно рекомендує використовувати тільки ліцензійне програмне забезпечення. Придбати ліцензійні продукти Microsoft, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині.

Нижче наведемо витяг з коментаря ситуації з нелегальним ПЗ в нашій країні, керівника департаменту захисту інтелектуальної власності представництва компанії Microsoft в Україні, Олени Дмитрієвої:«...Існує великий ряд ризиків для компаній, що використовують нелегальне програмне забезпечення. Всі ці ризики призводять не тільки до втрати довіри партнерів і інвесторів, але і зниження репутації компанії...»».