Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Ми підтвердили платиновий статус McAfee

Ми підтвердили платиновий статус McAfee

Компанія "Софтліст", в особі сертифікованих фахівців з кібербезпеки, підтвердила найвищими партнерськими статусами McAfee Platinum Solution Provider, Managed Services Provider, Certified Product Specialist. Як і завжди, наша компанія показує високий рівень кваліфікації співробітників і високий рівень довіри клієнтів. Доскональні знання специфіки програмного забезпечення у сфері кібербезпеки від McAfee, дозволяють підібрати максимально оптимальне та доцільне рішення, для будь-якої конфігурації. Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід та вичерпну інформацію щодо рішень McAfee і сучасним технологіям захисту в кібер просторі.

Висока кваліфікація і якість наданих послуг від компанії "Софтліст", не раз були відзначені високими оцінками McAfee, і ось, в черговий раз, ми підтвердили найвищий партнерський статус Platinum Solution Provider. Для клієнтів це означає бездоганне обслуговування і кращі пропозиції на ринку програмного забезпечення України. Довгострокове співробітництво з "Софтліст", забезпечує постійні вигідні умови на придбання програмного забезпечення та комплексне впровадження рішень в IT-інфраструктуру компанії.

McAfee - американська корпорація, лідер у сфері захисту персональних даних. Розробка кращого антивірусного програмного забезпечення, що дозволило компанії швидкими темпами досягти високих результатів і перших місць у рейтингах кращих антивірусів. Крім домашніх рішень, McAfee розробляє впроваджуючі комплексні рішення у сфері кібербезпеки для малих компаній, і великих корпорацій.