Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Ми отримали чергову нагороду McAfee

Ми отримали чергову нагороду McAfee

Поки всі публікували новини про свої нагороди, ми продовжували впроваджувати якісні рішення McAfee і покращували наш сервіс. Очікувано, ми теж отримали нагороду. Вже багато років, ми з компанією McAfee йдемо пліч-о-пліч, і продаємо і виконуємо комплексні рішення. McAfee удостоїла нас честі, і вручила іменну нагороду "Best Business Developer", як компанію, яка стала кращою, як партнера по розвитку бізнесу. Серед співробітників "Софтліст", є фахівці, кваліфікація і професіоналізм яких, підтверджені сертифікатами від виробника. Завдяки нашим крутим фахівцям, які завжди готові надати саму вичерпну інформацію щодо актуальних продуктів McAfee і підібрати відповідні рішення для захисту Вашого бізнесу від всіх видів вірусів і кібер-атак.

Отримання цієї нагороди - це бездоганна якість роботи компанії "Софтліст". Ми завжди намагаємося все більше покращувати сервіс і якість послуг, надаючи нашим клієнтам кращий серед конкурентів сервіс.

Компанія McAfee є лідером у сфері кібербезпеки і захисту особистих даних. Серед пропонованих рішень, в арсеналі компанії є рішення як для приватного використання, так і для малого бізнесу, державних органів і великих корпорацій. Передові технології та сучасні рішення, дозволяють компанії випускати тільки найкращі та потужні рішення і завжди залишатися в лідерах. Для великих компаній, McAfee пропонує комплексні рішення, для багатошарового захисту цілої мережі компаній і захисту конфіденційних корпоративних даних від захоплення зловмисниками.

На сьогоднішній день, найбільш популярними рішеннями для бізнесу є DLP і SIEM системи. McAfee завжди на гребені антивірусної хвилі, і має в арсеналі підходящі рішення. DLP системи - це програмні комплекси, що запобігають крадіжку конфіденційних даних і їх витоку за межі корпоративного сегмента мережі. Суть роботи такої системи полягає в тому, що вона створює кільце безпеки, і перевіряють весь вихідний, а іноді і вхідний трафік, перевіряючи його на відповідність правилам компанії. Крім трафіку, також може перевірятися і будь-яка інша інформація, яка рухається всередині мережі: передача документів, підключення периферії, принтерів, передача файлів по Bluetooth, також за допомогою смартфонів, і багато іншого. Механізм перевірки переданих файлів, буває двох типів. Перший тип - перевірка спеціальних маркерів на файлах, другий - перевірка вмісту документа. На сьогодні, другий тип найбільш поширений серед сучасних DLP-систем, тому що він більш стійкий щодо модифікацій файлів. Крім цього, таким чином легше розширити кількість конфіденційних документів, не маркуючи кожен окремо.

SIEM системи від McAfee

SIEM - система управління подіями безпеки. SIEM - обов'язкове доповнення в комплексній системі захисту корпоративної мережі. Одне єдине рішення, що дозволяє виявляти інциденти безпеки, розставити пріоритети, і управляти ними. Простою мовою - SIEM система, потрібна для відстеження усіх наявних у мережі пристроїв, контролю портів, обладнання та оргтехніки. Будь-які виконуються в мережі процеси, знаходяться під контролем постійних McAfee Enterprise Security Manager. Всі процеси, перевіряються на підозрілі дії, і в разі знаходження такого процесу, виставляється пріоритет небезпеки, і користувач своєчасно отримує повідомлення, для запобігання зараження мережі або витоку даних.

McAfee-Unveils-Integration-with-Microsoft-Teams-to-Secure-and-Manage-Collaboration-in-the-Cloud.jpg

Рішення для бізнесу від McAfee, з кожним роком набирають все більшу популярність, завдяки своїм технологіям і безвідмовної роботи. На сьогоднішній день ніхто не може бути застрахований від комп'ютерних вірусів або атаки інтернет-зловмисників, однак користувачі корпоративних рішень McAfee, можуть себе почувати у безпеці, в 99.9% випадків.