Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Movavi Фоторедактор: відчуй себе Енді Уорхолом або як ми тестами Ефекти

Movavi Фоторедактор: відчуй себе Енді Уорхолом або як ми тестами Ефекти

У минулому огляді (читайте тут) ми розглядали функції фоторедактора для роботи з зображеннями і так і не дісталися до Ефектів, їх тут дійсно багато і на будь-який смак:
 • класичні
 • художні
 • текстури
 • цветофільтров
 • віньєтка
 • постерізация
 • поп-арт
 • поп-арт Креатив
 • диско
 • Вінтаж
 • Колірна фантазія
 • Популярні
 • Вибране

Остання група це - призначені для користувача закладки. Додавання фільтрів в обране відбувається одним кліком, на кожному фільтрікі є сердечко в правому куті, натискаємо і він автоматично переходить в закладки обраного. Зручно.

Крім стандартних фільтрів класичних, на них ми не будемо зупинятися, є цветофільтров. Ось вони привернули нашу увагу на довго. Від Айвазовського і Адамса до Рембранта і Шишкіна. Відчуйте себе великим, доторкніться до прекрасного разом з фоторедактором Movavi! Адже всі фільтри названі на честь великих живописців: Ван Гог, Сезан, Леонардо, Мане, Моне просимо не плутати останніх ☺

Вибираємо фільтр Тулуз-Лотрек, додамо нашому фото нотку французького постімпресіонізму.

У кожному цветофільтров є зручна шкала-повзунок від 1 до 100, що дозволяє вибрати інтенсивність заливки тим чи іншим кольором. По суті цветофільтров це - якась заливка зображення тих чи кольором, якийсь аналог кольорокорекції. В принципі досить зручно, інтерфейс в ногу з часом, як зараз прийнято говорити - User Friendly.

movavi_4.png

Художні фільтри: стандартний набір фільтрів будь-якого фоторедактора: стилізація під картину маслом, штрихи олівцем, риб'яче око, можливо, хтось використовує цей ефект в обробці фотографій, швидше за все той, хто не знає про подібну функції в фотоапараті. Одним словом - їх достатньо. Йдемо далі.

Куди цікавіше набір текстур, тут є де розгулятися фантазії. Вибираємо улюблений багатьма, щоб не сказати заїжджений ефект боке.

movavi_5.png

Вийшло симпатично. Все на місці і розмитість і відблиски світла. Але це далеко не єдина доступна текстура. Є ефект зоряного нічного неба, сердечка, текстура води, до речі, окремо є текстура зірок. Так що істинним романтикам є де дати політ своєї фантазії і креативності. Остання в списку текстура Сталь, в принципі теж добре, що ніякого сексизму немає, правда сама текстура більше нагадує бетон, але можливо, ми просто вибрали невдалий зображення для обробки.

Набір Віньєтка: набір фільтрів, що дозволяє затемнити / освітлити краю зображення. Вибираємо форму і тип затемнення і «Вжух!» все готово. Зайве на фото прибрали, щось затерли)) І знову хочеться сказати про зручний повзунку, до речі, в цьому наборі фільтрів повзунок дозволяє приховати до 50% зображення, природно не змінюючи центр зображення. Погодьтеся, зручно! Можна не обрізати невдалий край або частина фону, просто затемнили і все готово.

Наступний набір ефектів Постерізация: досить великий набір ефектів для постерізациі крім зміни глибини тонів і яскравості, що по суті я є постерізацией, даний набір дозволяє вибрати колірне оформлення в різній яскравості і тепловому виконанні. А поки ви будете вибирати який із запропонованих ефектів вам підійде, ви можете насолодитися поетичними назвами ефектів. Чого, а фантазії у розробника не відняти, назви перенесуть вас в кондитерську лавку, наповнену ароматами лакриці, шоколадного пудингу, апельсинового щербета і пряних ноток пекучої кориці. Єдиний фільтр, який трохи збентежив це - Сонячний мандарин. Він нам здався трохи готичному з присмаком депресії. Але судіть самі:

movavi_6.png

Набір Диско, сам говорить за себе, дуже веселенькі ефекти, радісні з відтінком вінтажності. Безумовно повинні сподобатися як досвідченим власницям Інстаграмма, так і новачкам.

Поп-арт і поп-арт креатив. Ми не дарма вирішили розповісти про ці фільтрах разом, так як вони ідейно єдині. Коли ми говоримо поп-арт, то перше, що спадає на думку це ім'я Енді Уорхола. І ви не помилилися! Ці ефекти дозволять вам зануритися в атмосферу 60-х, спробувавши і себе в концептуальному мистецтві. Хочете репродукцію його картини Мерлін Монро? Не проблема! Вибирайте фільтр, і ви щасливий володар прекрасного.

movavi_7.png

Фільтри поп-арт креатив дозволять додати ще й текстуру крім колірної розбивки вашого зображення. Так що навіть сама бурхлива фантазія буде задоволена.

Якщо ви шукаєте надійного помічника для створення незвичайних і креативних фото, то Movavi Фоторедактор це ваш вибір! Легкий у роботі, швидкий і по дуже прийнятною ціною, він стане надійним другом і помічником будь-спокусниці!