Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Отримуйте програмне забезпечення протягом декількох хвилин з моменту розміщення замовлення! Автоматична система працює цілодобово 24/7
Кращі рішення з кібербезпеки по версії Gartner сертифіковані по ДСТСЗІ

Кращі рішення з кібербезпеки по версії Gartner сертифіковані по ДСТСЗІ

З розвитком цифрових технологій, електронного документообігу збільшується прозорість, відкритість компаній державного сектора. Але разом з інноваціями з кожним роком зростають кібератаки, актуальним стає питання забезпечення інформаційної безпеки. Зловмисники вигадують дедалі витонченіші методи злому, традиційні інструменти захисту втрачають свою ефективність. У таких умовах потрібні надійні механізми забезпечення кібербезпеки держкомпаній, освітніх та соціальних установ. Сьогодні розповімо про рішення провідних виробників програмного забезпечення у сфері захисту кінцевих точок, які отримали сертифікацію Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації в Україні (ДСССЗІ). 

certifier.PNG

Експертний висновок ДСССЗІ отримали лідери Магічного квадранта Gartner  McAfee, Microsoft, CrowdStrike, TrendMicro, Sophos. Це означає, що продуктова лінійка цих виробників повністю відповідає нормативним документам, вимогам до засобів технічного захисту інформації, встановлених законодавством України. Сертифікат підтверджує використання програм в установах із обов'язковими сертифікованими продуктами.

McAfee

мс.jpg

Виробник продуктів для інформаційної безпеки відомий своєю стратегією MVISION, яка поєднує інші рішення з технологією XDR. McAfee розробляє програми для управління загрозами не тільки на локальних пристроях, а й у хмарі. Це повний спектр можливостей захисту кінцевих точок від програм-вимагачів. 

Серед преміальної лінійки продуктів McAfee MVISION EDR з'явився MVISION Insights, порівняно нове рішення, яке дозволяє реагувати та організовувати заходи захисту до початку атаки. Ця технологія використовує у своїй основі інтелектуальну систему захисту кінцевих точок для запобігання атакам.

Розробник стверджує, що рішення є унікальним за рівнем ефективності. З його допомогою оцінюється стан безпеки з урахуванням ризиків підприємства. Рішення дозволяє збирати інформацію про шкідливе програмне забезпечення, враховуючи пріоритетність. Вбудовані інструменти керування ОС, експлойти, машинне навчання допоможуть запобігти атакам складного рівня.
MVISION EDR фіксує загрози для методології MITER ATT & CK Framework, яка прискорить та зробить простіше сортування попереджувальних повідомлень. MVISION EDR містить розширені можливості у виправленні, налагоджений функціонал SOC. EDR тепер за всіма параметрами відповідає аналогічним продуктам ринку. Компанія McAfee налагодила зручну клієнтську підтримку, удосконалила регіональну інфраструктуру з навчальних баз.

SentinelOne

sentinel_one.jpg

SentinelOne цього року визнана одним із лідерів рейтингу Gartner Magic Quadrant серед платформ захисту кінцевих точок. Фахівці Gartner відзначають у роботі SentinelOne додавання підтримки контейнерів та безсерверних робочих навантажень.

Програмне забезпечення від SentinelOne дозволяє вчасно виявити вразливість, вжити заходів щодо запобігання атак та реагування на дії зловмисників. Розробник використовує новаторський штучний інтелект для інтеграції EPP та EDR. Платформа SentinelOne Singularity XDR на базі ШІ впроваджує основні функції кібербезпеки автономним способом без людського втручання. Уніфікований збір та аналіз загроз допоможе у пошуку та усуненні сліпих зон у режимі real-time. Таким чином забезпечується повна прозорість Вашої організації. Запатентована методика Storyline™ дозволить автоматично порівняти різні дані всередині корпоративного стеку. Як наслідок, прискориться визначення шкідливої ​​активності.

За допомогою платформи в режимі реального часу усуваються швидкісні загрози. Це відбувається завдяки автоматизації загальної стратегії реагування та виправлення. SentinelOne пропонує преміальний захист із широкими можливостями та вбудованими інтеграціями. Рішення цього розробника зроблять Ваш SOC ефективним завдяки злагодженій системі пріоритетних попереджень, отримання та стандартизації даних, консолідованого відображення. Все це потрібно для розуміння вектора атак, враховуючи різні стадії безпеки. Єдина платформа забезпечить швидке реагування на шкідливу активність.

Microsoft


microsoft.jpg


Пальма першості дісталася і найбільшому виробнику програмного забезпечення Microsoft. Компанія удостоєна лідерської позиції у Магічному квадранті у сфері інтегрованих інструментів управління кінцевими точками.

У 2021 році Microsoft направила робочий фокус на адаптацію клієнтів до постійних змін у бізнес-середовищі. Для забезпечення стабільної роботи співробітників клієнти довіряють диспетчеру кінцевих точок Microsoft Endpoint Manager. Це програмне рішення на основі принципів моделі безпеки Zero Trust забезпечує продуктивність персоналу в гібридних робочих просторах. Продукт для забезпечення кібербезпеки популярний серед віддалених та штатних співробітників, малих, середніх та великих підприємств. Microsoft допомагає організаціям адаптуватися на шляху переходу до управління хмарою, починаючи з рівня кінцевих точок Windows. У зв'язку з виходом нової операційної системи Windows 11 хмарне управління стане важливим інструментом для зниження складності робочого процесу при виникненні потреби у підвищенні безпеки.
Endpoint Manager був створений для забезпечення видимості на базі ролей для груп безпеки, для передачі інформації про вжиті заходи. Так налагоджується управління робочими місцями та надається організаціям можливість адаптації.

CrowdStrike

crowd_strike.jpg

Компанія в сфері ІБ другий рік поспіль утримує лідерську позицію Gartner Magic Quadrant серед інструментів захисту кінцевих точок. Потреба розвитку інновацій в EPP обумовлена ​​стрімким зростанням атак на кінцеві точки і різкий перехід на віддалену роботу. Що дозволило CrowdStrike зайняти високу позицію у рейтингу? Це, безумовно, визнання основної платформи Falcon CrowdStrike, яка дозволяє трансформувати безпеку під потреби організацій. До складу Falcon входить продукт EDR, що спеціалізується на виявленні, реагуванні, усуненні складного рівня загроз. Також Falcon оснащений файловою системою для боротьби зі шкідливим програмним забезпеченням, яка побудована на машинному навчанні. Платформа інтегрується із рішеннями інших виробників. Розробник CrowdStrike має досвід роботи з клієнтами, які зазнали атаки зловмисників, регулярно адаптується до змін методів атак, отримав позитивні результати в MITRE Phase 2 за послідовністю виявлення атакуючих тактик та методів.

TrendMicro

trend_micro.jpg

Світовий лідер у сфері кібербезпеки TrendMicro підтвердив своє лідерство і в Магічному квадранті Gartner 2021. Ключовим продуктом компанії є Trend Micro Apex One, призначений для запобігання сучасним критичним загрозам. Програма ґрунтується на віртуальному виправленні, за допомогою якого відбувається миттєвий захист від експлойтів до початку виправлень з боку постачальника. Платформа створена на базі технології Trend Micro Vision One, що дозволяє збільшити видимість XDR за допомогою використання телеметрії з Apex One, як доповнення до пошти, серверних установок, хмарних навантажень для прискорення виявлення та розслідування.

Sophos

sophos.jpg

Виробник інструментів ІБ вже в 12 разів поспіль займає лідерську позицію у звіті рейтингу Gartner Magic Quadrant серед платформ для захисту кінцевих точок. Нове рішення розробника - Sophos XDR, дозволяє проводити розширене виявлення та реагування, що синхронізує кінцеві точки, сервер, фаєрвол та електронну пошту. Платформа допоможе побачити цілісну картину про поведінкові дії, використовуючи аналіз для виявлення, розслідування та реагування на загрози.

Для кінцевих точок компанія давно вже користується своїм флагманським продуктом Sophos Intercept X, який з XDR надає кілька рівнів безпеки, виявляючи шкідливе програмне забезпечення, запобігаючи експлойтам, безфайловим атакам. Засоби захисту кінцевих точок включають систему Sophos Managed Threat Response (MTR), що поєднує машинне навчання з експертним аналізом для збільшення точності виявлення загроз. Дослідження проводяться з глибокою деталізацією атак для застосування цілеспрямованих дій щодо усунення загроз.

Висновок. У зв'язку з пандемією останніми роками стрімко зростають шкідливі атаки зловмисників, кіберзлочинці вдосконалюють методи злому. У цій ситуації є актуальним повний захист кінцевих пристроїв. Рішення з безпеки всіх перерахованих вище компаній в інтернет-магазині «Софтліст» Ви зможете придбати за лояльними цінами.
Наша компанія є партнером провідних виробників програмних продуктів у сфері кібербезпеки. А фахівці інтернет-магазину «Софтліст» мають необхідну компетенцію для надання кваліфікованої консультації в індустрії захисту інформаційної безпеки.